ساده صحبت کنید: به دنبال یک سوم مدت سرپرست Baesler می گوید او را نجات داد پدر و مادر میلیون ها نفر در دانشگاه, شهریه

چرا باید داکوتای شمالی سرپرست کیرستن Baesler یک سوم مدت در دفتر ؟

برای یک چیز او را نجات داده است اهالی داکوتای شمالی میلیون ها نفر در شهریه های کالج با گسترش دسترسی به, برای دانش آموزان دبیرستان به دروس که آنها را کسب کالج های اعتباری در حالی که هنوز ثبت نام در K-12 سیستم. Baesler تخمین می زند که این سیاست را نجات داده است دانش آموزان و والدین آنها 4 میلیون دلار است.

او اولین انتخاب در سال 2012. هر چند سرپرست دفتر رسمی غیر حزبی دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور سنتی حمایت از نامزدها و Baesler می برد حمایت از جمهوری خواهان.

در این قسمت از بحث ساده او در مورد دستاوردهای او تا کنون — از جمله 10 درصد کاهش در دفتر نیروی انسانی و افزایش سطح ایالت نرخ فارغ التحصیلی — و همچنین به عنوان آنچه که او می خواهم به انجام داده اگر چهار سال دیگر در دفتر توسط رای دهندگان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر شما می خواهم برای به اشتراک پادکست اینجا کلیک کنید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک داکوتای شمالی, سیاسی, وبلاگ انجمن ارتباطات مفسر. گوش دادن به بحث ساده پادکست و او را دنبال کنید در توییتر @RobPort.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>