پاتریک جانستون: آه! در مورد که هدف طلایی با روبرتو سیدنی و رایان Kesler

روبرتو سیدنی و رایان Kesler خاطرات 2010 ونکوور بازی های المپیک است.

زمانی که هنریک و دانیل Sedins’ تعداد بازنشسته شدند اوایل این ماه netminder روبرتو سیدنی خواسته شده بود در مورد خاطرات خود ونکوور 2010 بازی های المپیک طلا-مدال پیروزی و عبور نمی کند تا یک شانس برای اولین بار یک بازی سرگرم کننده در یک تیمی سابق.

“تاپیک های زیادی برای به یاد داشته باشید, اما قطعا نه Kes هدف او گفت:” رسم خنده از خبرنگاران جمع در اطراف او.

سیدنی و تیم کانادا زدم Ryan Kesler و تیم ایالات متحده آمریکا 3-2 در وقت اضافه در مردان هاکی طلا-مدال بازی 10 سال پیش امروز در روز پایانی بازی های زمستانی است.

سابق مرکز را نمی شنوند کنایه زندگی می کنند اما لحظاتی بعد وقتی شوخی منتشر شد که او خندید.

“آره, حافظه خوب,” او گفت: با یک لبخند. “اما فقط یکی!”

سیدنی ترین خاطره زنده ونکوور 2010 سیدنی کرازبی را هدف طلایی. سابق ونکوور کناکز’ netminder شد در پایان دور از یخ امنیت کانادا هدف در زمان اضافه کاری.

دنباله ای که منجر به برنده شدن چوب خط حساب کردن که راه اندازی یکی از بزرگترین مراسم جمعی در ونکوور ورزشی تاریخ شد “هیچ چیز بازی” به عنوان سیدنی به یاد می آورد.

“هدف در اضافه کاری چیزی است که خارج از غرفه ترین, اما شما می دانید فقط کل بازی (ایستاده) بیش از حد. احساسات و پس از آن (آمریکا) بستن آن تا اواخر و فقط درام از آن و راه آن را به پایان رسید,” او گفت:.

“این نوع از گرفتار همه با تعجب کمی, چگونه سریع Sid تمومش کردم خیلی سریع خود را چوب. من فقط به یاد داشته باشید به دنبال در آسمان و آغوش من از خالص من تمام راه را برای شمع در گوشه ای دیگر.”

با توجه به این که تیم خود را در پایان از دست دادن طلا-مدال کلاسیک که بعد از ظهر یکشنبه در “کانادا هاکی محل” Kesler افکار رفت و بلافاصله به کلیت این هفته دو رویداد است.

“ما تا به حال زمان” Kesler گفت. “صادقانه میگویم. من تا به حال 30 اعضای خانواده. خانه من راه اندازی شد … من فکر می کنم من مثل هشت تشک هوا و ما آنها را در اطراف خانه. تصور کنید که در آن شگفت انگیز بود.

“شهر رستوران ها همه در زمان مراقبت از ما. قادر به آن را داشته باشد که در آن نه فقط به من و خانواده من اما خاله و عموهای همه آنها می تواند در آمده و تجربه بازی های المپیک است. ما سقوط کرد (روی یخ) بود اما برای کسانی که دو هفته یک انفجار واقعی.”

بازی که در زمان نهایی سخت بود از لحاظ جسمی و عاطفی برای سیدنی. او Canucks شد در یک هفته دو سفر جاده درست قبل از بازی.

و زمانی که در مسابقات هاکی میلادی در ونکوور او نبود مسح شماره 1 دروازه بان. او در افتتاحیه بازی 8-0 تار و مار نروژ اما مارتین Brodeur آغاز شده باقی مانده دو round-robin, بازی 3-2 در ضربات پنالتی شکست از سوئیس به دنبال زشت 5-3 دست دادن به Kesler و آمریکا

سیدنی و Kesler دو نفر از هفت Canucks به بازی خود را برای تیم ملی در ونکوور. اواخر Pavol Demitra مناسب برای اسلواکی سامی سالو skated با فنلاند مسیحی Ehrhoff بازی برای آلمان و Sedin دوقلوها پیوست سوئد.

“من فکر می کنم ما (Canucks) در بوفالو در مراسم افتتاحیه, در ونکوور” سیدنی گفت. “بنابراین ما در اینجا نیست اما هنگامی که ما آن را به یک زمان بزرگ است. شهر چیزی بود مثل من تا کنون دیده ام قبل از.

“این بسیار سرگرم کننده بود و بدیهی است که وجود دارد با شدت بالا و فشار بالا اما حتی اگر من به یاد داشته باشید که واقعا عصبی, من به یاد داشته باشید واقعا لذت بردن از آن و داشتن سرگرم کننده است. من خیلی خوشحال بودم که آن را در شهر ونکوور در کشور کانادا و در شهر جایی که من ایفا کرده است.

“این واقعا یک طوفان کامل برای من که همه چیز را با هم آمد و من به پایان رسید تا بودن استارت در نیمه راه از طریق و همه چیز.”

سیدنی انتخاب شد توسط مربی مایک Babcock برای شروع در صلاحیت-دور حذفی بازی backstopping کانادا به یک 8-2 پیروزی بر آلمان است. او هرگز چپ چین دوباره به عنوان کانادایی را شکست داد روس ها 7-3 در مرحله یک چهارم نهایی و سپس Demitra و اسلواکی 3-2 در نیمه نهایی.

در حالی که برنده طلا بود و برق آن مقایسه نیست به چه نزدیک سیدنی و هم تیمی های خود آمد به برنده Canucks اول جام استنلی یک سال بعد.

“بدیهی است که آن را ‘شما برنده شوید و برخی از شما از دست دادن برخی از,’,” او گفت: این ایده از دو قهرمانی تلاش.

“بدیهی است که چیزی که همیشه ما را آزار کمی, اما نیز وجود دارد برخی از لحظات بزرگ در آن اجرا شود و من می خواهم به فکر می کنم از آن لحظات کمی بیشتر از بقیه است. وجود دارد را با مته سوراخ کردن (الکس Burrows) هدف در برابر Blackhawks … آب را (کوین Bieksa است) هدف در برابر سن خوزه.

“در بسیاری از لحظات بازی در خانه برابر بوستون در فینال. همیشه وجود دارد قطعا بیشتر لحظات خوب از بد اما در پایان روز ما این نبود که این کار انجام می شود و این فقط رفتن به نیش کمی.”

طلای المپیک بود اما سیدنی بستری شده در آن را ندارد تا برای از دست رفته در جام استنلی رویا.

“نه واقعا ، شما می خواهید برای برنده شدن در یک فنجان. من هرگز تا به حال شانس به افراشتن که به عنوان یک بازیکن خیلی امیدوارم من شانس (کار برای یک تیم NHL) برای به دست آوردن وجود دارد تا نام من در آن یک روز به نحوی برخی از راه های دیگر.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>