PHE با کارگران برخورد با پلیس راهپیمایی اعتراض مدنی Sectt خنثی

PHE workers taking out massive protest march to Civil Secretariat in Jammu on Wednesday. —Excelsior/Rakesh
PHE کارگران گرفتن عظیم راهپیمایی اعتراض مدنی به دبیرخانه در جامو روز چهارشنبه.
—اکسلسیور/Rakesh

* اعتصاب تمدید تا شنبه
Excelsior خبرنگار

جامو Feb 19: صدها نفر از PHE کارگران درگیری با پلیس در نزدیکی KC عبور هنگامی که خود را پیشنهاد راهپیمایی اعتراض مدنی نسبت به دبیرخانه بود خنثی قوی مشروط J&K پلیس و نیروی شبه نظامی مردان امروز.
پیش از این PHE کارگران از مناطق مختلف و زیر بخش های این منطقه برگزار می شود اعتراض شدید تظاهرات علیه دولت در PHE پیچیده B C جاده جامو. کارگران فریاد شعارهایی در حمایت از خواسته های خود و همچنین در برابر UT دولت و BJP دولت در مرکز.
این PHE کارگران در حال اعتصاب هستند تحت پرچم PHE کارکنان جبهه متحد, Jammu استان از تاریخ 7 فوریه. امروز 13 روز از اعتصاب. کارگران در حال نشسته در اعتراض dharna در دفتر رئیس مهندس PHE میلاد جاده پیچیده علاوه بر دیگر منطقه و زیر بخشی ستاد.
آنها خواستار انتشار پرونده به دست آورده دستمزد کارگران در انتظار, پس از طولانی تنظیم از DRWs ارائه کار به یکی از اعضای خانواده مرحوم روزانه رتبه کارگر, Rs 5 لاخ کمک در زمان بازنشستگی پر کردن پست های خالی تعمیر/ نگهداری از پمپاژ خانه/ آب ایستگاه ها و ارائه امکانات اولیه در آب ایستگاه برای کارکنان.
در حالی که پرداختن به کارگران معترض با اعضای ارشد این جبهه گفت که کار باقی مانده کاملا فلج در تمام PHE بخش در منطقه است. اما متاسفانه UT دولت پرداخت می شود بدون توجه به وضع اسفناک مهیج کارکنان. آنها ادعا شده که نگرانی مقامات بالاتر پاسخ نداده اند به درستی به خواسته های خود را و آنها مجبور شده اند به گسترش اعتصاب خود را برای بعد از 72 ساعت.
پس از برگزاری اعتراض شدید تظاهرات آنها نقل مکان کرد و به سمت مدنی دبیرخانه تحت leasdership از Bakshi Singh, Subhash Verma, Tanveer حسین Bhanu Partap سینگ Jyoti کومار, Ravi Kumar دیگران است. بیش از 10 ، 000 کارگران پیوست این رشد قوی از PHE کارگران/ کارمندان. زمانی که آنها در رسید K C عبور قوی مشروط پلیس و پارا نیروی نظامی مطرح موانع و فنس کشی جاده ها با cursentina سیم. کارکنان درگیری با پلیس اما نیروی انتظامی اجازه نمی دهد آنها را به حرکت به جلو. راهپیمایی خود را از خنثی شد. سه کارگر از جمله تنویر حسین مجروح شدند.
در ضمن آب عرضه شده به اجرا درخواهد آمد در بسیاری از نقاط جامو شهر و مناطق روستایی این منطقه با توجه به ادامه اعتصاب کارگران است. عموم مردم شده است رنج می برند با توجه به تعلیق تامین آب است.

مقاله قبلیجامو مرکزی Mahajan سبها برای انتخاب رئیس جمهور جدید در 22 مارس
مقاله بعدیPanch انجمن بودایی هیئت تماس بگیرید Lt فرماندار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان