مکان برای پاراگلایدر در جامو

کمال سینگ Oberh
به عنوان COVID همچنان به افزایش در برخی نقاط کشور تا parallelly نیاز به حرکت به گام و به از بند باز کردن خودمان از این اوراق قرضه اجتماعی فاصله و قرنطینه. ماجرا این است که یکی از بزرگ ترین چیزی است که ما می تواند پیدا کردن خودمان ضربه زدن در.
پاراگلایدر یک چنین aero ورزش ماجراجویی است که داخلی مشخصه از عجله آدرنالین و هیجان مطلق و گرفتن یک نزدیک به احساس مانند یک پرنده آزاد در آسمان است. شما می توانید لذت بردن از یک پاراگلایدر پرواز دو عنوان پشت سر هم مسافر با واجد شرایط پاراگلایدر خلبان و یا به انفرادی – تمام توسط خودتان – فقط شما و بادها – aur kuch ناهی!
همانطور که در حال حاضر وجود دارد ناچیز است پاراگلایدر فعالیت در این منطقه در حالی که جامو به چند پاراگلایدر مکان. اجازه دهید به بررسی این سایت در منطقه ما سوژه متحرک از روبرو مختلف بالا می رسد که یک درمان برای بازدید حتی اگر شما نمی خواهید به نگاهی به آسمان!
من باید از محدود کردن خودم را تنها به آن مکان شده اند که شخصا دیده من تا کنون بر روی زمین همراه با دیگر کارشناسان در این زمینه است.
Siyara
بیایید شروع – به معنای واقعی کلمه از پایین. Siyara. مطمئن هستم شما بسیاری از کسانی که نه شنیده ام این نام و بدیهی است پس نه وجود دارد (به عنوان رتبهدهی نشده است!). آیا شما نگران نباشید فقط چسبیدن به من به عنوان من راه رفتن را از طریق این محل. Siyara در Basholi – بنی جاده (بنابراین می شنوم که می گویند “خوب”? خوب! در حال حاضر شما می دانید که منطقه به طور کلی من صحبت کردن در مورد!). ایستاده در Siyara رو به جنوب و شرق به دنبال خود را در سطح چشم شما می تواند با تصویب یک لبخند به ما پسر عموی دور یک Himachali Dogra در دالهوسی فقط 13 کیلومتر به عنوان کلاغ مگس در سراسر دره. در دره زیر بین شما دو رودخانه زیبا راوی, delimiting J&K و هیماچال. Siyara حدود 200 کیلومتر از جواهر Chowk.
هنگامی که شما را از این سایت به طور کلی مشاهده است فقط نفس, کوه, رودخانه, دره, سرد, باد مسواک زدن صورت خود را. منطقه فرود در J&K طرف در زمینه های نزدیکی Hutt. پروازها در اینجا می تواند برای نیم ساعت.
ایجاد از محل اقامت در Siyara خواهد بود یک نیاز غیر قابل اجتناب به منظور فراهم کردن امکانات اولیه برای گردشگران است.
Chountra ماتا
اجازه دهید تا شمال غرب در حال حاضر در امتداد دهار جاده ها است. Chountra ماتا. یک زائر مقصد است که به خوبی در رسیدن به یک میلیون نفر از مردم که بازدید Mansar سالانه است. آن را حدود 25 کیلومتر از Mansar. یکی می تواند به راحتی گسترش روز از سفر از Mansar به Chountra در کمتر از یک ساعت با بهره گیری از منظره دهار جاده رانندگی کنید.
پس از پرداخت احترام به الوهیت یکی می تواند لذت بردن از صاف و 10 دقیقه پرواز به کوهپایه.
در حالی که وجود دارد خوب است جاده اتصال به Chountra ماتا از دهار اتصال جاده, آخرین کیلومتر و یا تا هنوز باقی مانده است که به سفارش. برای هر پاراگلایدر, سایت برای تبدیل شدن به کاربر پسند آن نیاز به اتصال مناسب حق تا راه اندازی نقطه و منطقه فرود را به عنوان به خوبی. این بسیار مهم است به منظور تسهیل خلبانان برای انجام چندین راه اندازی شد.
Pingla ماتا
همان خط الراس خط اجازه می دهد تا حرکت بیشتر در شمال. Pingla ماتا. یک قسمت را دوباره به خوبی در رسیدن به یک میلیون نفر از مردم که بازدید Mansar سالانه 10 میلیون yatris به ماتا Vaishno Devi.
در 23 کیلومتر از Mansar این محل در حال حاضر عالی جاده اتصال به بالا از طریق مورد نظر فرود در مناطق کوهپایه. باز کردن سایت توسط مقامات به طور منظم عملیات تمام شده است که این محل در انتظار. یکی می تواند 10 دقیقه از پرواز از اینجا به منطقه فرود است.
Ladha این است که یک معدن طلا را به عنوان دور به عنوان پاراگلایدر در جامو نگران است. جواهر از تمام مکان. گردشگران می تواند بهترین پاراگلایدر تجربه در اینجا. احساس پرواز از اینجا خواهد بود آسمانی. پروازها در اینجا خواهد فراتر از نیم ساعت.
اما برای موفقیت واقعی سایت خود را به این نقطه نیاز به ارتباط مستقیم با Kainth گلی به عنوان فرود خواهد بود نسبت به آن طرف. تا زمانی که این حیاتی خود جاده از حدود 6 کیلومتر است که در جای خود پاراگلایدر عملیات در اینجا نمی توان مالی گزینه قابل دوام برای خلبانان. در حالی که این مکان به خودی خود بسیار عالی است, موثر ماجراجویی گردشگری باید به بیمار تا زمانی که این پیوند حیاتی در محل است.
Dhanua
اگر یک مکان در این منطقه است که دیده می شود برخی به طور منظم پاراگلایدر از آن است که در Dhanua است که در حدود یک ساعت رانندگی از کترا. تجلیل به پشتکار از اپراتورهای اینجا. Dhanua سایت شده است در واقع غذا به yatris بازدید از حرم. یکی می شود حدود 5 دقیقه از پرواز از این مکان زیبا است که در جنگل های اطراف و چندساله جریان زیر.
Aithem
در جامو Surinsar جاده Aithem است نشسته سمت راست در حیاط پشت ما در 20 کیلومتر. موفق آزمایشات انجام شده در اینجا, با این حال فعالیت است و در عین حال خود را به پرواز. علت احتمالی – اعطای مجوز نهایی برای انجام فعالیت های تجاری.
یک پرواز در اینجا به گذشته کمی طولانی تر از در Dhanua. اما یک چیز مطمئن است که در Dhanua لذت بردن از پرواز قطعا می تواند با تجربه در اینجا به عنوان به خوبی. منطقه فرود نمی تواند بهتر با سندی بانک Sardan Nala.
Bhaderwah
Bhaderwah بیش از حد ارائه می دهد چند عالی مکان برای پاراگلایدر در منطقه است. محل نسبت به Padri خوبی توسط جاده ارائه می دهد که چندین نقطه برای پاراگلایدر راه اندازی شد. به عنوان یک راه اندازی از مراتع واقع در 8000 plus, پا, دره پایین ارائه می دهد راحت فرود مناطق. یکی به راحتی می تواند پرواز نزدیک به نیم ساعت در اینجا.
موسسه آموزش پاراگلایدر
به منظور ایجاد پاراگلایدر پایدار گردشگری جاذبه های دولت را به آمده تا با یک پاراگلایدر موسسه آموزش است که باید از این امکانات برای ab-initio آموزش مربيان گواهینامه و در دسترس بودن تجهیزات. آن را قطعا ممکن است زمان را برای این به ساخت اما پس از آن رم بیش از حد ساخته شده بود نه بیش از شب. این غم انگیز است که پاراگلایدر محاکمه شده اند که در این منطقه برای دو دهه گذشته, اما این ورزش هرگز نمی تواند به گسترش بال خود را برای کمک به گردشگران افزایش می یابد و یا علاقه مندان به ماجراجویی. آن زمان ما در حال حاضر عمل مبادا یکی دیگر از ده سال از هم اکنون ما به عنوان خوانده شده و در عین حال یکی دیگر از داستان قابل توجه آزمایشی انجام شده در منطقه جامو برای پاراگلایدر.
اجازه دهید دولت لطفا آن را اگر نه آن خواهید بود هرگز. بیایید ذخیره کردن پایه و اساس سنگ با آموزش یک تیم از بیست و عجیب و غریب جوانان, در نتیجه همچنین ایجاد فرصت های شغلی برای آنها. بیایید استخدام مربیان حتی اگر در حق بیمه. در زمان به ما خواهد بود خود كافي است هیماچال امروز در شرایط عملیات مستقل.
بیا جامو گرفته ایم بسیاری از ‘اولین گام’ با انجام آزمایشات آزمایشات بیشتر و سپس چند محاکمات است. از آن زمان به جلو حرکت می کند. به اندازه کافی از ‘اولین گام’ آغاز شده اند در آن زمان در حال حاضر به ‘مرحله دوم’…..
تا زمان بعدی – آسمان آبی و خوشحال فرود! اما آنچه یک طنز برای شاد فرود یکی را برای اولین بار به دریافت هوابرد. آن نیست ؟
جامو! آن را در حال حاضر و یا هرگز…..
( نویسنده واجد شرایط چتر نجات پرش مربی و گیرنده تنزینگ نورگی ملی ماجراجویی جایزه برای برتری در Aero ماجراجویی ورزشی. )

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>