پاتریک جانستون: coronavirus بحران است باعث تجدید تفکر خلاق در B. C. جزئی هاکی

جزئی هاکی مقامات امیدوار هستند برای یک ماه سپتامبر بازگشت اما تغییر برنامه نیست کردن جدول در هر مورد.

“عدم اطمینان در مورد جهان و سقوط است که واقعا چه چیزی در ذهن همگان” B. C. هاکی مدیر عامل بری Petrachenko می پذیرد.

انجمن هاکی استفاده می شود به metronomic الگوی خود را از سال. لیگ برتر و پلی آف را طولانی و پیچیده در حال حاضر. استانی قهرمانی بیش از حد. ثبت و اخذ خواهد بود مجموعه ای برای فصل آینده ثبت نام.

اما مانند تقریبا هر چیز دیگری, رمان coronavirus همه گیر قرار داده است این برنامه را بر روی خود نگه دارد. هیچ کس نمی داند که فصل جدید شروع خواهد شد. حتی استانی انجمن فصل تابستان نخبگان برنامه های توسعه در آستانه بودن به تعویق افتاد.

و در عین حال ثابت آن را بسیار آسان تر برای Petrachenko و همکاران خود را به داد و بیداد خود را با هم برای جلسات برنامه ریزی.

“در این زمان از سال همه داوطلبان ما تمایل به حرکت به چوگان سرپهن و فوتبال و بیس بال و ورزش های دیگر, بنابراین ما معمولا می توانید آنها را در این کلید برنامه ریزی که در آن زمان در حال حاضر ما در حال اجرا جلسات هفتگی با آنها آنلاین,” او گفت: با خندیدن که پیشنهاد پوزخند.

Petrachenko و کارکنان خود شده اند جلسه با اعضای انجمن به بیش از مسائل مانند آنها باید سعی کنید برگزاری خود را AGMs عملا و باید آنها همچنان با روند ثبت نام اما شاید نگه داشتن در جمع آوری هزینه برای فصل آینده?

“شما نمی خواهید به پایان رسید تا در یک دسته از شرایط بازپرداخت و یا قرار دادن استرس در خانواده هایی که ممکن است قادر به پرداخت در حال حاضر,” او گفت:.

آنها همچنین به دنبال فشار از خانه تمرینات و آموزش مهارت های جنسی خود را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی.

اکثر intriguingly اما چه چیز دیگری آنها متوجه مکث در فعالیت های است که اجازه می دهد برای: فکر کردن در مورد چگونه هاکی برنامه شاید می تواند ساخته شده به نگاه کمی متفاوت است.

“من نه بالا و پایین پریدن از آنجا که ما در یک بحران است اما همه چیز را یک فرصت نیز هست و اگر ما در مورد آن هوشمند ما ممکن است قادر به شاید استفاده از این به عنوان یک فرصت” او گفت:. “گاهی اوقات سیستم خود را قفل شما را به برخی از چیزهایی که من در تلاش برای تغییر همه چیز را در مورد جهان ما اما و اگر وجود دارد یک فرصت برای تغییر چند چیز پس از آن من فکر می کنم ما باید نگاه کنیم.”

بیش از دو دهه گذشته — باعث هاکی کانادا هاکی روی قله آن به نام برای تجدید تمرکز بر توسعه مهارت و ساختمان بیشتر بازیکن محور مدل — بسیاری از ترفند ها ساخته شده اند به چه جزئی هاکی عمل می کند. در میان این تغییرات که یک انقلاب در سطح مقدماتی با پیر بچه شیطان و موذی و تازه کار بخش بودن تبدیل به “هاکی شروع” برنامه و تمرکز قرار داده و در توسعه مهارت و بازی کردن بازی ها در فرمت های کوچکتر اجازه می دهد برای بازیکنان به لمس جن ،

به صورت محلی ایجاد B. C. عمده اندام, لیگ برتر در سال 2004 است که تکمیل شده در چند سال گذشته جزئی اندام و در حال حاضر عمده bantam لیگ های ساخته شده برای یک مطلب متمرکز مسیر برای بازیکنان نخبه. اجازه داده است که انجمن های محلی برای هدایت انرژی خود را به عقب به سمت توسعه مردمی.

“محلی بیش از حد بسیاری از انجمن هاکی صغیر قرار داده بود بیش از حد پول در حال حاضر به بازیکنان نخبه استخدام نخبگان مربیان بودند که گرفتن پرداخت حقوق و دستمزد خوب به مربی, اما من احساس می کردم که به معنای خانه هاکی بچه ها بودند نادیده گرفته شده” جیمی Ghuman گفت. انجمن در حال شرط بندی در نظر گرفتن مراقبت از خود را در کل مسیر در حال حاضر او احساس می کند.

Ghuman صرف 14 سال مربیگری هرزه هاکی از جمله نانامی به بازی با BCMML شمال شرق ستاد و تیم B. C. در حال حاضر او را به عقب در های مردمی برای کمک به او شش ساله پسر هاکی شروع برنامه در نورث ونکوور.

تلاش های انجام شده برای ایجاد هاکی شروع تمرکز همه چیز در مورد سرگرم کننده و مهارت و توسعه و کمک به استقرار در پرداخت مهارت مربیان به کار با پدر و مادر و مربیان در جوانترین گروه های سنی باید پرداخت شود, او گفت:.

“استعداد ما در حال حاضر بیرون آمدن از جزئی هاکی هستند ماهر تر از ما شاهد 10 سال پیش” Ghuman گفت.

وجود دارد یک واقعیت است که در حالی که B. C. هاکی و اعضای آن امیدوار هستند بتوانند در برنامه های معمول در آغاز ماه سپتامبر وجود دارد احتمال نیاز به صبر کنید تا اکتبر یا نوامبر.

“زمانی که ما به عقب بر گردیم به بازی هاکی و جمع آوری در عرصه های, در جوامع اگر آن را کمی به تاخیر افتاد پس شاید ما باید به نگاه ما فصلی ساختار” Petrachenko گفت. “شاید آن را یک فرصت برای به دست آوردن بیشتر بازیکنان درگیر در کوتاه مدت جلسه که نوع از چیزی که شاید به طور معمول نمی ثبت نام برای یک فصل کامل از هاکی اما ممکن است علاقه مند به سعی کنید برای چند ماه. و در آن زمان تنگ قاب چیزهایی است که ما شده اند قادر به ارائه در گذشته ممکن است تبدیل به گزینه ها و ما فقط می خواهید به آماده شدن برای آن نوع از چیزی که زمانی که ما به عقب بر گردیم.

“ما همیشه در تلاش برای بازی بهتر است و ما در حال رفتن به یک قاب زمان در اینجا در چند هفته آینده که در آن ما انجام داده ایم برنامه ریزی ما برای ما استاندارد برنامه نویسی و ما در حال رفتن به قادر به دریافت به برخی واقعا بحث جالب در مورد چه بازی می تواند مانند زمانی که ما آمده است.”

Ghuman شیفته بود به شنیدن این که Petrachenko و همکاران او بودند تعمق روش های جدید برای برنامه ریزی است.

“ما می تواند یک تاثیر ماندگار برای نسل های. آن می تواند کار کند بهتر است,” او گفت:. “ما باید همیشه در حال فکر کردن خارج از جعبه.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>