پیتر Thome لحظه در انظار می آید پس از سالها مبارزه را از طریق موانع

آنها در حال انتظار برای ارائه برخی از اخبار به تاریخ goaltender.

Thome که آغاز شده و نهایی هشت بازی از فصل قبل بود دیگر شروع شود. او دیگر نسخه پشتیبان تهیه و یا. او شروع 2019-20 فصل سوم-رشته دروازه بان پشت آدم Scheel دانشجوی سال دوم و هریسون Feeney یک پیاده روی در پارک.

“آنها مانند ‘هی در حال حاضر ما فکر می کنم شما سوم ، (هریسون) Feeney بزرگ بوده است در عمل. ما واقعا دوست دارم بازی خود را در حال حاضر. این نوع از جایی که شما در'” Thome به یاد می آورد.

“این نوع از یک چالش است. آنچه می خواهید در مورد آن انجام?”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن را دشوار اخبار برای Thome اما در کل هاکی حرفه ای آماده او را برای پاسخ.

هیچ چیز تا به حال شده است برای او آسان است.

اولین بار او سعی کردن برای تیم او قطع شد از ‘C’ تیم ملی. به بالاترین سطح خود رسید در Benilde-سنت مارگارت در دبیرستان بود junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده پشتیبان گیری. فقط برای گرفتن یک شات Thome تا به حال به حرکت در سن 16 سالگی به شیکاگو جایی که او به پایان رسید تا زندگی یک خانواده که نبود انگلیسی صحبت می کنند.

حتی پس از نشان دادن پتانسیل خود را و به دست آوردن یک بورس تحصیلی به UND و پیش نویس توسط Columbus Blue Jackets در دور ششم این برجستگی در جاده نگه داشته به آینده. در ایالات متحده آمریکا هاکی لیگ او معامله شد دو بار و به مدت سه تیم مختلف در سه ماه.

سپس آمد در این فصل است.

Thome آغاز شده به عنوان سوم رشته دروازه بان مشغول به کار راه خود را به پشتیبان گیری به طور غیر منتظره یک فرصت در خالص پس از دیدن یک دوم از عمل در نیمه اول فصل است و فوقالعاده پدید آمده به عنوان داغترین دروازه بان در دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس.

Thome ساخته شده است که پنج متوالی شروع می شود. او برنده همه آنها را. او یک .940 صرفه جویی در صد و 1.26-اهداف برابر متوسط که منجر تمام NCHC goalies با بیش از یک شروع است.

6-پا-4, 208-پوند مینیاپولیس محصول است که انتظار می رود به را خود ششم-راست شروع در 7:37 امشب به عنوان UND آن باز می شود دو بازی از سری بازی های در خیابان دولت در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز.

“در این سال شده است کاملا یک سواری” Thome گفت. “من نمی خواهد انتظار هر چیز دیگری.”

این راه همه چیز همیشه برای Thome.

UND goalie Peter Thome gathers his thoughts during Saturday's 3-2 win over Minnesota Duluth in AmsOil Arena. Photo by Tyler Schank / Duluth News Tribune

UND دروازه بان پیتر Thome جمع آوری افکار خود را در طول پنج شنبه 3-2 برنده بیش از دولوت مینه سوتا در AmsOil عرصه است. عکس تایلر Schank / اخبار دولوت تریبون

یک جاده سنگی به شهرت

Thome نمی آمد از هاکی خانواده است. پدر و مادر خود را علامت و آن بازی نمی کند. علامت گذاری به بازی بسکتبال در مدرسه بالا است. پیتر دو برادر بزرگتر جان و جورج نمی هاکی بازی یا. جورج بود اسلالوم اسکی باز.

در واقع پیتر کردم آغاز شده توسط شانس.

یک روز خانواده در حال رانندگی بود به شهرهای دوقلو و متوقف در نور ترافیک. به سمت وجود یک پیست در یک مرکز جامعه. An 11-year-old پیتر نگاه از پنجره به بیرون و گفت: پدر و مادرش: “من می خواهم به بازی هاکی. من می خواهم به طور جدی. و من می خواهم به بازی دروازه بان.”

“من و همسرم تا به حال هیچ ایده آنچه در آن به معنای” علامت گذاری گفت. “برای برخی از این دلیل او می خواست به انجام آن است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس است که بچه های خود را به شما بگویم آنچه که آنها می خواهند به انجام, شما فقط بروید و آن را انجام دهد. او شفاف و روشن در مورد آنچه که او می خواست به انجام. ما فقط زیادی ندارد پس زمینه در مورد چگونه به او کمک کند.”

اولین تیم پیتر سعی کردن برای شد peewees. آنها برداشت ‘A’, ‘B’ و ‘C’ تیم است. پیتر رو قطع از همه آنها. آنها در زمان همه بچه ها بودند که بیش از چپ و پرتاب آنها را در یک تیم با هم. که در آن آغاز شده است.

پیتر هرگز ساخته شده تیم های برتر. یک زمان وجود دارد که آینده خود را در ورزش از نگاه تلخ. پس از سال دوم در Benilde این تیم را مربی گفت Thome که آن را می خواهم نگاه او را به تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سال بعد ،

پس Thome تا به حال دو گزینه. برای اولین بار بود که ماندن در Benilde که در آن او می آیند برای لذت بردن از مدرسه و کلاس و گروه خود را از دوستان است. دوم در حال حرکت بود به شیکاگو و تلاش برای بازی AAA هاکی با شیکاگو خشم. تیم خود را مربی سابق NHLer دنیس Vaske حال به تازگی پیتر و به او پیشنهاد یک شات گفت: او همیشه به دنبال “الماس در خشن” و فکر پیتر می تواند یکی.

“من فکر کردم اگر من واقعا می خواهم به انجام این کار اگر من واقعا می خواهم به سعی کنید این چیزی است که من باید انجام دهیم” Thome گفت. “من نمی دانستم چگونه از آن حرکت بود در آن زمان. من فقط می خواستم به بازی هاکی و فکر کردم من می خواهم به انجام آنچه در آن طول می کشد به بازی.”

Thome را ترک نمی کند.

“من همیشه فکر می کردم من فقط باید در مکالمه” Thome گفت. “من می دانم که من به اندازه کافی خوب. من فقط همیشه به حال که فکر می کردم. اگر آن را نمی خواهید به کار در دبیرستان, اینم از شانس منه دیگه اینجا. اما من سال اول در شیکاگو من وحشتناک بود.”

Thome ارسال شده .874 صرفه جویی در صد در U16 سطح. کردن, یخ, انتقال آسان نبود ، او همچنین نقل مکان کرد شمش خانه های که در طول فصل اول و صرف نیمه دوم با یک خانواده است.

“خانواده صحبت نمی, لیسیدن زبان انگلیسی” Thome گفت. “من فکر می کنم آنها می خواستند کسی را به زندگی می کنند با آنها به صحبت با آنها و کمک به آنها آموزش زبان انگلیسی. آنها تا به حال یک خانه خوب و آنها بسیار جذاب است. زبان چیزی می تواند نوع سخت اما آنها یک خانواده بزرگ که عاشق گذراندن وقت با هم و آنها مرا.”

که تابستان Thome تبدیل خود و خاموش کردن یخ. او با دروازه بان مشهور مربی دیو Rogalski که کمک به توسعه UND را زین مک اینتایر به مایک ریشتر برنده جایزه.

“من شروع به آموزش واقعا سخت فقط مراقبت از خودم یخ و تلاش برای دریافت بهتر” Thome گفت. “دیو بود. او به من خیلی کمک کرد. من به بدن من کمی بیشتر است.”

چیزهایی که کلیک دوم سال در شیکاگو است. او رفت و با هم تیمی مایکل Zuffante در حال حاضر یک کاربر در بنتلی. آنها شد از جمله دوستان نزدیک که Thome بازديد خانواده هر تابستان به این روز است. او با حضور در دریاچه پارک دبیرستان که او دوست داشت. روی یخ Thome ارسال شده .931 صرفه جویی در صد در U18 سطح.

او امضا مناقصه به بازی juniors برای آبردین (S. D.) در آمریکای شمالی هاکی لیگ فصل بعد. در آبردین, او نگه داشته نورد ارسال .929 صرفه جویی در صد. اندازه خود و ورزشکاری به خود جلب کرد و NHL پیشاهنگی. UND برداشت تعهد از او و کت آبی با استفاده از یک پیش نویس انتخاب کنید برای دریافت Thome حقوق.

اما این موانع به سرعت بازگشت.

“ما به تو ايمان’

در 2016-17, Thome تصویب شد در اطراف USHL. او در آغاز فصل در اوماها (روباز انتخابی). پس از روز شکرگزاری او معامله به شیکاگو و سپس او به سرعت روانه بازار دوباره به Waterloo.

زمانی که Thome رانندگی بود از شیکاگو به واترلو او یک تماس از UND سر مربی براد بری.

“براد به نام پیتر و حمایت” مارک گفت. “براد به او گفت ‘نگران نباشید ما به شما اعتقاد دارند تا آنجا که ما همیشه انجام داد.’ من فکر می کنم که کمک کرد تا پیتر از طریق انتقال به دلیل آن سخت بود.”

به زودی پس از Thome وارد Waterloo, BlackHawks شروع دروازه بان رابی Beydoun در حال حاضر در Michigan Tech, دچار آسیب و Thome بازی 14 مستقیم بازی گرفتن واترلو به پلی آف.

سال آینده به عنوان دانشجوی سال اول در UND ملی قهرمان-پیروزی استارت مخفی جانسون آسیب دید و Thome شد رانش به عمل است. او برای اولین بار برنده-حرفه ای در ویسکانسین سرمه مرکز و 11 شروع می شود که فصل.

فصل گذشته Scheel مجروح شد در فوریه و Thome راه اندازی شد به عمل دوباره. او آغاز شده نهایی هشت بازی از جمله دور اول حذفی سریال در دنور. UND رو جاروب و Thome سرزنش خود را برای ضرر و زیان حتی اگر تیم خود را تنها به ثمر رساند دو گل در دو بازی برای او.

“من نذر این تابستان است که اگر من به عقب بر گردیم در وجود من قصد ندارم به این دلیل ما در حال رفتن به خانه زود دوباره” Thome گفت.

University of North Dakota goalie Peter Thome shows off the fresh paint job on his helmet -- the Night King with glinting eyes from HBO's "Game of Thrones" during a preseason media event at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

دانشگاه داکوتای شمالی دروازه بان پیتر Thome نشان می دهد تازه کار رنگ کلاه — شب پادشاه با glinting چشم از HBO را “بازی تاج و تخت” در طول یک فصل یک رویداد رسانه ای در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

چه نگه داشته Thome رفتن ؟

آن را به نظر نمی آید مانند Thome که قرار بود در این فصل است.

در طول نیمه اول Scheel تحت سلطه رفتن 14-1-2 با .927 صرفه جویی در صد. نه Thome و نه Feeney بازی دوم از عمل.

Thome reveled در تماشای Scheel موفق بود و چند چیز او استفاده می شود به عنوان الهام بخش برای خودش.

او از نزدیک دنبال داستان St. Louis Blues دروازه بان اردن Binnington و LSU کارفرمایی جو نقب زدن که هر دو دیرین پشتیبان گیری قبل از اینکه به طور ناگهانی تبدیل شدن به ستاره مسابقات قهرمانی-تیم برنده.

“این برای تلفن های موبایل قشنگ, اما چیزهایی که دوست دارم نگه داشته و من رفتن” Thome گفت.

و در آنجا بود کارل Goehring.

UND دستیار مربی که مسئول goaltenders حاضر به اجازه Thome نا امید.

“کارل عالی بود. من درخواست او را در همه زمان ها’ بیایید اسکیت بیایید اسکیت بیایید اسکیت,'” Thome گفت. “او هرگز یک بار گفت:” ما در حال حاضر skated دو بار در این هفته است.’ او همیشه مانند ‘اجازه دهید نگه داشتن رفتن.'”

Goehring به آرامی تبدیل Thome را بازی بیش از حد. او آموخت و او را به بازی نزدیک به چین به منظور باقی ماندن در موقعیت بهتر است. او تاکید کرد که Thome استفاده از نقاط قوت خود — اندازه خود و چشمگیر ورزشکاری. او کمک کرد Thome تبدیل شدن به بهتر دیدن از طریق لایه از ترافیک بیش از حد.

پس از بازگشت از تعطیلات کریسمس به مربیگری کارکنان گفت Thome که او قرار بود به شروع این تیم Dec. 28 نمایشگاه در برابر آمریکا زیر 18 تیم در Plymouth, Mich.

“من می دانستم که من تا به حال به خوبی نمایش” Thome گفت.

او. او را متوقف 14 از 14 عکس های خود را در طول دو دوره از عمل از جمله یک زن و شوهر از بالا احتمال خطر برای آمریکایی ها. برخی از تحولات در بازی آشکار شد در طول آن 40 دقیقه است.

هنگامی که او پشت به Grand Forks از آن دوباره به انتظار بازی ،

“من فقط گفت: آن چه اتفاق می افتد یا آن را نه” Thome گفت. “من فکر کردم من فقط رفتن به نگه داشتن کار سخت در تمرین و بهتر شدن است. در پایان روز, من یک دروازه بان بهتر برای آن است. فرصت آمد. وجود دارد که در آن به نظر نمی آید مانند آن بود. آدم بازی مانند بهترین دروازه بان در کشور و او قطعا یکی از آنها است.”

Scheel تلاش خود را در چند شروع می شود بعد از تعطیلات کریسمس و درب باز برای Thome.

خود حضور در آمد و به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. سپس او شروع فصل در میامی مادرش مادر آلما.

او در حال حاضر reeled کردن چند کاهانی در یک ردیف — او به ضرب و شتم شماره 4 دولوت مینه سوتا در جاده جاروب دانشگاه کلرادو در خانه و جاروب شماره 7 دنور در خانه. او اجازه داده است که پنج گل در پنج بازی است و با توجه به این مربیان هیچ چاره ای اما برای ادامه بازی او.

در UND تازه ترین مسابقه Thome به ارمغان آورد طرفداران از کرسی های خود را چندین بار با ساخت کلید موجب صرفه جویی در. حتی Thome شگفت زده شده است برای دیدن برخی از تحولات در بازی خود را.

“من سازمان دیده بان ویدئو و گفتم:” چه کسی است؟'” Thome گفت.

Thome اعتبار UND دفاعی هسته ای خود را برای موفقیت است.

“ما عمیق ترین D هسته ای در کشور” Thome گفت. “شنبه شب بود و اثبات است. ما از دست ما شماره 1 D-و ما همین حالا با یک ضرب و شتم. این خیلی خوب است که در مقابل از شما. من خیلی خوش شانس را به بازی با آنها.”

UND goalie Peter Thome celebrates UND's 3-2 win over Minnesota Duluth on in AmsOil Arena in January. Photo by Tyler Schank / Duluth News Tribune

UND دروازه بان پیتر Thome جشن UND 3-2 برنده بیش از دولوت مینه سوتا در AmsOil آرنا در ماه ژانویه است. عکس تایلر Schank / اخبار دولوت تریبون

ویژه آخر هفته پیش رو

UND وارد تعطیلات آخر هفته در 23-3-3 کلی و 14-2-2 در لیگ برتر بازی کند. جنگ شاهین و هشت امتیاز در مکان دوم دولوت مینه سوتا با خارج شانس برنده شدن خود را سوم پنروز جام در شش سال شنبه.

برای Thome, از آن خواهد شد یک ویژه آخر هفته.

او در حال حاضر به دست آورده و برنده شدن در این فصل بیش از مادرش مادر آلما میامی. امشب او را به رفتن برای پیروزی خود را بیش از پدر مادر آلما خود را در شهر پدر.

در شنبه Thome را 93-سال-پدربزرگ لری و 90 ساله مادر بزرگ, گلوریا که تا به حال خود را 70 سالگرد عروسی در تابستان امسال خواهد بود حضور در این بازی است. آنها دیده نمی پیتر بازی در سال. با توجه به آنچه اتفاق می افتد جمعه, آنها ممکن است که شانس در سری آخر.

بازی در مقابل خانواده خواهد بود فوق العاده ویژه برای Thome.

آنها بوده است وجود دارد برای هر مرحله از خود سفر است.

“این قطعا کاملا حرفه ای مسیر برای مینه سوتا بچه” Thome گفت.

UND goalie Peter Thome makes a stick save against Colorado College in Ralph Engelstad Arena this season. Eric Hylden / Grand Forks Herald

UND دروازه بان پیتر Thome باعث می شود یک استیک صرفه جویی در برابر دانشگاه کلرادو در رالف Engelstad عرصه در این فصل است. اریک Hylden / چنگال بزرگ هرالد

شماره 1 UND در خیابان دولت

زمان: 7:37 بعد از ظهر امشب 6:07 بعد از ظهر شنبه.

که در آن: گیاه بروکس ملی هاکی مرکز.

تلویزیون: Midco شبکه ورزش امشب; Fox Sports شمالی در روز شنبه.

رادیو: فاکس (96.1 FM).

پخش: NCHC.تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme