جدیدترین Canuck می داند تنر پیرسون نیز از روز خود را در L. A. پادشاهان’ سیستم و حتی از قبل در junior

وقتی تنر پیرسون کاهش تایلر Toffoli در طول شدید انتاریو لیگ هاکی بازی بین بری کلت و اتاوا 67 را نزدیک به یک دهه پیش این جفت ارز واقعا دوست نداشت دیگر.

“ما نمی مانند یکدیگر بسیار در تاریخ” پیرسون گفت: با امضای خود گسترده پوزخند لحظات پس از Canucks تمرین در راجرز آرنا — و کمتر از یک روز پس از Toffoli اضافه شد به ونکوور فهرستی در تجارت با پادشاهان لس آنجلس.

در آن گرم 2011-12 فصل Toffoli — بود که پیش نویس در سال 2010 — 52 به ثمر رساند اهداف برای اتاوا در حالی که پیرسون, پیش نویس در تابستان سال 2012 به عنوان یک 20 ساله به ثمر رساند 37 بار برای باری.

“آن دو بازیکنان دو تیم های خوب. منظورم این بود هر دو تیم های خوب رفتن در آن. ما احتمالا بهترین یا برترین دو تیم در تقسیم به هر حال شاید یکی بیشتر. آن را سرگرم کننده بود.”

سپس او به ضرب گلوله یک نگاه دوست قدیمی خود که آمد به اتاق پانسمان در حالی که پیرسون گفتگو با یک تعداد انگشت شماری از خبرنگاران و در زمان یک صندلی در نقطه جدید فقط چند فوت دور.

“من آمده ام تا در پایان برنده است که یکی برای مطمئن شوید که من می خواهم برای روشن است که. او بیش از حد خوشحال در مورد آن در آن زمان, اما ما یک خنده در مورد آن در حال حاضر,” او گفت: هنوز هم لبخند بر لب. “مثل من کراس چک Petey در گلو. شما بروید وجود دارد! وجود دارد توضیح شما. فقط یک چوب است.”

“من به یاد داشته باشید او چاک من در چانه وجود دارد” Toffoli گفت: chuckling. “من نمی خواهم به می گویند بیش از حد و صدمه زدن به احساسات خود را بیش از وجود دارد.”

پس از او بود پیش نویس به عنوان یک بیش از ager در پایان دور اول در سال 2012 به تازگی تاج قهرمان جام استنلی پادشاهان پیرسون در بر داشت خود را در نیوهمپشایر برای L. A. را AHL وابسته منچستر پادشاهان. سابق رقبا به سرعت تبدیل شد دوستان حتی به عنوان آنها مشغول به کار بودند به آن را به NHL.

آنها هنوز در حال رقابت بر روی یخ اما به جای وارد شدن به یک چوب نوسانی مسابقه این مورد که چگونه بسیاری از اهداف آنها می تواند نمره.


بازی بعدی

جمعه

مینه سوتا وحشی در مقابل ونکوور کناکز

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرنا. تلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


“این خنده دار است زمانی که شما در حال بازی منچ در, بدیهی است که شما در حال بازی با بچه ها اما در همان زمان شما در حال تلاش برای دریافت کنید که تماس بگیرید تا (به NHL) و هر کس می خواهد برای دریافت وجود دارد,” او گفت:. “خوشبختانه ما هر دو وجود دارد و انجام شیمی از منچ به پادشاهان است.”

توسط بهار سال 2014 هر دو Toffoli و پيرسون به دست آورده احترام مربی داریل ساتر طریق خود را hard-nosed, دو-راه بازی. توسط برگشتی آنها به طور منظم برای پادشاهان کمک به پیروزی تیم دوم خود در جام استنلی.

آیا او اسکیت روی همان خط به عنوان پیرسون یا نه — دو بال برنده معروفیت خود را به دلیل ژاکت اعداد بازی در کنار مرکز جف کارتر با نام مستعار That 70s خط — ویژگی های 27 ساله جناح به ارمغان می آورد به Canucks واضح است. او می تواند نمره. او یک جن-برنده است. و او را به عنوان خوش بین یک شخصیت به عنوان را می توان در NHL.

و هیجان در مورد پیوستن به کناکز که در حال هل دادن برای پلی آف و امیدوار به ایجاد یک چلپ چلوپ در باز آرام بخش آشکار است.

“من شنیده ام این شایعات … من می دانستم که این یک احتمال بود” Toffoli گفت: زمانی که او شنیده ام او ممکن است معامله توسط پادشاهان که در کامل بازسازی حالت.

“این احساس خیلی بهتر. در همان زمان وجود دارد هیچ چیز من می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این. این یک پیش فرض احساس اما در همان زمان من مرتب کردن بر اساس دانست و آن را در آینده نوع دیدم نوشتن بر روی دیوار. بنابراین من هیجان زده می شود در اینجا و در (حذفی) مسابقه و برنده شدن برخی از بازی ها.

“من می دانم که بازی در مقابل آنها کناکز هستند واقعا هیجان انگیز تیم. آنها مقدار زیادی از مهارت و من واقعا هیجان زده می شود قادر به پیوستن به آنها و آوردن مهارت است که من و دو طرفه بازی که من به ارمغان بیاورد و فقط سعی کنید برای کمک به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم.”


تایلر Toffoli (r) از لا پادشاهان بر روی یخ برای اولین بار با الیاس Pettersson.

نیک PROCAYLO / PNG

Toffoli را هم تیمی های جدید خود می گویند او علاوه بر خوش آمدید, نه فقط به خاطر او به پر کردن در برای مجروح براک Boeser بلکه به این خاطر که او یک بالا پایان, بازیکن, یک, که باید Canucks یک تیم بهتر است.

بو Horvat در برابر Toffoli در rookie OHL کمپین با لندن شوالیه و لبخند زد وقتی پرسید که آیا آن را خوب به سرانجام سابق 67 و شاه در کنار او.

“او به ثمر رساند بسیاری از اهداف آن را مانند به نظر می رسید در برابر Canucks بیش از سال است که من شده است بازی در اینجا, بنابراین خوشبختانه او در تیم ما در حال حاضر. امیدوارم که او می تواند همین کار را برای ما” Horvat گفت.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de