بازنشستگی بمب فیوز درست کردم کوتاه تر

صاحب خانه باید به اندازه کافی به نگرانی در مورد در زمان coronavirus بحران است.

آنها با یک مارس 10 آخرین مهلت برای قسط دوم خود را سالانه در لایحه مالیات بر اموال و هیچ امداد — در عین حال — آینده از هر فرمانداری یا اکثریت county treasurer/جمع آوری مالیات.

بسیاری از مالیات دهندگان شده اند furloughed یا گذاشته و شانس بالا هستند که ارزش ملک در سراسر امریکا را در آمار — حتی در کالیفرنیا است.

چگونه می تواند از چیزهایی که احتمالا بدتر ؟

در اینجا چگونه است. Coronavirus بحران و آسیب های آن inflicts در اقتصاد کشور در معرض Potemkin روستای دولت واقعی وضعیت مالی.

برای چند سال گذشته به ما گفته شده است که “معجزه کالیفرنیا” اتحاد چپ دولت خیط و پیت کردن با مازاد از ده ها میلیارد دلار است. اما این مازاد می تواند به سرعت تخلیه به دلیل غیر منتظره خواسته است که بحران به ارمغان می آورد.

حتی بیشتر نگران کننده است این تاثیر در کالیفرنیا بدهی تعادل است که یک کوه در مقایسه با تپه کوچک از مازاد درآمد. و بخش عمده ای از این بدهی در قالب تهی دست بازنشستگی تعهدات.

مالی ناظران شده اند هشدار در مورد این بیش از 40 سال تنها به نادیده گرفته شدن توسط ما انتخاب رهبری که دنج ارتباط با بخش عمومی اتحادیه های کارگری باعث می شود حتی متوسط حقوق بازنشستگی تقریبا غیر ممکن است.

برای مثال این ستون در سال 2018 هشدار داد “کالیفرنیا بازنشستگی بحران وجود دارد و در بخش های بزرگ به دلیل ماهیت تعریف شده-طرح بهره مند شوند. بر خلاف تعریف شده-سهم برنامه ای که در آن مالیات دهندگان تعهد به هر یک از کارکنان دولتی به پایان می رسد با پرداخت هر دوره تعریف شده-طرح بهره مند شوند بستگی دارد در یک طرح از آینده سرمایه گذاری می گرداند. در آن نهفته است مشکل است. کالیفرنیا بوده است به طرز وحشیانه ای اشتباه در کاربرد آن از عهده گرفت نرخ بازگشت منجر به صدها میلیارد در تهی دست بدهی. این کمبود است رخ خوب اقتصادی زمانی که ایالت کالیفرنیا است که نسبتا خیط و پیت کردن. رکود اقتصادی را به سرعت در معرض این کوته فکر.”

به طور مشابه دیگر سازمان ها مانند دلیل پایه و اساس و کالیفرنیا مرکز سیاست را مطرح زنگ برای چندین دهه در مورد ناپایداری ما حقوق بازنشستگی سیستم.

دیوید کرین, یک محقق در دانشگاه استنفورد و رئیس جمهور حکومت برای کالیفرنیا باعث می شود بسیار عالی نکته اشاره کرد که حتی بدون سقوط بازار سهام کالیفرنیا هنوز هم می تواند مشکل: “بیش از حد بسیاری از مردم به اشتباه بر این باورند که هزینه های بازنشستگی را افزایش دهد تنها زمانی که بازارهای سهام کاهش اما هزینه های بازنشستگی افزایش می یابد حتی اگر بازار سهام هرگز کاهش یافته است. که به دلیل بازنشستگی و بدهی های رشد در نرخ تنزیل به کار گرفته شده توسط صندوق های بازنشستگی برای گزارش تعهدات. از آنجا که کالیفرنیا صندوق های بازنشستگی تخفیف بازنشستگی بدهی در بالا همان میزان که در آن آنها امید بازنشستگی دارایی های کسب درآمد دولت بازنشستگی بدهی رشد بسیار سریع است.”

جرثقیل نقطه است که حتی اگر بازار سهام ریباند مشکل نمی خواهد برود “به دلیل بازنشستگی صرف در کالیفرنیا جمعیت از خدمات در تمام زمانها. E. g. بازار سهام چهار برابر شده از سال 2009 تا 2019 اما دولت بازنشستگی صرف بیش از دو برابر بیش از مدت مشابه و نیست که تعداد میلیاردها تکمیلی پرداخت مجاز توسط مقامات منتخب.”

کالیفرنیا خواهد بود در یک مقدار بیشتر جامد مالی وضع اگر ما انتخاب رهبری پرداخت توجه بیشتر به طرفداران دانشگاهیان فکر می کنم مخازن و روزنامه نگاران صدایی زنگ در اجتناب ناپذیر بازنشستگی فاجعه است. تنها تعداد انگشت شماری از electeds مانند بهداشت ، جان Moorlach R-Costa Mesa, خواستار عمل است.

اما شاید سیاستمداران در حال حاضر به طور کامل آگاه از این مشکل است. این درست است که آنها عمدا آن را نادیده گرفت چرا که آنها نمی خواهید به خشم کار منافع است که حمایت سیاسی خود را استخدام.

در برخی از فیلم اکشن وجود دارد یک بمب ساعتی در مورد رفتن کردن. زمانی که ساعت اجرا می شود, معمولا وجود دارد یک ثانیه سکوت قبل از انفجار. خواهد بحران کنونی خار قانون گذاران شروع به گرفتن بحران بازنشستگی به طور جدی به عنوان COVID-19 بحران ؟ ما شک در آن. اما در هر صورت این بمب در حال تیک تاک است.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>