مجاز ممنوع فعالیت

اتحادیه وزارت امروز با صدور دستورالعمل های دقیق و مشخص فعالیت های مجاز در سه منطقه — قرمز و نارنجی و سبز — جدا از آنچه مجاز است و مجاز کشور گسترده است.
فعالیت های ممنوع در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن منطقه:
* سفر های ریلی مترو و بین دولت و جنبش توسط جاده در حال اجرا از مدارس و دیگر مراکز آموزشی و آموزش و مربیگری موسسات; خدمات هتل از جمله هتل ها و رستوران ها.
* مکان های بزرگ و مجامع عمومی مانند سینما, سالن مراکز, سالن مجتمع ورزشی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی و انواع دیگر از اجتماعات و اماکن مذهبی و یا مکان عبادت است.
* جنبش از افراد برای همه غیر ضروری فعالیت نخواهد ماند ممنوع بین 7 ساعت به 7 هستم.
* در تمام مناطق افراد بالاتر از 65 سال سن افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال باید در خانه بماند, به جز برای رفع نیازهای ضروری و برای مقاصد بهداشتی.
فعالیت های مجاز:
* حرکت افراد هوایی راه آهن و جاده ها مجاز است برای انتخاب اهداف و مقاصد مجاز توسط وزارت امور.
* از بیمار بخش (OPDs) و کلینیک های پزشکی باید مجاز به کار در قرمز و نارنجی و سبز مناطق با اجتماعی فاصله هنجارها و سایر اقدامات احتیاطی. اما این را نمی توان مجاز در مهار مناطق.
* تمام محصولات ترافیک به مجاز و هیچ دولت یا اتحادیه خاک باید متوقف کردن حرکت محموله برای عبور زمین-تجارت مرزی تحت پیمان با کشورهای همسایه.
منطقه قرمز:
* در این مناطق خارج از مهار مناطق خاصی از فعالیت های ممنوع در علاوه بر این به کسانی که ممنوع در سراسر کشور است.
* این در حال پیمودن از چرخه rickshaws و خودکار rickshaws در حال اجرا از تاکسی و تاکسی aggregators درون منطقه ای و بین منطقه پیمودن اتوبوس و باربر و مغازه ها و چشمه های معدنی و سالن.
* برخی از فعالیت های دیگر شده اند مجاز در مناطق با محدودیت.
* حرکت افراد و وسایل نقلیه مجاز است تنها به صورت مجاز فعالیت با حداکثر 2 نفر (کنار راننده) در چهار چرخ وسایل نقلیه و بدون ترک سوار سوار در مورد دو چرخ.
* مغازه ها در مناطق شهری و غیر ضروری کالاهای مجاز در مراکز بازار و بازار مجتمع.
* همه مستقل (تک) مغازه های محله (مستعمره) مغازه ها و فروشگاه ها در مجتمع های مسکونی مجاز به باز باقی می ماند در مناطق شهری بدون هیچ گونه تمایز از ضروری و غیر ضروری.
* موسسات صنعتی در مناطق شهری مانند مناطق ویژه اقتصادی (SEZs) صادرات گرا واحد (EOUs), شهرکهای صنعتی و شهرک صنعتی با کنترل دسترسی مجاز شده است.
* دفاتر خصوصی می تواند با تا 33 درصد قدرت به عنوان در هر مورد نیاز با باقی مانده افراد کار از خانه.
منطقه نارنجی:
* علاوه بر فعالیت های مجاز در منطقه قرمز تاکسی و تاکسی aggregators مجاز خواهد بود با 1 راننده و 1 مسافر تنها.
* اینتر-منطقه حرکت افراد و وسایل نقلیه اجازه خواهد داشت به صورت مجاز فعالیت های تنها. چهار چرخ وسایل نقلیه باید حداکثر دو مسافر علاوه بر راننده و ترک سوار سوار اجازه خواهد داشت بر روی دو چرخ.
منطقه سبز:
* کلیه فعالیت های مجاز هستند به جز تعداد محدودی از فعالیت آن ممنوع است در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن منطقه.
* این اتوبوس می تواند با تا حد 50 درصد گنجایش و اتوبوس انبارهای می تواند با تا حد 50 درصد ظرفیت است. (PTI)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>