پاتریک جانستون: تیک تاک — 48 ساعت گذشته از Canucks’ فصل

از J. T. Miller ضربات هدف تا زمانی که آنها سوار یک هواپیما برای بازگشت به صفحه اصلی اینجا است که چگونه آن را بازی کردن:

گلندیل, Ariz. — اغلب گفته است که تغییر به آرامی می آید و سپس به سرعت.

در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه ناگهانی تعلیق از فصل خود را گشوده ونکوور کناکز توضیح داد, آنها می خواهم خواسته شده است برای هدایت همه رسانه ها درخواست در اطراف وضعیت فعلی به NHL که به نوبه خود با اشاره به دیدگاه شنبه شب توسط کمیساریای گری Bettman در مصاحبه با آمریکا, cable TV, کانال CNBC.

“هنگامی که NBA مثبت تست و آنها تا به حال به لغو یک بازی که در آن لحظه … من تصمیم به گرفتن پیش از آن و نه صبر کنید برای یکی از بازیکنان ما برای تست مثبت” Bettman گفت CNBC. “در تمام احتمال, در برخی از نقطه در این فصل ما نمی خواهید برای دریافت از طریق بقیه فصل بدون بازیکن تست مثبت است.”

Bettman گفت که او ساخته شده او تصمیم اولیه به “مکث” فصل چهار شنبه شب اما تصمیم به صحبت با لیگ حکام در مورد آن برای اولین بار.

به بهترین دانش خود را بدون بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و نه او را از هیچ یک از بازیکنان تحت سوء ظن آلوده بودن به او گفت.

در اینجا نگاهی به نهایی 48 ساعت و یا پس از ونکوور کناکز’ نجومی مگر اینکه بازی ها را از سر گرفته و در تاریخ بعد:

9:45 p. m. روز شنبه: J. T. Miller, کناکز’ تیرانداز دوم در روز سه شنبه در ضربات پنالتی برابر New York Islanders نمرات. برای زمان حال او را نهایی Canuck به رکورد یک گل در این فصل به طور منظم.

ساعت 11 صبح شنبه: Canucks مدیره منشور پرواز از ونکوور به ققنوس, Ariz. دو سوال در هوا آویزان: چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد این تیم بازی ها ساعت پس از San Jose Sharks مطلع شدند با محلی مقامات بهداشتی آنها نمی تواند میزبان بازی های در SAP مرکز با طرفداران در حضور و چه defenceman کریس Tanev است که در واقع در هواپیما.

ظهر پنج شنبه: با این تیم در هوا Canucks اعلام آنها به یاد می آورد Jalen Chatfield در شرايط اضطراري. ابرو بیشتر مطرح شده بیش از Tanev وضعیت.

12:40 p. m. روز شنبه: اداره هوانوردی فدرال اساس پارادایم هوا اپراتورها که وگاس شوالیه طلایی شده اند با استفاده از پروازهای چارتر برای بودن مجاز به کار منشور خدمات و استفاده غیر مجاز خلبانان. طلایی شوالیه ها در مینه سوتا, برنامه ریزی برای بازی وحشی در روز پنج شنبه. وگاس در نهایت امن منشور خانه پرواز در روز پنج شنبه از Delta Air Lines.

2:45 p. m. روز شنبه: چندی پس از Canucks زمین در ققنوس در وسط رگبار سیل در بیابان کمتر — از Columbus Blue Jackets اعلام کند که پس از فرماندار اوهایو تحمیل محدودیت در حجم انبوه تجمعات آنها خواهد شد بازی خود را در خانه های خالی در عرصه های بیش از حد. مدت کوتاهی پس از کوسه ها نیز اذعان آنها را در بازی بعدی خود سه خانه بازی ها (حداقل) بدون فن.

3:53 بعد از ظهر پنج شنبه: Canucks اعلام Tanev است هفته به هفته با پایین بدن آسیب است. او در این سفر است.

4 p. m. روز شنبه: کناکز وارد هتل خود در گلندیل, Ariz., در نزدیکی Gila River عرصه خانه آریزونا کویوتس. کارکنان دفتر را دنده تیم به میدان رفته و این تیم را به اتاق پانسمان عامل به عنوان اگر همه چیز پیشرفت را به صورت عادی. آنها همچنین راه اندازی یک رسانه منطقه برای مصاحبه که شامل توصیه می شود شش پا بافر منطقه بین مصاحبه شونده و مصاحبه کننده.

5 p. m. روز شنبه: با NBA یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر قرار گرفتن برای بازی در Oklahoma City, کادر پزشکی کشیده بازی مقامات گذشته و مدت کوتاهی پس از آن هر دو تیم در سمت چپ دادگاه. ما بعدها متوجه شدند که موسیقی جاز را رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این بازی است به حالت تعلیق خواهد بود و بعد از آن لغو شود.

6:40 p. m. روز شنبه: Canucks اطلاع رسانی رسانه های آنها در حال برنامه ریزی برای خود صبح اسکیت پنج شنبه در حالی که اذعان به شرایط در حال حاضر غیر معمول است.

6:45 p. m. روز شنبه: NBA اعلام کرد فصل است که به طور نامحدود به حالت تعلیق.

7:15 p. m. روز شنبه: NHL اذعان NBA اخبار و اعلام آنها خواهد ساخت بیشتر اعلام روز پنج شنبه پس بیشتر و مشاوره با کارشناسان پزشکی.

ساعت 6 صبح پنج شنبه: NHL آغاز می شود اطلاع رسانی تیم که هر صبح اسکیت شیوه ها و جلسات تیم برنامه ریزی شده برای روز شنبه باید لغو شود. مدت کوتاهی پس از روی یخ مقامات گفت: برای شروع به ساخت برنامه ای برای بازگشت به خانه از تکالیف خود را.

7:25 صبح پنج شنبه: Canucks اطلاع بازیکنان خود و سفر رسانه ای است که پنج شنبه صبح اسکیت در Gila River عرصه لغو شده است.

ساعت 9 صبح یکشنبه: همه فن حریف Canucks بازیکنان کشف رفتن در مورد کسب و کار خود را در خارج از تیم هتل پس از دیگری باران و طوفان است. برخی از سر بیرون برای قدم زدن.

ساعت 10 صبح پنج شنبه: NHL حکام برگزاری کنفرانس تماس بگیرید. این تصمیم به تعلیق — Bettman می گوید که او ترجیح می دهد می گویند “مکث” — فصل تا اطلاع ثانوی. یک دلیل کلیدی است که با هم همپوشانی دارند در ساختمان استفاده می شود توسط NBA و NHL تیم است. مفهوم این است که تیم نگران هستند coronavirus گسترش بین بازیکنان بسکتبال و فراتر از آن.

10:35 صبح پنج شنبه: NHL اعلام تعلیق های نجومی به بازیکنان و عمومی است. کناکز در حال حاضر نیاز به پیدا کردن راه خانه به عنوان هواپیما آنها می خواهم اجاره به پرواز آنها را از ققنوس به دنور پست-بازی در دسترس نخواهد بود تا بعدا و نبود رزرو برای رفتن به ونکوور. پس از چند تماس جدید هواپیما رزرو شده است.

ظهر پنجشنبه: کناکز’ بازیکنان و کادر رفتن در مورد کسب و کار خود را در گلندیل برخی از بازدید از نزدیک outlet mall, دیگران رستوران در Westgate پیچیده در نزدیکی هتل و عرصه.

5 p. m. روز شنبه: Canucks مدیره اتوبوس تیم محدود برای ققنوس فرودگاه.

6 p. m.: هواپیما طول می کشد خاموش برای صفحه اصلی.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>