بحث ساده: Supt. Baesler می گوید او اعتراف به گناه به هر اتهامات ناشی از بازداشت تاسف امتناع هوشیاری آزمون

یک هفته پیش سرپرست کیرستن Baesler بود به اتهام رانندگی تحت تاثیر الکل. امروز قسمت از بحث ساده او در مورد چگونه او را دستگیر شود به همین دلیل او حاضر به گرفتن تست هشیاری چه او به دنبال از نظر درمان و مشاوره و چرا داکوتای شمالی رای دهندگان باید او را چهار سال دیگر در این حادثه است.

اول Baesler روشن ساخته است او را به استعفا و او ادامه خواهد داد تا او دوباره انتخابات.

همانطور که برای حادثه Baesler گفت که او نوشید سه “هنر و صنعت آبجو” در حالی که در یک بیسمارک رستوران با یک همکار بود و صحبت کردن در تلفن خود را هنگامی که مامور اجرای قانون متوقف شود ، افسر به او گفت که او تا به حال عبور از مه خط در جاده چند بار.

“در حقیقت این چیزی است که من آرزو می کنم من تا به حال رد” Baesler گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا او را ندارد breathalyzer و یا آزمایش خون (او می گوید: او به توافق برسند به یک میدان آزمون هوشیاری). او می گوید: او “اشتباه” در مورد آنچه که افسر بود درخواست او را به انجام و می داند که کمی در مورد DUI. او انکار کرد که او مصرف الکل باعث این سردرگمی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او گفت که او تا رسید به یک سازمان برای ورودی در درمان و گفته شده است که سرپایی درمان است آنچه مورد نیاز است. او می گوید تمایل خود را برای کمک واقعی است و نه با انگیزه های سیاسی. “من هرگز استفاده از این به صورت عمومی یا سیاسی دلیل” Baesler به من گفت و اضافه کرد که او نمی داند که اگر او یک الکلی است.

Baesler می کند به اعتقاد او باید به کار کمتر در حالی که او به دنبال درمان. “من باور دارم من قادر خواهید بود برای رسیدن به محل کار از دوشنبه تا جمعه,” او گفت: “اما افزود او ممکن است نیاز به قطع در هفته حجم کار تا 50 دقیقه یا کمتر.

پرسید که آیا او قصد دارد برای ادامه نوشیدن Baesler گفت: “این چیزی است که یک بخشی از زندگی من در حال حاضر.”

چه او بگویید که دانش آموزانی که در حال شنیدن در مورد دستگیری او? او آنها را به مسئولیت. “شما خجالتی نیست دور” Baesler گفت. “اجازه ندهید که خودتان را دریافت کنید: مريم شرم از این است.”

برای مشترک شدن در پادکست اینجا کلیک کنید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>