وجود دارد دو نوع بوته های تمشک: تابستان تحمل و everbearing. گتی ایماژ

وجود گونه های مختلف به از را انتخاب کنید: تابستان تحمل یا everbearing تمشک

پرسش: لطفا توضیح تفاوت بین تابستان تحمل و everbearing تمشک. آنها موفق همان راه ؟

A. تابستان تحمل ارقام عملکرد یک محصول از انواع توت ها در نی تولید شده در سال قبل است. پس از باردهی است بیش از این نی ها که تولید توت تکمیل چرخه زندگی خود را و قطع به زمین ترک جدید نی پدید آمده است که در بهار به توسعه است. نازک جدید نی ها به اندازه کافی به ترک uncrowded کاشت از قوی ترین نی که عملکرد انواع توت ها در سال بعد.

“Everbearing” تمشک نیست در واقع تولید انواع توت ها تمام تابستان. آنها گاهی اوقات به نام “سقوط تحمل” از آنجا که خود را بیشتر قابل برداشت معمولا در اواخر تابستان و اوایل پاییز در بالا بخشهایی از نی تولید شده در همان سال است. در تابستان زیر این همان عصا تحمل انواع توت ها, پایین تر, پایین بر روی نی ها.

هنگامی که نی ها را تولید کرده اند که دوم اوایل تابستان محصول آنها تکمیل چرخه زندگی خود را و حذف می شوند. در ضمن به تازگی تولید نی ها را در اواخر تابستان و پاییز محصول در نیشکر تاپ.

برای سادگی برخی از مردم رشد “everbearing” تمشک به عنوان تنها-فصل عصا رفتن برای دیر محصول تنها. که شامل به سادگی برش تمام عصا را به زمین در اواخر پاییز یا اوایل زمستان است. نی ها در حال ظهور بهار زیر را اواخر محصول است.

من ترجیح می دهم به مدیریت everbearing تمشک برای دو محصول عمدتا به دلیل آب و هوای بارانی در اوایل پاییز اغلب تبدیل اواخر محصول توت mouldy. بنابراین در اینجا چیزی است که من انجام دهد.

به محض این که دیر محصول بیش از (و یا بیش از حد بسیاری از انواع توت ها در حال رفتن mouldy بسته به آب و هوا) من قطع بالا و بخشهایی از نی ها که باید برن انواع توت ها. زیر اوایل تا اواسط تابستان من یک محصول از انواع توت ها همان عصا و سپس آنها را قطع. در همان زمان من نازک کردن عصا به اطمینان حاصل شود هر یک از heftiest آنهایی که مقدار زیادی از فضا برای توسعه به شدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im