پیتر Loock: با COVID-19 قرار دادن اعتماد خود را در بررسی علمی


داوطلب دانشمندان فرآیند نمونه های گرفته شده از مردم تست شده برای رمان coronavirus در یک آزمایشگاه به تازگی اختصاصی برای پردازش COVID-19 نمونه ها توسط داروهای کشف منجنیق در فانوس آزمایشگاه در Alderley پارک در Cheshire شمال انگلستان در مارس 22 سال 2020 است. پل الیس / خبرگزاری گتی ایماژ

گزیده ای: خوشبختانه نگرش علمی به اطلاع تقریبا همه تصمیم گیری در کانادا. ایدئولوژی و ایمان و “حس مشترک” گرفته اند ،

معلمان ریاضی را برای همیشه در تلاش برای توضیح لگاریتم و توابع نمایی به حوصله و دانش آموزان دبیرستان. شیمی معلمان در تلاش برای توضیح این مفهوم از یک واکنش زنجیره ای و معلمان زیست شناسی به طور مشابه اصرار دانشجویان برای درک تفاوت بین ویروس و باکتری است.

پس چگونه باید همه ما تبدیل شدن به کارشناسان در این افراد در کمتر از شش هفته ؟

وجود دارد هیچ چیز مانند یک بیماری همه گیر به درخشش نور در مفاهیم اساسی علوم است. رسانه ها و مقامات دولتی با استفاده از زبان علم هرگز مانند قبل و به نظر می رسد که ارجاع آنها به دانش علمی و کارشناسان ممکن است ارائه راحتی بیشتر, و اعتماد از “قوی باش” شعار به تنهایی.

به همین دلیل است که رویکرد علمی به مقابله با این بیماری همه گیر به عنوان دیده می شود بسیار موثر است ؟ برای اولین بار دانشمندان دانش تخصصی است که مشتق شده از صدها سال کار بر روی مشکلات مشابه. این دانش است که به خوبی مستند شده است و به طور مداوم تحت نظارت. هیچ راهی بهتر برای یک دانشمند برای به دست آوردن شهرت و ثروت نسبت به موفقیت چالش تاسیس تئوری. ما هرگز اعتماد همکاران ما کار به طور کامل و همچنین انتظار می رود که کار خود ما خواهد بود مورد سوال و تست شده توسط دیگران است.

به عنوان یک نتیجه از بدنه دانش موجود شامل آن دسته از نظریه ها که موفق به زنده ماندن تا سال های دهه ها و قرن ها از چالش با برخی از درخشان ترین ذهن. آن را نمی ممکن است مطلق “حقیقت” اما آن را به عنوان نزدیک که ما بدست به آن است.

دوم, دانشمندان, کار در مرزهای فعلی ما دانش است. ما به خوبی می دانیم آنچه که در حال حاضر غیر قابل پیش بینی و یا ناشناخته است. ما حتی قادر به تعیین مقدار دانش ما هنوز نمی کرده اند! در چنین شرایطی به سرعت در حال تغییر همه گیر ما در موقعیت بسیار عالی برای ارزیابی خطرات و فرصت هایی که می آیند می گویند, تغییر سیاست و یا بهداشت و درمان پیشرفت. دانش ما در مورد نحوه تصمیم گیری درست با اطلاعات محدود می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از محیط های کار. این تصادفی نیست که بسیاری از فیزیکدانان کار در خیابان خلیج.

در آخرین هفته این محدودیت از دانش علمی در حال تبدیل شدن بیشتر و آشکار تر از همیشه قبل از. برای بسیاری از ما ممکن است این اولین بار است که پیدا کنیم و زندگی ما را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم با تکامل سریع علوم طبیعی. برای بسیاری از تغییر توصیه های عمومی بهداشت کشور می شود که گیج کننده — آیا ماسک های صورت مفید است یا نه ؟ — اما به یک دانشمند یک تغییر سریع سیاست در پرتو شواهد جدید نشانه آن است که این تصمیمات مطلع هستند با عقل و نه با غرور می آید که با “چسبیده به خود حقیقت است.”

در دانشگاه ویکتوریا که در آن کار میکنم اکثر آزمایشگاه های تحقیقاتی در حال حاضر تیره: دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان مقطع فوق دکترا کارکنان و اعضای هیات علمی را متوقف کرده اند و کار خود را در آزمایشگاه نیمکت و راه اندازی خانه خود را در دفاتر. هنوز کار خود را در تقریبا بی نقص سرعت. همکاران در گروه ریاضی و آمار در توسعه مدل برای درک گسترش coronavirus از اتاق نشیمن خود را. زیست شناسان و دریایی دانشمندان از راه دور اندازه گیری تاثیر کاهش تردد کشتی ها در سلامت ماهی و پستانداران دریایی در حالی که نشسته در جداول آشپزخانه.

گروه های دیگر جمع آوری داده ها از تلسکوپ و ماهواره ها و شتاب دهنده ذرات است که می تواند دسترسی از راه دور. در UVic تیم حتی اجازۀ کار در آزمایشگاه های تحقیقاتی در دانشگاه برای کمک به توسعه بهتر coronavirus روش تشخیص و توسعه یک واکسن. فیزیکی فاصله و ایمنی محل کار همیشه پارامونت ،

همه ما درک می کنیم که امیدواریم به تنهایی نمی خواهد ما را از طریق این بحران است. آن نیاز به یک تیم از متخصصان مراقبت های بهداشتی سیاستگذاران و دانشمندان به نبرد COVID-19 و اعتماد عمومی در توصیه های خود را. خوشبختانه نگرش علمی به اطلاع تقریبا همه تصمیم گیری در کانادا. ایدئولوژی و ایمان و “حس مشترک” (یک اصطلاح محاوره ای برای ما تعصبات شخصی) گرفته اند ،

به نظر می رسد که سال های فدرال و استانی و سرمایه گذاری در تحقیقات پایه در حال حاضر پرداخت. ما باید ابزار و تخصص برای مقابله با COVID-19. فقط به عنوان مهم دانشمندان تا حد زیادی به دست آورده اعتماد عمومی و سیاستگذاران. تا کنون پاسخ علم در جامعه همه گیر شده است سریع و آگاهانه. حرفهایها باید خود را به عقب.

پیتر Loock است رئیس دانشکده علوم در دانشگاه ویکتوریا.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>