Paytm گسترش دائمی خدمات به پوشش kirana فروشگاه زنجیره های خرده فروشی

دهلی نو: Paytm روز دوشنبه گفت: آن را گسترش داده است ‘Paytm دائمی’ ارائه به پوشش محله kirana فروشگاه ها و زنجیره های خرده فروشی مانند تکیه تازه Haldiram آپولو داروخانه Usit, Shoppers Stop, در میان دیگران.
کاربران می توانند با استفاده از Paytm دائمی به خرید مواد غذایی و ملزومات خانه و مختلف پرداخت صورتحساب به عنوان به خوبی.
خدمات ارائه شده در همکاری با دو NBFCs که ارائه یک لحظه خط اعتباری برای پرداخت به Paytm کاربران برنامه.
“شاهد افزایش تقاضا برای اعتبار مصرف کننده در حال انجام همه گیر این شرکت افزایش یافته است و این اعتبار محدود به Rs 1 لاخ ماهانه خرج می کند به فعال کردن پرداخت برای اقلام بزرگ مانند مبلمان و لوازم الکترونیکی مصرفی در میان دیگران” بیانیه ای گفت:.
در ابتدا انتخاب کاربران نشان داده خواهد شد ‘دائمی آیکون در خدمات مالی بخش به سود ‘Paytm دائمی’ پست تکمیل خود را آنلاین KYC با شریک NBFC.
این لایحه بازپرداخت را می توان با انجام 7 هر ماه.
Paytm گفت که این خدمات را ارائه امداد به Paytm کاربران به عنوان افزایش حد اعتباری و یک مجموعه بزرگ از استفاده-موارد حذف خواهد شد نیاز به برداشت پول نقد برای جلسه ماهانه خانوار, هزینه.
این شرکت با معرفی 3 مدل از سیم کارت دائمی – Lite Delite و نخبگان – که ارائه خواهد شد بر اساس شریک NBFC را ارزیابی.
در حالی که سیم کارت دائمی Lite همراه با محدودیت تا 20 ، 000 تومان و راحتی شارژ Delite و نخبگان ارائه محدودیت های اعتباری از 20 ، 000 تومان به تومان 1,00,000 در ماهانه خرج می کند و با هیچ راحتی اتهامات عنوان شده علیه.
آن گفت: دائمی Lite طراحی شده است به طوری که کاربران بدون عالی نمره های اعتباری نیز قادر به سود خدمات می باشد. آن اضافه شده است که بدون هیچ هزینه ای در ارتباط با فعال کردن و نگه داشتن Paytm دائمی و یا هر یک از انواع آن.
“Paytm دائمی ماموریت ما برای ارائه دسترسی به اعتبار به هر Paytm کاربر. در این حال همه گیر می شود و بیشتر برای ما مهم است به پایه های همکار سرخپوستان و به آنها قدرت خرید اعتباری زمانی که مورد نیاز” Paytm جمهور Amit Nayyar گفت. (سازمان)

مقاله قبلی198 جدید COVID-19 موارد در J-K; شمارش افزایش می یابد به 4,285

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>