دانیل و هنریک Sedin هستند و پنجم و ششم ونکوور کناکز به تعداد آنها بازنشسته

بیش از یک نفر در راجرز آرنا شنبه شب بود مطمئنا تعمق اگر آنها فقط می تواند با دریافت باند برگشت با هم.

در یک لمس-کامل 45 دقیقه ای طولانی در مراسم ونکوور کناکز برافراشتند دو شماره به تیر به عنوان Sedin دوقلوها’ تعداد بازنشسته شدند.

وجود دارد در حال حاضر چهار نام های افسانه ای معلق در تیر — استن Smyl, Trevor لیندن مارکوس Naslund و پاول Bure — اما بدون شک وجود دارد که این دو بزرگترین Canucks در حال دانیل و هنریک Sedin.

روز شنبه مراسم ویژه چیزی جز اوج.


سابق ونکوور کناکز بازیکنان هنریک Sedin و برادر دوقلوی او دانیل Sedin و خانواده خود را به عنوان دیده بان تعداد آنها در حال افزایش به تیر در نیوجرسی بازنشستگی مراسم قبل از NHL هاکی بازی در ونکوور در چهار شنبه فوریه 12 سال 2020 است.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

وجود دارد roars برای هر چهره محبوب که آمدند بیرون. بلندترین شد این سایت متعلق به لیندن, Naslund الکس لانه و روبرتو سیدنی. وجود دارد, خشن, تقدیر از مدیران که مشغول به کار در پشت صحنه در طول Sedins’ خطر ناک شغل: Brian Burke, Dave Nonis و مایک Gillis.

“من واقعا خوشحال هستم و آنها از من خواست آمده است. آن بود که از آغاز تا پایان. به سلامتی به من داد و لرز” سیدنی گفت.

وجود دارد مرسوم دور از بوس برای Gary Bettman.

کوین Bieksa به ارمغان آورد و خانه را بیش از یک بار با یک کباب از هر بازیکن سابق در حضور.

اما او همچنین مطمئن شوید که به ستایش از هم تیمی های قدیمی خود را برای خود تمام اطراف عظمت و میراث خود را.

“وجود دارد Sedin فرهنگ به این سازمان و آن جذب شده است توسط بچه ها مثل Edler, Tanev, Markstrom و ما کاپیتان جدید Bo,” او گفت:. “و من در حال حاضر دیده می شود آنها را با تصویب آن به همراه Petey و کوین و براک و آنها را با تصویب آن به همراه نسل بعدی بازیکنان و در 20 سال هنوز هم وجود دارد یک Sedin عطر و طعم به این سازمان و Sedin فرهنگ که در اتاق پانسمان. که فراتر از هر on-ice آمار است که آنها دارند.”

با بسیاری از چهره درخشان سال 2011 تیم که خیلی نزدیک به افتخار شما بخشوده می تواند به شما اگر شما یک بیت گریان. نه فقط به این دلیل این تیم را شایسته بیشتر از یک جفت از مشارکت غنائم اما از آنجا که این تیم آنقدر بزرگ بود که آیا آنها دست رسمی تمجید یا نه.

و سپس Sedins زمان در مرکز صحنه.


کوین Bieksa ساخته شده یک سخنرانی به عنوان هنریک و دانیل Sedin خود را کشباف بازنشسته قبل از ونکوور کناکز بازی Chicago Blackhawks در NHL بازی لیگ در راجرز آرنا در ونکوور فوریه 12 سال 2020 است.

آرلن Redekop / PNG

آنها به رسمیت شناخته شده و هر کسی که در مرکز یخ با آنها به علاوه یک تعداد انگشت شماری از کسانی که نبودند مثل الکس Edler و بو Horvat بودند که از خانه نیمکت همراه با هم تیمی های خود را.

آنها به رسمیت شناخته شده سابق خود مربیان است.

برای اولین بار بود که مارک کرافورد در حال حاضر در شیکاگو دستیار مربی بود که به تماشای این مراسم از بازدید کننده نیمکت.

“بدون راهنمایی شما ما نمی توانست بدست این دور” گفت.

البته آلن Vigneault: “شما مورد اعتماد ما بود و بازیکنان ما می دانستیم که ما می تواند باشد.”

از جان Tortorella آنها گفت: آنها لذت می برد کار با او و سبک بازی او خواسته بود از آنها.

“ما نه شما را شگفت زده کرده بود پس از موفقیت های زیادی در طول سال ما واقعا لذت می برد کار با شما” گفتند.


Markus Naslund معرفی شده است قبل از هنریک و دانیل Sedin خود را کشباف بازنشسته قبل از ونکوور کناکز بازی Chicago Blackhawks در NHL بازی لیگ در راجرز آرنا در ونکوور فوریه 12 سال 2020 است.

آرلن Redekop / PNG

ویلی Desjardins ممکن است تا به حال موفقیت های زیادی در پایان با این تیم بود اما ستایش به عنوان یک رهبر: “مرد بزرگی ساخته شده است که آن را سرگرم کننده را به بازی هر روز.”

و آنها تا به حال یک پیام ویژه برای زمان Canucks سر مربی تراویس سبز.

“ما لذت بردن از تماشای این بازی تیم هاکی راه هاکی بود به معنای” آنها به او گفت.

پس از مراسم Sedins بشاش بودند.

“ما می دانیم که Canucks همیشه انجام یک کار بزرگ بنابراین ما بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها در حال رفتن به آمده تا با امشب و آن را بزرگ برای دیدن” هنریک گفت.


هنریک و دانیل Sedin خود را کشباف بازنشسته شد.

آرلن Redekop / PNG

تنظیم لیست یک چالش هنریک اعتراف کرد اما در پایان روز هر کس که نشسته بود با آنها در مرکز, یخ, که آیا آن Aquilini خانواده و زمان GM جیم Benning یا هم تیمی های سابق خود و مدیران و خانواده — پدر و مادر و برادران خود را به عنوان به خوبی به عنوان همسران و فرزندان خود را وجود دارد — همه معنا.

“همه ما خواسته آنها گفت: ما حق دور است که آنها رفتن به اینجا و این چیزی است که ما را همیشه به یاد داشته باشید” هنریک گفت.

از Bieksa که سخنرانی نگه داشته و هر کس در بخیه دوقلوها بودند به خصوص خدا را شکر. بدون شک وجود دارد در ذهن خود را که او آن مرد را به سخنرانی.

“او یک دوست بزرگ و این چیزی است که او مانند همه اش حرفه. او نگه داشته و همه چیز سست زمانی که همه چیز سخت بود و ما او را تحسین می کنم.”

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction


هنریک و دانیل Sedin خود را کشباف بازنشسته قبل از ونکوور کناکز بازی Chicago Blackhawks در NHL بازی لیگ در راجرز آرنا در ونکوور فوریه 12 سال 2020 است.

آرلن Redekop / PNG

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su