پازل و بازی های هیئت مدیره می تواند کمک به آموزش خواندن و ریاضی, منطق, نوبت گرفتن و مهارت های اجتماعی. لنا Gadanski / گتی ایماژ/iStockphoto

نظر: زمانی که پدر و مادر پیدا کردن لحظه به دنبال سرگرم کننده و با نشاط فعالیت های آنها از بین بردن خود به خود اضطراب.

با مهد کودک ها و تعطیلی مدارس با توجه به COVID-19 گیر پدر و مادر گرفته اند در مسئولیت های بیشتر برای کودکان یادگیری و توسعه و برای بسیاری از این بوده است منبع عمده ای از استرس است. همه گیر و چالش های یادگیری از خانه قطعا گرفته تلفات در پدر و مادر و بچه ها.

پدر و مادر و کودکان نیز دست و پنجه نرم کردن با لغو ورزشی اردوگاه و فعالیت های این تابستان و یا کاهش ظرفیت مراکز مهد کودک. پدر و مادر به طور معمول تکیه بر این فعالیت و مراقبت از گزینه های به نگه داشتن بچه ها مشغول است و پدر و مادر’ زمان برنامه ریزی شده. این به این معنی برنامه ریزی ماه های آینده. برخی از والدین بدون شک ادامه خواهد داد به مبارزه با پیدا کردن راه به اشغال خود بچه ها.

ما نشان می دهد هر زمان که ممکن است پدر و مادر در آغوش تابستان به عنوان یک زمان برای تشویق و یا شرکت در بازی.

بازی می تواند واقعی و مزایای قابل اندازه گیری برای هر دو کودک و پدر و مادر به دلیل بازی پرورش روابط پایدار و ارتباطات است که کودکان و نوجوانان نیاز به رشد. و زمانی که بچه ها و پدر و مادر تجربه شادی و ارتباطات در بازی — آنچه محققان را “همسویی” بر اساس هماهنگ عقب و جلو و یا “خدمت و بازگشت” تعامل — این خدمت به تنظیم بدن را به استرس پاسخ.

اهل تفریح و بازی فعالیت می تواند در افزایش یادگیری کودکان و توسعه و همچنین می تواند کمک به از دست رفته را جبران علمی زمان با توجه به COVID-19. اهل تفریح و فعالیت های شامل انتخاب تعامل فعال و لحظات شادی یا لذت است.

کودکان مهارت های علمی — شمارش شناخت حروف و کلمات یادگیری و مطالعه — مهم و بنیادی خود را برای موفقیت در مدرسه. در عین حال در صورت عدم وجود تحصیلات رسمی تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از این توانایی ها را می توان با یک رویکرد اهل تفریح و بازی. برای مثال بچه ها که استفاده از اعداد در بازی های خود (به عنوان مثال یک بازی هیئت مدیره با توالی تعداد و شمارش) تمایل به نشان دادن قوی تر دانش ریاضی و علاقه است. علاوه بر این کودکانی که به کاوش و تعامل با تعداد زیادی از اشیاء روزمره تمایل به یادگیری کلمات بیشتر است.

فعالیت های یادگیری از طریق بازی:

خارج از منزل

• نگاهی به یک دوچرخه سوار با هدف پیدا کردن برخی از اعداد یا حروف در نشانه. برنامه ریزی مسیر خود را با استفاده از یک نقشه و اگر مناسب کودکان و نوجوانان می تواند محاسبه فاصله و سرعت و یا به سادگی زمان بخش از سفر.
• رفتن برای یک پیاده روی در یک پارک و یا جنگل شمارش و یا نامگذاری سیاهههای مربوط, حشرات, پرندگان و یا سنگ. اگر شما دسترسی به نزدیکی یک برکه یا رودخانه صرف برخی از زمان پرتاب و یا پرش از سنگ.
• نقشه خیابان در ساحل, شن و ماسه و یا زمین بازی. از نو خلق کردن راه خود را به مکان های مورد علاقه. و یا شما می توانید سعی کنید geocaching — با استفاده از مهارت های جهت یابی برای پیدا کردن جعبه های پنهان. گرفتن جایزه و ترک یکی از جدید.

در داخل خانه

• با استفاده از ترکیبی از اسباب بازی ها و بلوک ایجاد یک اسباب بازی رژه نبرد یا مضمون ، برای مثال در اتاق نشیمن خود را و یا snaking از طریق اتاق های مختلف شما می توانید مجموعه ای تا قلعه برج و یا یک حزب چای.
• بازی تخته, بازی یا پازل: این می تواند آموزش خواندن و ریاضی, منطق, نوبت گرفتن و مهارت های اجتماعی. چند ایده شامل کلاسیک مانند مارها و نردبان انحصار مشکل Mancala یا جدیدتر بازی مانند Blokus بلیط برای سوار و Carcassonne.
• هنر و خلاقانه مرتب سازی و حسی پروژه: نگه داشتن جعبه های مقوایی, لوله, و پاکت نامه و کودکان را از دسترسی به کاغذ و چسب و قیچی و نشانگر قلم و مداد رنگی و رنگارنگ موارد مانند دکمه, کاغذ, کلیپ, روبان یا لوله-پاک کننده. اجازه دهید بچه ها را انتخاب کنید آنچه که آنها می خواهم برای ایجاد. آنها احتمالا شما را متعجب!
• خواندن معماهای یا I-spy کتاب پر از اشیاء پنهان و یا خواندن با صدای بلند در خصوص ایجاد “کتاب آشیانه” از پتو و بالش. خواندن با صدای بلند است مفید برای بچه ها و کودکان. شما همچنین می توانید استفاده از اتومبیل سواری به عنوان یک فرصت برای گوش دادن به کتابهای ثبت شده موجود است یا از طریق کتابخانه محلی خود را و یا یک سرویس اشتراک — ایده ها عبارتند از: رولد دال را BFG ویرجینیا همیلتون زمان قطعه: کتاب زمان, Gary Paulsen را تبر, Jason رینولدز’ به عنوان شجاع به عنوان شما بورلی کلیری را رامونا یا کلاسیک مانند هابیت. وجود دارد بسیاری از رایگان پادکست گرفتن منافع بچه ها در موضوعات مختلف مثلا NPR دایره دور.
• تشویق و شور و شوق: اگر فرزند شما همیشه می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به دوختن حک طراحی یک بازی و یا ساخت یک لگو جهان, پس از آن این است که وقت خود را برای لذت بردن از منحصر به فرد آن منافع است.

مزایای بازی گسترش به پدر و مادر بیش از حد. هنگامی که پدر و مادر پیدا کردن لحظه به دنبال سرگرم کننده و با نشاط فعالیت های آنها از بین بردن خود به خود اضطراب و مدل برای فرزندان خود مهم بين بازیگوش رفتار و سلامت و رفاه.

پنی Pexman استاد روانشناسی دانشگاه کلگری. لورن Reggin یک دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی, U of C. Sheri Madigan دانشیار کانادا صندلی پژوهش در عوامل موثر بر رشد کودک, U of C. یک نسخه از این مقاله در ابتدا در ظاهر به صورت آنلاین در theconversation.com یک منبع مستقل از اخبار و دیدگاه های خود, از علمی و پژوهشی جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im