پیتر Thome نام NCHC goaltender قهرمان

پیتر Thome شروع فصل سوم UND عمق نمودار.

او در پشت دانشجوی سال دوم آدم Scheel و اشتباه اول هریسون Feeney.

اما بعد از کار با UND مربی دروازه بان کارل Goehring در طول نیمه اول فصل به او بازی در حال حرکت در عمق نمودار و گرفتن یک فرصت برای شروع در نیمه دوم Thome به پایان فصل در مراتب مختلف ،

Thome نامگذاری شد NCHC goaltending قهرمان پیشرو لیگ در هر دو گل برابر میانگین و صرفه جویی در صد در کنفرانس بازی.

Thome ارسال شده .935 صرفه جویی در صد که ضرب و شتم از دولوت مینه سوتا شکارچی شپرد (.923), دنور مگنوس Chrona (.920) و خیابان دولت دیوید Hrenak (.915). Thome اهداف-برابر متوسط بود 1.37 که منفجر دور شپرد (2.13), Chrona (2.17) و هم تیمی آدم Scheel (2.34).

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Thome مجموعه ای از رکورد برای بهترین اهداف-برابر میانگین در NCHC تاریخ است. رکورد قبلی برگزار شد دنور تنر Jaillet که زیر آن نوشته شده 1.65 در 2016-17.

به منظور واجد شرایط یک goaltender نیاز به بازی در 40 درصد از این تیم کنفرانس دقیقه است. Thome بازی 41.9 درصد است.

Thome نمی توانید به یک بازی تا Jan. 10 هنگامی که او ساخته شده یک امداد ظاهر در برابر اوماها در رالف Engelstad عرصه است.

او برای اولین بار شروع فصل Jan. 18 در میامی درآمد 5-3 برنده شدن بیش از RedHawks. پس از آن Thome شروع نورد. او ضرب و شتم دفاع از قهرمان ملی دولوت مینه سوتا 3-2 شده و پشت به پشت نوردد از دانشگاه کلرادو و دنور اجازه می دهد سه گل در چهار بازی.

Thome نهایی شروع فصل بود 5-0 shutout در اوماها در مارس 7.

کالج فصل هاکی به غیر منتظره پایان قبل از شروع NCHC برگشتی. با توجه به شیوع کروناویروس ها NCHC لغو آن postseason مسابقات و NCAA به نام خاموش ملی آن مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>