حقوق بازنشستگی ترک شهرستانها با ورشکستگی خود را به عنوان قایق زندگی

ساکرامنتو – در طول سال ما عادت به شنیدن آن خیلی-خوب-به-می شود-درست whoppers — از نیجریه شاهزاده که مشتاق به شما ارسال یک میلیون دلار به که تلویزیون سیار فروش کرم پوست است که شما را 10 سال جوانتر. این hucksters می دانم که جهان است پر از اشک خواهد شد که قضاوت تعلیق اگر شما آنها را ارائه می دهد چیزی است که آنها واقعا ارزو.

به عنوان دیوانه به عنوان آن وعده صدای هیچ یک از آنها در مقایسه با یکی کالیفرنیا عمومی بازنشستگی کارمندان سیستم این کشور بزرگترین دولت-اجرای سیستم بازنشستگی ساخته شده از 21 سال پیش. آژانس تجزیه و تحلیل یک برنامه به طور چشمگیری افزایش حقوق بازنشستگی عمومی و انجام عطف به ماسبق بنابراین کارکنان که در مورد بازنشسته را افزایش عظیمی رفتن به روزی که آنها شروع به کار دهه پیش.

آن را یک هدیه از بودجه عمومی اما قانون گذاران که با عجله (و تقریبا به اتفاق آرا) آن را تایید نمی صرف زمان بیش از حد در تجزیه و تحلیل اقتصادی و یا دقیق قضاوت. آنها “پول” زمین. این چشم ظاهر سود را افزایش می دهد نمی خواهد هزینه دولت های محلی یک سکه CalPERS توضیح داد: از آنجا که این افزایش می تواند برای پرداخت پررونق بازار سهام است.

در طول رکود اقتصادی سال 2008 قانونگذاران ایالتی آموخته است که حقوق بازنشستگی افزایش که بسیاری از دولت های ایالتی و محلی بازنشستگان به مجازی میلیونرهای نیست هزینه یک سکه است. به جای آن هزینه دهها میلیارد دلار آن بودجه های محلی به عنوان هزینه های بازنشستگی به صورت تصاعدی رشد و منجر به خدمات کاهش و حتی ورشکستگی.

در سال متعاقب آن در کالیفرنیا است بخش عمومی اتحادیه های کارگری و متحدان خود در قوه مقننه باید جمعی را نادیده علائم هشدار دهنده تظاهر دوباره بازار سهام را وثیقه آنها را یک بار دیگر. این یک فانتزی با توجه به اینکه CalPERS و وجوه دیگر بودند خطرناکی با کمبود بودجه روبرو حتی زمانی که بازار آمار اخیر آن اوج تاریخی.

واقعیت اقتصادی است جاسازی شده دوباره. Coronavirus مربوط به بازار سهام سقوط و نابودی شهرداری درآمد و رشد بیکاری را ترک خواهد کرد و دولت در یک نقطه غیر ممکن است حتی اگر همه چیز به حالت عادی بازگشت. CalPERS دهکدهای از دست داد ده ها میلیارد دلار است. دولت مالی چشم انداز تاریک و دلگیر. برخی از شهرستانها در حال حاضر در حال آماده کردن کارگران. حتی کالیفرنیا خواهد بلک در این نوع از مالیات افزایش خواهد بود که نیاز به پر کردن شکاف.

مقامات هشدار داده بودند. بازنشستگی اصلاح طلبان پیشنهاد کرده اند بسیاری از راه حل های مناسب برای دهه گذشته است. آنها خواستار تغییر در قوانین به طوری که در شهرستانها می تواند رول آینده سود بازنشستگی. آنها به تبلیغ کم هزینه تر برنامه های داوطلبانه 401(k) جایگزین کاهش حقوق بازنشستگی-خونتان لقب و دیگر اقدامات متوسط است که عموم برنامه های بازنشستگی در یک مسیر پایدار و بدون کاهش قابل توجهی در حقوق بازنشستگی.

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم این اصلاح طلبان بودند و تمسخر و ناسزا توسط اتحادیه ها و نمایندگان مجلس — به تصویر کشیده شده به عنوان مرغ Littles که در تلاش بودند به فقر کارگران دولت. اتحادیه های برنده هر نبرد. دادگاه و یک آژانس دولتی لغو محبوب تصویب رای گیری طرح های.

دادگاه عالی ایالت را رد کرد و تلاش برای تغییر کالیفرنیا قانون که می گوید که حقوق بازنشستگی آینده نمی توان مقایسه مگر به کارکنان داده می شود چیزی از ارزش برابر. مجلس خودداری کرده است و حتی بحث در مورد این موضوع فراتر از یک ولرم اصلاحات مورد تایید چندین سال پیش.

زمانی که تخلیه دود شهرستانها خواهد بود و صدمه زدن به. و تنها یک چیز باقی مانده است که ممکن است قید وثیقه آنها — شهرداری ورشکستگی. زمانی که استاکتون ورشکسته شد در سال 2013, قاضی, کریستوفر کلاین ارائه شده در این شهر یک قایق زندگی. او حکم داد که این می تواند به کاهش عمومی-کارمند حقوق بازنشستگی, اما این شهر را انتخاب کرد به جای افزایش مالیات دو بار. آن را هنوز هم دچار مشکل شدند اما به جای رفع آنها از آن استفاده می شود آن مالیات بر درآمد حاصل (و خدمات کاهش) برای دیدار با تعهدات بازنشستگی.

خوشبختانه که فدرال حاکم بود precedential معنی هر شهر که می رود ورشکسته می توانید به قطع آن حقوق بازنشستگی. دیگر شهرستانها خواهد بود مجبور به نگاه کردن این گزینه در حال حاضر است که هر دیگر جایگزین پاک شده از جدول. وجود دارد گزینه های بهتری در دسترس قبل از, اما به لطف شهرداری خوک-headedness که دیگر ممکن است در این مورد.

“چه کاری انجام دهید ؟” خواسته بهداشت ، جان Moorlach کوستا مسا جمهوریخواه که پیش بینی کرده بود اورنج کانتی 1994 ورشکستگی در سال های اخیر پیوند خریدار ستون. “بسیاری از شهرها و استان ها می توانید و احتمالا فایل برای ورشکستگی فصل 9 حفاظت به سازمان دهی مجدد بدهی های خود را در یک دادگاه فدرال.”

بسیاری از محلات نیاز به فسخ خود را تعریف شده-طرح بهره مند شوند که مالیات دهندگان shouldering همه خطر و جایگزینی آنها را با به اشتراک گذاشته شده-خطر برنامه های بازنشستگی. آنها را به “از بین بردن و یا به طور چشمگیری تغییر بازنشسته برنامه پزشکی و دیگر پس از اشتغال و مزایای,” او اضافه شده است. اگر چه استاکتون نمی کاهش زمان بازنشستگی آن را دل و روده خود را بیش از حد سخاوتمندانه طرح بهداشت و درمان. انتظار چنین تغییرات گسترده تبدیل شده است.

“مشکل با سوسیالیسم است که در نهایت از شما اجرا از پول افراد دیگر” نخست وزیر سابق بریتانیا مارگارت تاچر گفت. مشکل اینه که با حقوق بازنشستگی بیش از حد. به عنوان پول تبخیر دولت و شهرهای دیگر قادر خواهد بود به blithely در آغوش تمام کسانی که بیش از حد خوب-به-می شود-درست nostrums فروخته شده توسط اتحادیه های بازنشستگی قانونگذاران و دیگر مار-روغن فروشندگان.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در sgreenhut@rstreet.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>