پنینگتون شهرستان به نظر 2nd Amendment پناهگاه قطعنامه

تیف ریور فالز, Minn. — پنینگتون شهرستان کمیسیون دیدار خواهد کرد شنبه, فوریه. 25 به تصمیم می گیرید اگر شهرستان تبدیل خواهد شد آخرین مینه سوتا جامعه به تصویب یک قطعنامه که حفظ county منابع از اجرای هر گونه اسلحه جدید تصویب قوانین توسط دولت است.

بازنشسته قانون افسر لایحه Barthold عضو پنینگتون شهرستان 2nd Amendment ائتلاف یک گروه کاری به تصویب متمم دوم پناهگاه قطعنامه شهرستان طرح در آوردن یک دادخواست به هیئت شهرستان صبح روز سه شنبه نشان دادن حمایت خود را برای گروه ایجاد کند.

پنینگتون در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دوم متمم پناهگاه جامعه می آید دو هفته پس از روسو شهرستان شد برای اولین بار در دولت به تصویب یک قطعنامه ساخت این شهرستان یک پناهگاه جامعه برای حقوق تفنگ. مارشال و ویکی شهرستانهای استان باید به دنبال کت و شلوار.

اما پنینگتون شهرستان است با استفاده از “پناهگاه” مدت در تلاش برای نگه داشتن این قطعنامه از اشتباه گرفتن با “پناهگاه شهر” اصطلاح مورد استفاده در بحث مهاجرت. آنها امیدوارند که با پیوستن به دیگر استان ها در عبور از قطعنامه های آن را به ارسال پیام به نمایندگان در دولت و قوه مقننه.

“من فکر می کنم آن یک شوکی برای مردم در خیابان است که ما با توجه به آنچه ما در حال انجام وجود دارد” گفت: Barthold.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این جنبش مردمی می آید به عنوان قانونگذاران در خیابان شروع به بحث جدید تفنگ قوانین است که تمرکز بر روی به اصطلاح پرچم قرمز قوانین و تفنگ ثبت نام. در سراسر کشور وجود دارد نزدیک به 400 پناهگاه جوامع مشابه با قطعنامه.

Barthold اذعان می کند این است که عمدتا نمادین جنبش به عنوان بسیاری از آنها سوال که چگونه هر یک از این قطعنامه ها را نگه دارید تا در دادگاه. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz شده است انتقادی از مفهوم و گفت: “من فکر می کنم این فقط گام دیگری در این نبرد در برابر عقل سلیم است.”

اما حامیان آن می گویند ممکن است بخش هایی از این قطعنامه می تواند تایید.

“کلانتر رسمی انتخاب می شوند (اگر) شما ناراحت بیش از حد بسیاری از مردم می آیند زمان انتخابات عواقب اینجا هستید” Barthold گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>