پس از شش دعوا در ده روز گذشته در ونکوور کناکز به طور ناگهانی تا 10 دعوا در این فصل است.

قبل از جیک Virtanen می تواند پاسخ به این سوال که آیا او در اصل جرقه در ونکوور کناکز های اخیر فوران fisticuffs — شش دعوا گذشته چهار بازی هم تیمی خود تنر پیرسون صحبت کرد.

“نه ، نمی دهد او را که اعتبار. مجاز نیست,” او گفت: با خنده.

Virtanen شانه ای بالا انداخت شانه های او و سپس پاسخ داد: “من نمی دانم. من فکر می کنم این درست است که زمان از سال است. آن را به کشش و چیزهای که اتفاق می افتد, من حدس می زنم که همه چیز را در یک خط هستند و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال برنده شدن است و آن را فقط به احساسات و عواطف بالا و این چیزی است که اتفاق می افتد. این بخشی از بازی است.”

کناکز شده اند در مبارزه با خلق و خوی از اواخر کشش است که به نظر می رسد به بیرون آمدن از جایی به خصوص با توجه به کاهش شدید مبارزه در NHL به عنوان یک کل.

اجماع از Canucks است این درست است که زمان از سال است.


بازی بعدی

یکشنبه

Anaheim Ducks مقابل ونکوور کناکز

2 بعد از ظهر راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


Virtanen ایستاده بود تا برای آنتوان روسل پس از هم تیمی خود را قربانی مرزی ضربه توسط مینه سوتا وحشی است Jason Zucker در فوریه. 6. بعد که بازی زاک MacEwen مربع با مارکوس فولینو.

MacEwen بود بیشتر در مورد او فقط یک بیانیه است.

“من می دانستم که من که قرار بود به قبل از آن بازی برای, مطمئن,” او گفت:. “این یک راه برای ایجاد یک بیانیه و همچنین خود را به احساس می کنم از این بازی است. این کمک می کند تا من در بازی نگه می دارد و من در انگشتان من بیش از حد و … این می شود که بچه ها رفتن بیش از حد پس از آن برنده است.”

بازی بعدی شنبه شب مسابقه در خانه در برابر شعله کلگری, J. T. Miller کاهش دستگیره با شعله های آتش ” متی Tkachuk راست پس از پیرسون باز کرده بود به ثمر رساند ثانیه به بازی.

“همه ناگهانی این اسلش کمی صدمه دیده است کمی بیشتر است و شما می خواهید به عقب بر گردیم در بچه ها و این فقط بخشی از بازی است. من فکر می کنم آن را صمیمی در هر دو طرف برای اکثر … شما در حال تلاش برای برنده شدن. شدت بالا است, طبع, در حال رفتن, من فکر می کنم آن را بزرگ. آن بوده است در اطراف این بازی به مدت طولانی آن را به خوبی ببینید از زمان به زمان” میلر گفت.


ونکوور کناکز defenseman تایلر مایرز مبارزه با نشویل شکارچیان آستین جلو واتسون (51) در طول دوره دوم در یک بازی در راجرز آرنا.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

تایلر مایرز مبارزه Austin واتسون دوشنبه گذشته پس از غول Canuck انداخت متقابل بررسی واتسون هم تیمی Calle Jarnkrok.

مایرز بود که بیشتر مایل به در نظر گرفتن این تصور که شاید کمی از ناخودآگاه در بازی.

“شاید” او گفت: با خنده.

“شما می توانید بگویید جو در طول بازی به یک حذفی احساس. و آن را فقط یک ماده از رفتن به مناطق سخت و گاهی اوقات انجام می دهند که فقط باعث ایجاد بسیاری از نبرد است.”


ونکوور کناکز به جلو تنر پیرسون مبارزه با Chicago Blackhawks به جلو دریک Caggiula در دوره دوم در راجرز آرنا در روز چهارشنبه.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

پنج شنبه شب هر دو پیرسون و آدم tipping point pr کردم به tussles در برابر Chicago Blackhawks. Tipping point pr به چالش کشیده غول شیکاگو defenceman کانر مورفی پس از گرفتن یک ضربه بالا.

“من فکر کردم آن بالا رسید و من حتی نمی باید جن و او lunged کمی. من نوعی رو علامت یک بیت و آن اتفاق افتاده است,” او گفت:.

“هیچ شانسی” پیرسون اعلام کرد وقتی پرسید که آیا ممکن بود که این اجرا از دعوا آغاز شده توسط Virtanen, ممکن است نشستن در ناخودآگاه او هل دادن او برای رسیدن به چهارمین حرفه ای قراضه.

اغلب آن را در مورد گرفتن در دریک Caggiula که می خواهم او را زدم پایین از یک زاویه خنده دار.

“من فقط هنوز دیوانه در مورد آفساید” او به شوخی.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de