امور مالی شخصی در طول COVID-19: چه کسی کنترل زندگی خود شما و یا بدهی های خود را?


با COVID-19 اخلال در زندگی عادی در سراسر جهان آن را به یک زمان خوب به سهام از آنچه شما واقعا در زندگی خود نیاز دارند. آرلن Redekop / PNG

اجماع کلی به نظر می رسد که به عنوان ما را بهبود از رمان coronavirus ما ایجاد یک جدید عادی در زندگی ما و در اولویت های ما

س: در سال گذشته من و همسرم شروع به تلاش برای خرید یک خانه بزرگتر برای ما بودیم اما همه چیز را ما می خواستیم کمی فراتر از قیمت های ما محدوده. زمانی که وام مسکن نرخ پایین رفت کمی فقط قبل از coronavirus آمار کانادا ما با قرار دادن یک پیشنهاد در پایان بالا از قیمت های ما محدوده و آن را پذیرفته بود. ما ویران شد زمانی که بانک نمی دهد تصویب خود را از حق دور و سپس دو روز بعد ما تصمیم به تصویب این فرصت و اجازه معامله بروید. در حال حاضر ما در حال خدا را شکر که ما نمی خرید چرا که در حالی که من چند هفته بیشتر از کار من گذاشته اواسط ماه آوریل در آخرین دلیل کمبود از تامین کنندگان ما. با برخی از صرفه جویی و حمایت دولت از طریق همه گیر ما آن را, اما آن را به ما فکر کردن در مورد بزرگ پرداخت. ما قبل از تایید به صورت عادلانه به اندازه وام مسکن و خرید با این مبلغ در ذهن از آنجا که ما فکر می کنیم می خواهم قادر به پرداخت هزینه آن است. چگونه تعیین می کنیم چه مقدار بدهی است که در واقع خوب برای ما ؟ ~اندرو

یک: مالی و اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس احساس خواهد شد برای سال آمده است. در حالی که اقدامات برای کمک به کانادایی های مدیریت از طریق بدترین آن در حال خرید زمان تا زمانی که ما می تواند در مجموع به عقب بر گردیم روی پای خود را, آن می تواند یک نسل به بهبود می یابند. و اجماع کلی به نظر می رسد که به عنوان ما را بهبود می کنیم ایجاد یک new normal; زندگی به احتمال زیاد نمی خواهد نگاه مشابه به عنوان قبل از آن COVID-19 تبدیل به یک نام خانگی.

برای بسیاری ایجاد یک جدید طبیعی است که یک خوش آمدید, تغییر و صحبت می کند به برخی از خوب به بیرون آمدن از این بسیار دشوار است حوادث. اگر این بحران باعث می شود شما به یک رویکرد پیشگیرانه و مدیریت امور مالی خانواده خود را در یک راه است که ایجاد یک جامد مالی آینده که یک میراث با ارزش نسبت به کار.

برای تعیین مقدار بدهی خوب است برای شما و خانواده خود را در اینجا برخی از چیزهایی که فکر می کنم:

آنچه که بیشتر برای شما مهم است ؟

اجتماعی فاصله تقویت شده چقدر برای ما ارزش ارتباط با خانواده و دوستان در هر دو دور و نزدیک جامعه ما حتی غریبه ها ، و اگر خود انزوا به ما آموخته است هر چیزی آن است که چگونه بسیاری از مردم متوجه شده اند که چگونه کمی از آنها در واقع نیاز دارند و چه مقدار از آنها در حال حاضر.

زمانی که از نظر ما آنچه مهم به ما می توانید تعیین کنید که چگونه به صرف پول ما.

● آیا ما می خواهیم به کار طولانی و سخت به وام مسکن / خودرو / پرداخت کارت اعتباری و یا خواهد ما به جای زندگی در راه است که به ما می دهد زمان بیشتری را با کسانی که ما عشق ؟

● آیا ما ارزش اموال بیش از تجربه یا راه دیگری در اطراف ؟

● آیا می خواهید به کار در ساخت به پایان می رسد دیدار و یا کمتر به پایان می رسد ؟

این سوال هر کس نیاز به پاسخ را برای خود از آنجا که چگونه شما می خواهم به زندگی می کنند زندگی خود را است آنچه در نهایت تعیین چگونه شما صرف پول خود را.

به چه معنی است به ساخت اورژانس بودجه ؟

استقراض زمانی که نرخ بهره پایین هستند

تاریخی نرخ بهره پایین استفاده می شد که به کمک بالابر کانادا برای خروج از رکود اقتصادی که به دنبال بحران مالی 2008-2009 چپ کانادا بسیاری از خانواده ها امروز با آن مواجه بحران در سیستم مالی شکل از آنها در قبل از بحران 2008 آغاز شد. زمانی که اعتبار ارزان و آسان برای دریافت, ما تمایل به صرفه جویی و صرف فراتر از ما به معنی.

چگونه برای تعیین چه مقدار از وام مسکن شما می توانید استطاعت

بهترین راه برای جلوگیری از افتادن به این دام (دوباره) به چین هزینه های خود را با آنچه برای شما مهم است. برای مثال اگر از گذراندن وقت با همسر و فرزندان خود برای شما مهم است ایجاد یک بودجه خانوار بر اساس صرفه را انتخاب کند. این ممکن است به معنای داشتن هر کودک در یکی از مدرسه فعالیت به جای سه یا چهار نفر از آنها در هر هفته. که می تواند به خانواده خود را از معنی و همچنین به عنوان زمان دور از مدرسه و محل کار به شریک شدن در فعالیت های دیگر هم.

اگر فرزندان خود هستند و جوان, بزرگسالان با شرکای خود را صرف وقت با هم ممکن است به معنای ساخت یک پاسیو و یا بازسازی آشپزخانه خود را در راه است که باعث می شود آن را آسان به میزبان آرامش بخش دریافت-togethers.

چگونه شما را انتخاب کنید به قرض گرفتن و پس از COVID-19 به احتمال زیاد باید نگاه متفاوت از آن را قبل از همه گیر. با استفاده از سود 20/20 حقیقت برای هدایت تصمیم گیری های خود را. نگه داشتن نرخ پایین استفاده می شود به عنوان یک راه برای جلب کانادایی به قرض گرفتن و صرف به اقتصاد در حال حرکت دوباره. اما چقدر شما قرض گرفتن و صرف نیازهای متناسب با شرایط خود را.

چقدر بدهی های بیش از حد است ؟

گسترش زمانی که شما صرف پول خود را

نوع مانند جوراب زنانه ساقه بلند در تنقلات و پس از آن سهمیه بندی آنها را در خود به انزوا گام به گسترش زمانی که شما پول خود را صرف نیست یک ایده جدید است.

گسترش هزینه های ما شامل در نظر گرفتن آنچه که ما کسب درآمد تنظیم بخشی را کنار گذاشته و صرف بقیه ما هزینه های جاری و تعهدات. بخشی از درآمد ما است که ما را کنار بگذارند که مقدار می تواند متفاوت باشد از فقط یک کمی به درصد قابل توجهی از درآمد ما با توجه به آنچه اعتقاد ما مهم است و که در آن ما در سفر مالی. هدف از تنظیم پول و توزیع آن در طول زمان است به طوری که ما به اندازه کافی برای آنچه ما می خواهیم به خرید بعد. که راه ما نیست مجبور به تکیه بر اعتبار کمک و یا خودداری کردن از مصرف در دسترس نباشد.

چرا پول خود را کنار بگذارند برای صرف بعد ؟

ما ممکن است پول خود را کنار بگذارند برای صرف بعد از آنجا که ما متوجه شده ایم که ما در حال حاضر به اندازه کافی و نمی خواهید به صرف بیشتر از ما در واقع نیاز است. با انتخاب به فکر می کنم و عمل می کنند به این ترتیب ما در حال بدست گرفتن عمدی مراحل زندگی در داخل و یا حتی در زیر ما به این معنی است.

یک خودرو مثلا. در حالی که خود را به ماشین دیگر ممکن است جدید, اگر آن را به خوبی اجرا می شود هنوز هم در شرایط خوبی است و شرایط خود را همین حالا حکم یک تغییر در نوع وسیله نقلیه (به عنوان مثال دو درب کوپه به یک مینی ون) نمی ارتکاب به یک وام خودرو شما لازم نیست و یا می خواهید.

به جای گرفتن پول شما صرف خواهد در ماشین پرداخت و آن را کنار در هر ماه. آن می تواند در نهایت پرداخت پول برای هر تعداد از چیزها نه دست کم از آن خواهد بود پرداخت جدیدتر خودرو هنگامی که زمان می آید.

با استفاده از این روش آن را به تعادل چه مقدار پول شما صرف و نجات بر اساس آنچه که برای شما مهم است. هیچ مقدار از وام خودرو, وام و بدهی خوب است اگر شما نمی خواهید و یا نیاز به خودرو آن را برای پرداخت. فقط با ما جیره بندی اسنک — خوردن بیش از حد بسیاری در یک بار به شما یک احساس بد در گودال از معده خود را.

نحوه رانندگی شما ممکن است کمک به شما خارج شدن از بدهی

خط پایین در چگونه برای مدیریت پول خود را و بدهی

همه مشتاق به بازگشت به زندگی آنها قابل تامل است. با این حال, اگر شما می خواهید وضعیت مالی خود را به, بهبود, با استفاده از این تنظیم مجدد در زندگی خود را به انجام کارهای متفاوت است. مدیریت پول خود را و بدهی در راه است که اجازه می دهد تا شما زندگی می کنند خود را در زیر بدان معنی است. صرف کمتر از شما کسب درآمد در یک روز به صورت روز به طوری که شما می توانید پول خود را کنار بگذارند برای صرف بعد. برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین شما ایجاد ایمنی خود net.

مربوط به خواندن:

چه آن را برای واجد شرایط برای وام ؟

8 راه برای صرفه جویی برای هر خرید بزرگ

3 راه برای ایجاد یک بودجه شخصی با درآمد نامنظم

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>