Pierre لافونتن و جان وستون: در مورد ورزش حتی در طول همه گیر

نظر: “ما باید ورزش را به نگه دارید تا سیستم ایمنی بدن ما به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. ما نیاز به ورزش برای سلامت جسمی و روانی و سلامت معنوی.”

فردا شنبه اول ژوئن ملی سلامت و تناسب اندام بعد, تایید اساسنامه اعلام شده توسط 500 شهرستانها و مملو از پیامدهای مهم برای همه کانادایی ها.

فراتر از زمان همه گیر ما نگران مختلف بیماری همه گیر است که شروع دهه پیش همچنان به گسترش است و به خصوص مضر در طول خود انزوا.

ما در حال صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر از رفتار بی تحرک.

روند رفتار بی تحرک و چاقی و بیماری های قلبی عروقی و بیماری های روانی را بدتر کرده اند و در نتیجه “بیماری مراقبت” هزینه های پیوسته صعود کرد.

با توجه به ParticipAction کانادا رتبه ضعیف در برابر کشورهای دیگر: از 49 کشور ما 12th, فیزیکی, فعالیت, 24th, در رفتار بی تحرک و 45 فعال در حمل و نقل. نود درصد از فرزندان ما موفق به گرفتن به اندازه کافی فعالیت بدنی روزانه. بیش از 72 درصد از فرزندان ما خیره در صفحه نمایش بیش از دو ساعت در روز. شهرنشینی ساخته شده است که کودکان کمتر فعال در خارج از منزل. از سال 1979 درصد از کودکان ما که اضافه وزن دارند یا چاق سه برابر شده و به حدود یک سوم. کانادایی ها در حال تجربه افزایش سطح اضطراب و افسردگی است. این آژانس بهداشت عمومی کانادا تخمین می زند که چاقی هزینه های مالیات دهندگان کانادایی به 7 میلیارد دلار در سال است.

شواهد قابل توجهی وجود دارد نشان می دهد که فعالیت بدنی باعث افزایش اعتماد به نفس, آرامش ذهن, روابط, محل کار, بهره وری عملکرد تحصیلی و سلامت کلی. آن ثابت شده است برای جلوگیری و درمان بیماری های روانی, دیابت سرطان و بیماری های قلبی عروقی. فعال بودن در طبیعت, بهبود خواب, روانی, سلامت, فشار خون و سطح هورمون استرس.

اگر شما COVID-19 علائم را در چند روز اخیر سفر در سطح بین المللی شده اند و یا در معرض کسی با COVID-19 دنبال مقامات بهداشتی’ دستورالعمل به خود شده است. کلمات ما در اینجا برای افرادی که اصلا مناسب در آن به معنای واقعی کلمه-اقامت-در-صفحه اصلی دسته بندی. برای افراد خارج از آن دسته COVID آورده سردرگمی در مورد آنچه در سطح ورزش امن هستند. دولت نیاز به یک واحد پیام است که امن فعالیت بدنی و تفریحات سالم در فضای باز در حال حیاتی برای سلامت کلی و تناسب اندام.

“ما باید ورزش را به نگه دارید تا سیستم ایمنی بدن ما به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. ما نیاز به ورزش برای سلامت جسمی و روانی و سلامت معنوی می گوید:” دکتر جک Taunton یکی از بنیانگذاران طب ورزشی در کانادا و کشور ما بالا پزشک در سال 2010 المپیک و پاراالمپیک است.

افزایش فعالیت های بدنی روزمره و افزایش مشارکت در, تفریح, ورزش و فعالیت های تناسب اندام را افزایش می دهد ما کیفیت زندگی و سلامت جامعه است. یک فعال تر کانادا است, کانادا در سفر تحول فرهنگی تغییر الگوبرداری شده توسط ما, جامعه, سیاسی و رهبران تجاری و تقویت سیاست های دولت است.

فردا, ملی, بهداشت و تناسب اندام روز فرصتی برای ارزیابی مجدد شخصی ما فعالیت های روزمره. این 6 ژوئن بیایید ورزش شهروندی فعال. بیایید تا چه اندازه به ورزش با خیال راحت برای سلامتی ما و سلامت ما همکار کانادایی. و برای اندازه گیری خوبی دعوت از یک دوست برای انجام همان!

با هم به ما می گویند در ملی بهداشت و درمان و تناسب اندام و بنياد ملی بهداشت و درمان و تناسب اندام موسسه بیایید “را در کانادا اصلح ملت بر روی زمین”.

جان وستون است که داوطلب جمهور از طرح ملی سلامت و تناسب اندام موسسه. او شیوه قانون در پان پاسیفیک قانون شرکت و خدمت 2008-2015 به عنوان یک عضو از مجلس; Pierre لافونتن رئیس سابق کانادا در المپیک شنا تیم مشاور در لافونتن مشاور ورزشی. او داوطلب جمهور از ملی بهداشت و درمان و تناسب اندام, پایه و اساس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>