عابر پیاده کشته شده در, St. Paul hit-and-run, پلیس می گویند

ST. پل — St. Paul پلیس قرار گرفته و بازداشت یک مرد در ارتباط با یک ضربه کشنده و اجرا تصادف روز شنبه, مارس 28 در عرض یک ساعت از اواخر بعد از ظهر حادثه در میدوی منطقه, مقامات می گویند که.
در مورد 4:45 بعد از ظهر افسران در پاسخ به یک گزارش از برخورد شامل یک عابر پیاده در وندالیا خیابان و چارلز خیابان گفت: گروهبان. مایک Ernster یک سخنگوی اداره پلیس. وقتی ماموران وارد آنها دریافتند یک مرد به شدت مجروح شدند. امدادگران نامیده می شدند اما مرد بود در صحنه مرده.
پس از بررسی های نظارت تصویری در منطقه ماموران قرار دادن یک شرح مشکوک و خودرو — وانت. مدت کوتاهی پس از آن یک افسر نزدیکی کردن وندالیا بین ایالتی 94 و خیابان دانشگاه — واقع یک کامیون مطابق توضیحات با آسیب های سازگار با سقوط است.
یک مرد که به نظر می رسد تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل در کامیون گرفته شده بود را بازداشت Ernster گفت.
46 ساله راننده رزرو شده بود به رمزی زندان شهرستان ظن جنایی فضایی قتل. هویت قربانی نمی شد بلافاصله در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>