در حال حاضر که Sedins نام شده اند آویزان از راجرز آرنا تیر که باید کناکز افتخار بعدی ؟

Troy Stecher خود قرار می دهد ونکوور کناکز’ فن کلاه بسیار به راحتی.

او یکی از دوره.

هنگامی که خواست برای پاسخ به این سوال “که باید تا تیر بعدی” او حتی نمی دریغ.

“لو.”

و او هیچ تردیدی هم در مورد این ایده از یک تیم است که هرگز برنده جام استنلی قرار دادن بسیاری از بازیکنان در یک پایه قرار دادن. یکی می تواند نقطه که St. Louis Blues هفت بازنشسته اعداد اما فقط جام را به دست آورد اما Stecher حتی نمی نیاز به آن نقطه.

اگر شما به اندازه کافی خوب شما به اندازه کافی خوب است.

“همه شش بسیار مستحق بودن وجود دارد,” او گفت:. “من قطعا احساس لو سزاوار به بالا نیز وجود دارد.”

سیدنی گفت: فقط بخشی از Sedins’ مراسم به اندازه کافی بود.

“هنگامی که شما یک شانس را به افتخار در هر نوع راه شما بسیار سپاسگزار هستیم,” او گفت:. “فقط بخشی از یک شب مثل امشب من بسیار سپاسگزار برای آن و بدیهی است که این دست من نیست, اما شما می دانید فقط این واقعیت است که من پا روی یخ و شنیده با صدای بلند به سلامتی با صدای بلند و ‘Louuus” که به معنای زیادی به من برای شروع با هر چیز دیگری خواهد بود.”


بازی بعدی

یکشنبه

Anaheim Ducks مقابل ونکوور کناکز

2 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


به نقد و بررسی سیدنی مورد:

• سه بار او نامزد دریافت جایزه بود Vezina جایزه به عنوان لیگ بهترین goaltender (2004, 2007 و 2011) او دو بار دونده برای Lester B. Pearson جایزه به عنوان برترین بازیکن رای داده شده توسط همسالان خود (2004 و 2007) و در سال 2007 فصل اول خود را با Canucks او runner-up برای هارت یادبود جایزه به عنوان لیگ را با ارزش ترین بازیکن (2007).

• او برنده طلای المپیک در سال 2010.

• او را نگه می دارد در لیگ برتر برای عکس رو در یک تک بازی حذفی: 76 در چهار وقت اضافه برنده شدن در مقابل دالاس در آوریل 11, 2007.

• او دارای چندین Canucks تیم سوابق از جمله طولانی ترین shutout خط (242:36 در 2008-09) بیشترین پیروزی در یک فصل (47 در 2006-07) بیشتر shutouts در یک فصل (9 در 2008-09) بیشتر shutouts تمام وقت (38) و بیشترین برنده تمام وقت (252).

این احساس فقط در مورد شدت بهم زدن غوطه دادن.

اگر سیدنی شماره نیست بازنشسته داده شده کرک مکلین داده شد حلقه افتخار, وضعیت قطعا در سیدنی به پایان خواهد رسید که مفتخر است که راه حداقل.

اما نامزدهای دیگر که می تواند به رسمیت شناخته شده مانند الکس لانه بود که در پاییز گذشته در حلقه افتخار است.


رایان Kesler پیاده روی را از طریق روده راجرز آرنا به بازدید از تیم اتاق پانسمان قبل از Anaheim Ducks بازی در برابر میزبان ونکوور کناکز در دسامبر 2016.

جف Vinnick / NHLI از طریق گتی ایماژ فایل

رایان Kesler

داده خود را تشویق می کردند در روز شنبه به نظر می رسد شرط بندی امن است که این خواهد بود یکی دیگر از شدت بهم زدن غوطه دادن. Kesler برنده Selke جایزه به عنوان لیگ بهترین دفاعی رو به جلو در سال 2011. او فینالیست قبلی دو فصل است.

وجود دارد یک مورد ساخته شده است که او در لیگ غالب دوم-خط مرکز در این پنجره. عملکرد خود را در سال 2011 پلی آف جام استنلی به خصوص در دور دوم مقابل Nashville افسانه ای باقی مانده است.

خروج خود را زشت بود که او خواستار یک تجارت به دور از ونکوور. بسیاری از soured او در آن نقطه است. اما شنبه را تشویق می کردند بسیار شبیه پاول Bure پذیرایی در اولیه خود بازگشت در سال 2011 به ما یادآوری است که طرفداران تقریبا همیشه ببخش در پایان این لحظات خوب هستند فقط بیش از حد سخت به نادیده گرفته می شود.

“من عصبی بود قبل از. و شما می دانید چه ؟ که برای دریافت تشویق می کردند نه یک بار بلکه دو بار شد … آن را به من داد goosebumps و هنوز هم فقط صحبت کردن در مورد آن” Kesler گفت: بعد از روز چهارشنبه مراسم است.

“من تقریبا شروع به پاره کردن و قادر به اطراف نگاه کنید و کسانی که طرفداران ایستاده تشویق مانند آنها استفاده می شود به آن بسیار احساس خاص که هرگز فراموش نخواهم کرد” او افزود: صدای او سستی احساسات خود را دوباره هل دادن از شکم خود تلاش برای حفظ خونسردی خود آشکار است.


Markus Naslund (سمت چپ) جشن هدف در برابر L. A. پادشاهان با linemate تاد Bertuzzi.

آرلن REDEKOP / استان

تاد Bertuzzi

Markus Naslund سنگین بود و تعریف از قدرت رو به جلو در نیمه اول aughts. برخی از ماهر ترین دست ونکوور تا به حال دیده می شود او وارد مخالف defencemen با مصونیت از مجازات.

او در حمله به استیو مور نمی توان نادیده گرفت اما. هر نظر از میراث او باید آن را در نظر به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه بحث در مورد خود را برای اضافه شدن به حلقه افتخار است.

“با آنچه اتفاق افتاده است, بدیهی است آنچه در آن است, اما من فکر می کنم اگر شما را که در کنار او خواهم بود در حلقه افتخار در حال حاضر در حال حاضر به نظر من” Stecher گفت.


کوین Bieksa.

لنس تامسون / ونکوور سان

کوین Bieksa

Stecher نمی دریغ هنگامی که از او خواسته که او را اضافه کنید.

“من آب عشق من عشق Bieksa,” او گفت:. Stecher شده است قادر به کار کردن با سابق کانادایی در سال های اخیر است.

Bieksa را تمجید نیست به عنوان گسترده ای به عنوان Kesler است یا سیدنی, اما شخصیت او در صفحه نمایش کامل به او پرداخت ادای احترام به Sedins در روز چهارشنبه. او نهایی هم تیمی. او می تواند مسئولیت رسیدگی به جن به خوبی به اندازه کافی که او نوشته شده بیش از 40 امتیاز سه بار در Canucks حرفه ای, در راه به tallying 241 امتیاز در 597 بازی های حرفه ای.

همیشه مایل به رها کردن دستکش او شناخته شده بود به عنوان یک وحشی مدافع نیز هست.

در مورد او ممکن است بیشتر دشوار است با توجه به زمان Canucks که مطمئنا با در نظر گرفتن به صورت حلقه ای از افتخار یک روز: Alex Edler و کریس Tanev. در برخی از نقطه شما باید به مجموعه ای از یک نوار.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im