پاتریک جانستون: nhl on nbc رئیس همین Fehr نمی تواند stickhandle در اطراف COVID-19 اما هنوز هم کمک

بیش از بیش از 45 سال کار به نمایندگی از بازیکنان بیس بال و هاکی دونالد Fehr زیادی دیده است اما هرگز چیزی مانند زمان حاضر

در حالی که NHL رهبری باقی مانده متمرکز در پر کردن طرفداران و خبرنگاران در ورزش فعلی امور آنها به عنوان مقابله با COVID-19 pandemic, NHL بازیکنان’ Association, مدیر اجرایی, دونالد Fehr در حال انجام همان.

71-ساله دیرین ورزش کارگری وکیل صحبت با Postmedia اخبار این هفته برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را در مورد چگونه اعضای خود در حال دست زدن به این واقعیت جدید:

سوال: شما چه بوده است تا در چند روز گذشته به ویژه از ما دریافت برخی از وضوح در مورد که در آن همه چیز در شرایط بازگشت احتمالی به عمل ؟

پاسخ: وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است. شرایط به گونه ای است که نه من و نه تیم و یا NHL می توانید کنترل بسیار از هر چیزی. و هنگامی که ما به چه اتفاقی می افتد بعدی آنچه که ما ممکن است انجام شود این است که حدس تحصیل و یا به شما امید ما برای چه اتفاق خواهد افتاد. بنابراین شما از طریق این, شما در برخورد با مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند شما را به صحبت بازیکنان و عوامل آنها با مشکلات فردی و یا شرایط. شما بهترین کار خود را به مطمئن شوید که همه شما صحبت می کنید به آن را نگه می دارد در خط مقدم از ذهن خود را که سلامت و ایمنی خود و خانواده خود و به طور کلی این مورد در بالای دستور کار است. بقیه از آن پایین می آید این لیست جایی با این حال مهم است و به اندازه شما یک فرصت شما را به صحبت بچه ها در مورد این نوع از چیزهایی است که در نهایت باید تصمیم گرفت.

س: چه نوع از مسائل فردی در حال آمدن است ؟

یک: می تواند وجود داشته باشد یک شرایط مانند ” من شنیده ام یک شایعه در مورد XYZ که چه؟’ یا ” آن را خوب است برای من سفر به خانه از هر جا که من هستم؟’ یا ” آیا شما از این شماره برای این دکتر؟’ یا ” چه باید انتظار داشت در شرایط چگونه ما در حال رفتن به؟’ یا یک میلیون چیزهای دیگر.

آنها همه چیزهای اساسی است که بوجود می آیند در یک شرایط مانند این که در آن بازیکن می خواهد به ماندن در شکل و او می خواهد به بازی او می خواهد برای محافظت از او می خواهد برای محافظت از خانواده اش. او نمیخواهد به هر گونه نقض قوانین اگر شما می توانید آن را جلوگیری از. ما بسیاری از سوالات. شما رو به یاد داشته باشید که شما در حال برخورد با عضویت در زمانی که شما پرتاب در بازیکن مصدوم از 740, 750 نفر است.

س: این حملات ما که این کار را در یک زمان منحصر به فرد به یک اتحادیه که در آن وجود دارد نیاز به مدل اهمیت اقدام جمعی از تفکر در شرایط نیازهای کل. به مدل ایده اقدام جمعی است.

یک: گمان می کنم. حدس من این است که اکثر مردم می خواهم به دیگران نگاهی به مجموعه کسانی که استانداردهای اما به حدی است که بازیکنان یا مدیران در اتحادیه طرف و یا مدیریت سمت خدمت می کنند از طریق مثال و یا نظر به مردم یادآوری در مورد آنچه واقعا مهم است و نظم است که در آن مشکلات باید حل شود ما خوشحال به انجام این کار است.

س: آنچه در آن است که بازیکنان می توانند در واقع خود را برای ماندن مناسب برای, برای حفظ درگیر با خود را حرفه ای ؟

یک: خوب وجود دارد چند چیز است. ما آنها را به نگه داشتن در تماس با تیم خود را نگه داشتن در تماس با دفتر ما در تماس با این نوع از مردم است که شما در حال رفتن به می خواهید به نوبه خود به زمانی که می آید زمان به سر وصورت دادن و بقیه.

در راه است که آنها انجام می شود این نوع از چیزهایی که آنها انجام می شود در خارج از فصل و جز آنها محدود با نوع فعالیت. آن را سخت به خاص تر از آن است. منظورم این نگاه اگر شما یک مرد مجرد است و شما می توانید تنها به تمرکز بر روی خودتان است, اما اگر شما یک خانواده اگر شما کودکان اگر شما پدر و مادر که نیاز به کمک آن همه چیز متفاوت است. شما هنوز هم باید برای نگاه کردن به آن.

س: آیا شما فکر می کنم PA خواهد شد در یک موقعیت که در آن آنها ممکن است نیاز به کمک بازیکنان که ممکن است زمین در موقعیت های دشوار را?

یک: همانطور که همه چیز بوجود می آیند همه در این صنعت خواهد شد و انجام بهترین خود را برای کمک به کار را از طریق آنها را به عنوان بهترین آنها می توانند. مردم پرداخت شده است تمام راه را از طریق و آنها تنها با دریافت یک paycheque آخر هفته گذشته. من نمی توانم پیش بینی این نوع از چیزهایی که رخ می دهد با بازیکنان و یا اگر برای مدت زمان طولانی.

س: شما چه بوده است گفت: به NHL در مورد آنچه که بازیکنان می خواهید برای دیدن در نظر نحوه برنامه ریزی شده و چگونه تاثیر می گذارد که در فصل بعدی?

یک: ما واقعا نمی (مورد بحث) و در عین حال — به شما به عنوان انتظار می رود, بازیکنان طوفان مغزی این و یک دسته از آنها ایده — اما من خیلی با اعتماد به نفس از یک چیز اگر ما می تواند بازی NHL در حال رفتن به می خواهید به آن را انجام دهد و من کاملا مطمئنم که بازیکنان در حال رفتن به می خواهید به آن را انجام دهد. و پس از آن وظیفه این است که می گویند خوب هر زمان که انواع زیر همه چیز: ما هم می تواند در سال آینده به عنوان اصل فکر و یا ما می توانیم آن را تغییر دهید در این است که یا نوع دیگر راه با توجه به آنچه ما در حال انجام این کار و شما کار می کند.

همه من می توانم به شما بگویم این است که من دوست دارم در جایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, که در آن من با داشتن این نوع بحث ها به دلیل که به معنی ما بیش از قوز کردن با این بیماری همه گیر.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>