Pichora است آخرین Gophers دروازه بان مرتکب

در روز سه شنبه Pichora اعلام تعهد خود به Minnesota Gophers و امید به دانشگاه رقابت برای زمان در چین در کمی بیش از دو سال است. Pichora که نوبت 17 در مارس 12 بازدید U M پردیس آخر هفته گذشته و به دنبال مشاوره از دروازه بان تیم ملی در چیدن یک کالج است. خوشبختانه برای Gophers او دروازه بان مربی دارای روابط نزدیک برای هر کس در زمان مربیگری کارکنان که دارای دفاتر در داخل 3M عرصه در Mariucci.

“من با (دستیار مربی بن گوردون) در آلمان من (دستیار مربی گرت Raboin) در خیابان دولت و من برای باب (Motzko) بنابراین من صحبت در مورد هر سه آنها” گفت: RoughRiders دستیار مربی بابی Goepfert بود که یک دروازه بان برای Motzko با Huskies از سال 2005 تا 2007. “باب به خصوص نوع مربی شما عاشق بازی برای. او با اعتماد به نفس آرامش به او و به عنوان یک دروازه بان آن را به خوبی برای بازی با اعتماد به نفس است که به حمایت از شما.”

Pichora در حال حاضر 5-پا-11 و در حدود 200 پوند اما Goepfert معتقد است که او هنوز هم در حال رشد است.

“سفر من به مدرسه و دوست داشت همه چیز را در مورد آن” Pichora گفت: با توجه به اولویت خود را برای یک بزرگتر پردیس در یک محیط شهری است. “در مینیاپولیس هشت مایل از St. Paul من دوست داشتم که احساس و همه بچه ها آشنا شدم و در این تیم عالی بودند.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Gophers در حال حاضر سه goalies بر روی فهرستی junior Jack لافونتن همراه اول Jared وزارت معارف و Justen نزدیک است. Pichora گفت: در حالت ایده آل او را به پیوستن به این برنامه در پاییز سال 2022 زمانی که او 19 است.

به عنوان انتظار می رود از یک پیتسبورگ او افزود که وگاس شوالیه طلایی دروازه بان Marc-Andre فلوری — که کمک پیتسبورگ پنگوئن برنده سه نفر از استنلی فنجان — است که خود را قهرمان هاکی.

“من یکی از کسانی که goalies است که هر چیزی را به نگه داشتن جن از شبکه که آیا رفتن با کتاب درسی و همه چیز به شما آموخته به عنوان یک دروازه بان,” Pichora گفت. “من فکر نمی کنم بسیاری از goalies من رقابت در سطح امروزه. اگر من مجبور به انجام آنچه در آن طول می کشد و درهم و برهم را نجات دهد من آن را انجام دهد.”

هیجان زده در مورد زمان مسابقات

بخش قابل توجهی از Gophers’ فهرست فعلی را تحسین کرد از ادینا, Minn., و بنابراین نا امید نه برای دیدن بازی اورلئانز در کشور مسابقات این هفته, اما آنها عاشق این زمان از سال به هر حال.

“وزوز است که رفتن در سراسر شهرستان از یک-یک به دو-یک و حتی peewees و تمام بچه های جوان را خاموش و مدرسه. ممکن است آن را یک کابوس برای پدر و مادر به آنها را رها کردن و انتخاب آنها را” گفت: Gophers co-کاپیتان تایلر Nanne که برنده یک جفت کفش مدرسه دولتی با عناوین ادینا. “شما کردم مردم رانندگی ساعت بر ساعت برای دیدن بازی ها و اقامت برای تعطیلات آخر هفته پس از آن یک زمان خاص. من خوش شانس بود به بخشی از آن. بدیهی است که اورلئانز را ندارد آن را در این سال, اما آن را همیشه هیجان انگیز برای دیدن جدید تیم شانس.”

Motzko با حضور در کلاس افتتاحیه مسابقات بازی روز چهارشنبه صبح و دیدم پسرش ماک نمره هدف برای St. Cloud کلیسای جامع در یک 11-2 تار و مار منکیتو شرق.

“عالی بود” سالمند Motzko پکتیا میباشد. “من مانند یک پدر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>