پاتریک جانستون: از طریق تراژدی شخصی یعقوب Markstrom دارای استقامت


یعقوب Markstrom نامزد دریافت جایزه شده است برای این لایحه Masterton یادبود جایزه قدردانی از استقامت و مردانگی و فداکاری به هاکی توسط ونکوور فصل از حرفه ای هاکی نویسندگان انجمن.

بین تراژدی شخصی و یخ درخشندگی این 2019-20 لیگ ملی هاکی فصل شده است یک داستان قابل توجه برای ونکوور کناکز دروازه بان یعقوب Markstrom.

30-سال-پیر مرد سوئدی نوشته شده قوی اعداد دوباره در این فصل دومین سال متوالی از بازی به پتانسیل بود که پس از صحبت در مورد روز خود را جوانتر. در این فصل او در میان لیگ بهترین جن جلو و یک دلیل کلیدی برای Canucks’ فشار برگشتی.

کردن یخ بوده است به عنوان مشکل آن را می توان برای Markstrom با پدرش درگذشت در اوایل ماه نوامبر از سرطان است. او با بازی در حدود یک ماه قبل از در نظر گرفتن مرخصی برای بازگشت به سوئد با خانواده اش.

و در حالی که زندگی او پر از استرس و غم و اندوه او برخی از بهترین هاکی از زندگی خود را. حتی زمانی که او در بازگشت از یک هفته در سوئد او بالا برده بازی خود را حتی بیشتر منجر تیم خود را به یک سری از تعجب برنده در اطراف کریسمس.

برای سال دوم در یک ردیف یعقوب Markstrom نامزد دریافت جایزه شده است برای این لایحه Masterton یادبود جایزه قدردانی از استقامت و مردانگی و فداکاری به هاکی توسط ونکوور فصل از حرفه ای هاکی نویسندگان انجمن.

جایزه اعطا شده است و سالانه به NHL بازیکن که بهترین نمونه این ویژگی ها است. جایزه افتخاری این لایحه اواخر Masterton, تنها NHL بازیکن به مرگ ناشی از جراحات در یک بازی.


Canucks goaltender یعقوب Markstrom که باعث صرفه جویی با Chicago Blackhawks’ کاپیتان Jonathan Toews به دنبال ارتجاعی شده است فوق العاده در این فصل است.

Markstrom است این بازیکن در Canucks تیمی که سر مربی تراویس سبز شناخته شده است طولانی ترین رفتن به سبز را در فصل دوم به عنوان سر مربی از Utica ستاره های دنباله دار.

Markstrom شده بود برداشت تا در یک تجارت برای روبرتو سیدنی در پایان فصل قبل است. فصل اول خود را در Utica دیدم Markstrom دنباله دارها منجر به کلدر نهایی جام حذفی.

به عبارت دیگر سبز می داند Markstrom به خوبی و به او افتخار می کنیم که او را تبدیل به بیش از شش سال آنها با هم بوده است. بار نیست همیشه گلگون او گفت: اما از طریق آسان مکالمات و دشوار مکالمات شده است که یک رابطه مثبت و هم به عنوان مربی و بازیکن تحت فشار قرار دادند به سمت NHL رویا.

“او رشد هر سال” سبز گفت. “هنگامی که من برای اولین بار او را ملاقات نمود, او تا به حال واقعا قوی آتش بازی NHL و NHL. من او را پیدا کردن راه خود را. رشد می کنند. یاد بگیرند. بزرگتر فداکاری برای تبدیل شدن به دروازه بان او امروز است.

“من به او افتخار میکنم. به عنوان یک مربی شما از آن لذت ببرید زمانی که شما ببینید بازیکنان موفقیت. شما در مورد مراقبت از بازیکنان. شما باید به.

“من فکر می کنم آن را به یک انتخاب بزرگ” سبز گفت: سپس تیک تاک کردن سه جعبه است که ضروری است برای این جایزه. “آن را می گوید زیادی در مورد او به عنوان یک هم تیمی به عنوان یک فرد و به عنوان یک بازیکن. شما خوشحال هستید که بچه ها به رسمیت شناخته شده برای انجام کارهای خوب.

“او اختصاص داده شده او نقش بسیاری از بازی ها است. او همیشه در یک موقعیت برای آماده تمام وقت. برای ورزشکاری, در اینجا یک رقابتی که همچنین آموخته خود را به نگه داشتن آتش داغ و در عین حال حمل خود را در راه حق.

“شما نگاه در آنچه که او انجام داده برای گروه ما اول از همه تا آنجا که ایستاده در آن وجود دارد (هر) شب و بازی بسیار خوبی ایستاده و به صحبت کردن با رسانه ها زمانی که آن را سخت. اما همچنین به صورت جداگانه چه او استقامت از طریق این سال با از دست دادن پدر خود و او چگونه به کار گرفته شده است که در داخل در داخل گروه ما برای خود و خانواده اش است.”


یعقوب Markstrom مذاکرات با مربی دروازه بان یان کلارک در دومین روز از سال 2019 Canucks اردوگاه آموزشی در ویکتوریا در ماه سپتامبر.

جری Kahrmann / PNG

کار او را با دروازه بان و مربی یان کلارک طی دو فصل بوده است قابل توجه.

“او می خواهد خود را goalies به انجام بزرگ. او می خواهد آنها را به رسیدن به پتانسیل کامل خود را” سبز گفت: کلارک که بازگشت به کناکز قبل از 2018-19 فصل پس از یک دهه به دور است. او را در راه Markstrom انجام شده و در ارتباط با او را در راه است که هیچ مربی دروازه بان تا کنون کاملا موفق قبل از.

“شما رو به بازیکن های اعتباری برای خرید در و باز بودن به تغییر و باز به حال تحت فشار قرار دادند” سبز گفت. او همچنین دست به یک معامله بزرگ از اعتباری به کلارک برای حساسیت او نشان داد نسبت به Markstrom در یک زمان به چالش کشیدن.

“Clarkie واقعا یک کار خوب کار با او و ماندن در بالای همه چیز در حالی که هنوز درک حساسیت در پشت آنچه که او ممکن است رفتن را از طریق. من فکر می کنم این مهم با مربیان است که آنها درک حساسیت مورد نیاز هنگامی که یک بازیکن می رود از طریق چیزی نیست که فقط هاکی مربوط است که شما باید مطمئن شوید که شما به عنوان یک مربی هستند که نگه داشتن در ذهن به عنوان به خوبی.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>