پیسک N. D., کشیش همچنان به گسترش انجیل در طول همه گیر

کشیش کلیسای سنت جان Nepomucene کلیسای کاتولیک در پیسک N. D., ثبت روزانه صبح و شب نماز که شده در کلیسا Facebook صفحه و وب سایت. در ضمن Lefor است زندگی جریان توده در Facebook و YouTube در شب شنبه و یکشنبه.

سنت جان Nepomucene کلیسای کاتولیک و Lefor دیگر دو parishes Sts. پیتر و پل در Bechyne N. D. و سنت جوزف در Lankin N. D. مانند هزاران نفر از کلیساها در سراسر ایالات متحده بسته شد چند هفته پیش در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

اما بسته شدن Lefor را کلیساها نیست و توقف او را از گسترش انجیل. به عنوان انجیل یوحنا فصل 1 آیه 14 می گوید: “و کلمه جسم گردید و میان ما ساکن,” Lefor اشاره کرد.

“راه اصلی است که با خدا ارتباط با ما از طریق کلمه” Lefor گفت. علاوه بر آوردن خدا به مردم در محله های ضبط شده و زنده-جریان راه Lefor می تواند با آنها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آن را به آنها می دهد یک فرصت به برخی از مرتب کردن بر اساس از آسایش در طول این فصلی تبعید” Lefor گفت. “این احساس وجود دارد از فضل خداوند به انجام آن برای مردم است.”

Lefor — که گاهی میزبان نشان می دهد در حضور رادیو کاتولیک ایستگاه رادیویی مستقر در فارگو — برخوردار ضبط صبح و نماز شب. Lefor را parishioners ظاهرا همان احساس.

“پاسخ من بدست باور نکردنی است” Lefor گفت. “من در یک خانواده و هر شب قبل از خوردن آنها را جمع آوری با هم و دعا و نماز شب.”

در همین حال یک گروه از مردم که قبلی به این بیماری همه گیر خواهد آمد به کلیسا به دعا هر صبح هنوز هم می توانید دعا با Lefor از طریق امواج رادیو و تلویزیون.

در حالی که ضبط صوتی نماز می آید به طور طبیعی برای Lefor زنده-جریان توده ها یک داستان متفاوت است.

“من نمی متخصصین و اهل فن. من آخرین فرد بر روی زمین به تلفن همراه و آخرین فرد بر روی زمین به یک گوشی هوشمند” Lefor شوخی اغراق آمیز اشاره کرد تنها دلیل او acquiesced و در نهایت آنها را خریده بود تا محله های کشیش نشین خود می تواند به او در زمان نیاز.

در ضمن سابق اهل بخش راه اندازی کلیساهای’ Facebook صفحه Lefor گفت. او ندارد Facebook حساب شخصی پس اهل بخش مدیریت صفحه و وب سایت کلیسا.

یکی دیگر از سابق اهل خریداری یک میکروفون و کامپیوتر لپ تاپ و دوربین که Lefor با استفاده از فیلم به صورت انبوه.

“برای اولین بار آن را بر روی یک میز زهوار در رفته. من واقعا پیشرفته چون در حال حاضر آن را به یک نردبان متحرک,” او گفت: با خنده. “من حتی یک زن و شوهر از فروشگاه چراغ که من متصل به نردبان متحرک.”

از طریق آزمون و خطا Lefor همچنین متوجه شدند که آن را با این نسخهها کار بهترین برای فیلم فقط او در مقابل محراب و نه کل پناهگاه. پخش زنده استرس زا است چرا که وجود دارد هیچ فراموش-بیش از خطاهای او گفت:. او معتقد است این مهم به ادامه جشن دسته جمعی برای محله های کشیش نشین خود تا او آن را با وجود ناراحتی خود را.

در پالم یکشنبه, آوریل 5 Lefor خواهد شد که توده های در دسترس برای مشاهده در کلیسا Facebook صفحه و وب سایت. او را توزیع کف دست خود را به کلیساها در آن روز که آنها در دسترس خواهد بود برای parishioners به انتخاب کنید تا و به خانه های خود.

“من واقعا بر این باورند که اگر مردم ارتباط برقرار مناجات نامه آن را تغییر دهید قلب خود” Lefor گفت. با کمک تکنولوژی, او هنوز هم می توانید انجام دهید که.

“به جای تمرکز بر روی آنچه که ما نمی باید اجازه دهید تمرکز بر آنچه ما,” او گفت:.

کلیسای سایت است plbtriparish.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>