برنامه ای برای بازگرداندن رها شده در پارک آب همراه 15 آزادراه در نزدیکی برستو حرکت رو به جلو

برنامه ای برای بازگرداندن رها شده در پارک آب در طول 15 آزادراه به لاس وگاس در حال حرکت رو به جلو است.

به 267 هکتار پروژه که هدف آن به redevelop سابق دریاچه دولورس Waterpark در unincorporated جامعه نیوبری چشمه تصویب شد San Bernardino County هیئت ناظران سهشنبه, مارس 24. سرپرستان تصویب یک طرح کلی اصلاح و مشروط مجوز استفاده برای این پروژه است.

برنامه شامل rehabbing 41 هکتار سابق پارک آبی; بازگرداندن 22 هکتار دریاچه و 2 هکتار تالاب برای قایقرانی, شنا و کمپینگ; و اضافی و مدیریت فضای تجاری و خرده فروشی.

در ابتدا در 1950s ساخته شده به عنوان یک اردوگاه در نزدیکی یک دریاچه کوچک, دریاچه دولورس بعدها تبدیل به یک پارک آبی با اسلاید آب رودخانه تنبل سپر قایق, جت اسکی, آب مسیر مسابقه و یک استخر شنا. پارک بسته در سال 1980 و سپس بازگشایی در سال 1998 برای چند سال به عنوان Rock-A-Hoola. آن را باز کرد و دوباره در سال 2002 به عنوان کشف پارک. این بسته در سال 2004.

این پارک در حدود 20 مایلی شرق بارستو جذب خرابکاری, نقاشی های دیواری, هنرمندان و عکاسان و فیلم خدمه پس از بسته شدن در سال 2004. آن را در یک مینی کوپر تجاری با تونی هاوک گروه راک بریتانیایی میوز موزیک ویدئو برای “درو” و یک قسمت از Viceland را “رها شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>