پاتریک جانستون: Sedins مواجه مقدار زیادی از سوء استفاده باید Pettersson بیش از حد ؟


الیاس Pettersson نمی خواهد که به قرار داده تا با غول مانند defencemen مانند او دانیل Sedin اشاره کرد.

در پاسخ به آنچه به نظر می رسید مانند بی پایان mugging دو جوان ونکوور کناکز توسط Detroit Red Wings در طول گرم 2002 استنلی جام حذفی سری Brian Burke شد بلانت.

“Sedin است (سوئدی) برای ‘پانچ من یا headlock من در scrum,’ ” این بمب افکن سابق Canucks مدیر کل گفت. این Sedins شد در فصل دوم بازی سوم خط به دقیقه برای Canucks اما مثل بقیه از این تیم شد مصرف مقدار زیادی از خارج از جن سوء استفاده توسط بال که از دو بازی اول از این مجموعه به تازه بدوران رسیده Canucks قبل از صعودی به پیروزی چهار راست متمایل و سپس راهپیمایی به جام استنلی.

این چه بازی بود که در آن روز. کلاچ-و-گرفتن بود و هنوز هم اجباری.

“سپس بازگشت شما به حال کسانی که defencemen که فقط می تواند به شما گرفتن و نگه داشتن شما. شما نمی تواند حرکت کند,” دانیل Sedin به یاد می آورد.

Sedin می بیند سوء استفاده از آنها در زمان به عنوان چیزی از حق گذشت.

نزدیک به دو دهه بعد الیاس Pettersson ممکن است مصرف کاملا مشابه نوع سوء استفاده, اما او هنوز هم یک هدف برای مخالفان. این یک بیت از یک آشنا, داستان Sedin به توافق رسیدند. اما او شانه ای بالا انداخت شانه های او را در این مفهوم است که آن را نیاز به یک تجربه برای Pettersson.

“تیم های دیگر نمی خواهد نگران او اگر او نبود خوب” بازنشسته کانادایی گفت. “این یک تعریف به او. این راهی است که شما باید به آن نگاه کنید. به عنوان او استفاده می شود به آن, من فکر می کنم شما در حال رفتن به یاد بگیرند به تمرکز بر روی کسانی که همه چیز. منظورم این است که آنها در حال رفتن به اتفاق می افتد در هر بازی طوری نگه داشتن بازی یک عامل باشد.”

که Pettersson ندارد برای مقابله با غول مانند مدافعان است یک برکت و رحمت او رفت.

“او برای به دست آوردن کاهش آن را به whacked که آن نوع از چیزهایی که ما بیشتر شبیه کسی است رفتن به گریبان شما را. آن های مختلف بازی” Sedin گفت.


ونکوور کناکز سر مربی آلن Vigneault عقب چک بیاد پشت دانیل Sedin سمت چپ هنریک Sedin دوم از سمت چپ و رایان Kesler.

چارلز Krupa / PNG

که گفت: قابل توجه است که هر سه بار Pettersson صدمه دیده است در کوتاه خود NHL حرفه ای — مایک Matheson سلام این Jesperi Kotkaniemi جودو حرکت مت Grzelcyk اواخر ضربه — به همراه کریس Kreider آرنج بودند نمونه از بی مبالاتی. هیچ هدف آنها جز به سعی کنید به یک بازیکن ستاره بیرون از بازی. لیگ را متناقض با رویکرد مکمل و انضباط در پایان به نظر می رسد مسئله هسته.

TSN ری فرارو توییتی برخی از افکار در شماره روز دوشنبه است. او گفت که تیم حق داشتند به تماس برای حفاظت بیشتر از بازیکنان خود را, اما اشاره کرد که باید با گسترده تر تمرکز می کنند.

“آنها از نوع حق است. اگر شما می خواهید ستاره حفاظت شده و سپس محافظت از تمام بازیکنان,” او گفت:. “اسلاید به سمت (بین المللی) استاندارد است که سخت تر. شما ممکن است مانند برخی از تماس, اما آن را به محافظت از بازیکنان بهتر است.”

او به حفر مفهوم در پاسخ به پیگیری مستقیم پرس و جو از Postmedia اخبار.

“محافظت از بازیکنان خوب فکر کردم اما دقیقا چگونه می توان آن را انجام می شود به غیر از تماس با مجازات های سخت تر? وقتی اتفاق می افتد که طرفداران دوست ندارم که, یا,” او توضیح داد. “چه اتفاق می افتد با Pettersson اتفاق می افتد با هر مرد دیگر بیش از حد. اگر استاندارد است تنگ تر و کسانی که همه تبدیل به مجازات است. افرادی هستند که با OK کردن که دلیل آن نیز خواهد بود ونکوور بچه ها گرفتن بیشتر مجازات بیش از حد؟”

پس از 2004-05 تحریم این نوع هاکی Sedin به لیگ نیاز به مبارزه را از طریق ناپدید شد. داوران گفته شد برای سرکوب انسداد به باز کردن بازی ، مهارت های که Pettersson و کوین هیوز قادر به نمایش مدرن در زمینه یک نتیجه از این انتخاب.

“میزان مهارت این بچه ها غیر واقعی است” Sedin گفت: از بازیکنان مدرن. “آنها تکیه بیشتر بر روی one-on-one مسائل شما رو به ضرب و شتم یک مرد … 10 15 سال پیش از آن بیشتر در مورد give-and-go با استفاده از هر یک از دیگر به مردم است.”

امروز باز بازی آثار به که پس از تحریم انتخاب است. وجود دارد تن از مجازات نامیده می شود که در آن سال. کلاچ-و-گرفتن هاکی همراه با سرعت-اسکیت کرگدن, بازیکن, سقوط توسط ایستگاه فرعی.

قطعا در لیگ می تواند سرکوب بی پروا بازی دور از جن و حتی بدون چکش پایین در refs: آنها یک چیزی به نام تصویری, بعد از همه. هیچ پنهان از دوربین.

اگر بازیکنان می دانستند که آنها واقعا در حال تماشا در همه زمان ها مطمئنا آنها خواهد خجالتی و دور از بیشتر حماقت است. به جای لیگ دریل کردن در بی معنی جریمه به صورت جزئی چوب-نوسانی حوادث.

فقط تصور کنید چقدر بهتر بازی هنوز هم می تواند اگر آنها نیاز به نگاه بیش از شانه های خود را برای پرواز آرنج.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>