پلاستیک ذرات ممکن است شایع در آب شرب: مطالعه

واشنگتن: Ultrasmall ذرات از شایع ترین استفاده از پلاستیک تمایل به حرکت از طریق تامین آب به خصوص در آب تازه و حل و فصل کردن در فاضلاب و یا در نهایت به عنوان لجن در محل های دفن زباله با توجه به یک مطالعه که ممکن است منجر به دستورالعمل های جدید برای تصفیه آب است.
مطالعه منتشر شده در مجله پژوهش آب مورد بررسی قرار چه اتفاقی می افتد به این کوچک نانو پلاستیک است که در حال ساخت راه خود را به محیط های آبی.
“ما در حال نوشیدن مقدار زیادی پلاستیک” گفت: Indranil Chowdhury مطالعه همکاری نویسنده از دانشگاه ایالتی واشنگتن (WSU) که رهبری این پژوهش است.
“ما در حال نوشیدن تقریبا چند گرم از پلاستیک هر ماه یا بیشتر. است که در مورد دلیل شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد پس از 20 سال” چودری گفت.
به گفته دانشمندان هر روز حدود هشت تریلیون قطعه microplastics از طریق فاضلاب و در نهایت در محیط های آبی.
این بیت کمی از پلاستیک گفتند: می تواند از تخریب بزرگتر پلاستیک و یا از دانه های ریز صیقل استفاده می شود که در محصولات مراقبت شخصی.
در مطالعه خود دانشمندان مورد مطالعه سرنوشت نانوذرات پلی اتیلن و پلی استایرن استفاده می شود که در تعداد زیادی از محصولات از جمله کیسه های پلاستیکی, محصولات بهداشتی, لوازم آشپزخانه, یکبار مصرف لیوان و بسته بندی مواد.
آنها ارزیابی چگونه ذرات کوچک رفتار تحت شرایط مختلف اعم از شور آب دریا به آب حاوی مواد آلی.
“ما به دنبال در این مطلب در یک راه اساسی,” چودری گفت.
“چرا آنها در حال تبدیل شدن پایدار و باقی مانده در آب ؟ هنگامی که آنها در انواع مختلف آب چه چیزی باعث این پلاستیک باقی می ماند, معلق در محیط زیست,” او گفت:.
در حالی که اسیدیته آب تاثیر کمی در مورد آنچه اتفاق می افتد به نانو پلاستیک این مطالعه نشان داد که نمک و مواد آلی مهم در تعیین چگونگی پلاستیک حرکت و یا حل و فصل.
Chowdhury هشدار داد که کوچک پلاستیک ماندن در محيط ناشناخته بهداشت و پیامدهای زیست محیطی.
“ما آب آشامیدنی گیاهان کافی در از بین بردن این میکرو و نانو پلاستیک. ما در حال پیدا کردن این پلاستیک در آب آشامیدنی اما ما نمی دانیم که چرا” او گفت:.
“استفاده مجدد از پلاستیک به عنوان آنجا که ممکن است” به WSU دانشمند گفت. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>