پاتریک جانستون: تیم NHL به دنبال تست سرولوژی, کیت که ممکن است کمک به آنها بازگشت به عمل

یکی از بسیاری از چیزهایی ورزشی لیگ نیاز اگر آنها در حال رفتن به مجلس در این تابستان با COVID-19 هنوز هم در اطراف موثر است آزمایش خون

این مسابقه برای تیم های ورزشی حرفه ای برای تضمین بهترین ایمونولوژی آزمون در دسترس یک مورد بسیار مهم در برنامه های خود را برای بازی در این تابستان.

با توجه به یک پزشک در ارتباط با تورنتو مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت QuestCap پنج تیم NHL, از جمله یکی در کانادا خواسته اند در مورد خرید های خود را از یک میلیون COVID-19 تست سرولوژی, کیت از کره جنوبی, پزشکی, تامین کننده, PCL برای استفاده در شمال و جنوب امریکا.

آزمون انجام شده توسط نقشه کشی خون با استفاده از یک انگشت و خراش. خون تجزیه و تحلیل برای حضور IgG و IgM آنتی بادی است که نشان می دهد اگر بیمار در حال حاضر آلوده — و یا قبلا با این رمان کروناویروس که باعث COVID-19. نتایج در دسترس هستند در عرض 15 دقیقه.

دکتر گلن Copeland, ورزشی, پزشکی, دکتر, که با این نسخهها کار با Toronto Blue Jays و اتاوا Redblacks است پزشکی مشاور QuestCap و گفت: Postmedia اخبار روز سه شنبه که او را به میدان فرستاد سوالات از پنج unnamed تیم NHL و چهار unnamed تیم NBA در مورد این شرکت تلاش را در کیت.

NHL اذعان جستجو است اما لیگ بود سریع به استرس نیازهای مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای اولین بار می آیند.

“در حالی که ما در حال بررسی تمام تست گزینه ها و در دسترس بودن سازگار با محلی بهداشت و درمان-مراقبت از مقررات ما باقی می ماند که ما نمی خواهیم به محروم جامعه پزشکی از آزمون آنها ممکن است نیاز به مقابله با افرادی که بیمار هستند و همچنین نیازهای مراقبت های بهداشتی کارگران” NHL معاون اجرایی رئیس جمهور از ارتباطات گری Meagher گفت: در یک ایمیل.

Copeland موافقت کرد که در ورزش لیگ تنها می تواند حرکت رو به جلو با امید خود را از بازی زمانی که مقامات بهداشت عمومی می گویند امن خود را به انجام این کار.

“توصیه من همچنان به رفتن آهسته در تمام این,” او گفت:.

PCL ادعای خود کیت “98.5 دقیق” در هر دو ويژگی و حساسيت به این معنی که آنها تقریبا 100 درصد دقیق در تایید کسی نیست آلوده شده است با COVID-19. هنوز هم وجود دارد حداقل 16 درصد مثبت کاذب نرخ, که بدان معنی است که برخی از مردم ممکن است تا پایان قرنطینه در ابتدا قبل از اینکه پاک پس از آن تست.

عضو دیگری از QuestCap مشاوره پزشکی است دکتر لارنس Steinman یک دیرین دانشگاه استنفورد immunologist.

او گفت که اطلاعات PCL است را به او ارائه شده است گسترده آزمایش شده است توسط سه مستقل کره جنوبی بیمارستان در بیش از 1000 بيمار.

“دقت بود 98.5 درصد در هنگام اندازه گیری دو نوع آنتی بادی خود را مناسب انگشت چوب تست. این است که به عنوان خوب به عنوان تست های دیگر که من بررسی کرده اند و حجم نمونه بزرگتر است که در دسترس عموم از آزمون های دیگر,” او گفت: در یک ایمیل.

PCL را کیت تست شده و تایید شده برای استفاده در اتحادیه اروپا است و همچنین دارای مجوز و در حال استفاده در برخی از کشورهای آسیایی است. آزمون ارائه شده برای بررسی به بهداشت و درمان کانادا در مارس 10. هیچ سرولوژی تستهای هنوز تایید شده برای استفاده در کانادا است.

Steinman گفت: PCL تست شبیه به ابوت است که برای استفاده از گواهی در اروپا و گفته شده است که همچنین می تواند 99 درصد دقیق در ويژگی و حساسيت.

“آن مشابه است به عنوان خوانده شده, اما نیازی نیست که اختصاصی تجهیزات به عنوان ابوت, آزمون,” او گفت:.

در روز سه شنبه, B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: 17 COVID-19 تست کیت شدند و در حال بررسی توسط استان در مرکز کنترل بیماری ها و بدون نام بردن از آنها که به طور خاص نگاه امیدوار کننده است. هفته گذشته او با اشاره به سطح از دقت و صحت هر دو در تعیین منفی و مثبت آزمایشات ضروری بود.

“با هر آزمون است که ما باید آن را 100 درصد در هر صورت و در آن بستگی دارد آنچه مهم است: آیا شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال ابتلا به, همه, و یا اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما تنها ابتلا به افرادی که بیماری شما به دنبال” گفت: دکتر هنری.

“ما دیده ایم این چالش در سراسر جهان با سرولوژی تستهای است که مردم در حال استفاده است. انگلستان خریداری شده 3½ میلیون نفر از یک نوع آزمون و پیدا کردن آن را به طرز غیر قابل قبولی بالا غلط-رای مثبت و منفی کاذب هستند.”

QuestCap پزشکی مشاوران همچنین ایجاد یک تست-و-quarantining رژیم که آنها می گویند اجازه خواهد داد که ورزش حرفه ای لیگ را از سر گرفت. آنها در حال حاضر یک قرارداد امضا شده با کلمبیا حرفه ای فوتبال در لیگ.

“با راست, تست, جدا, به طور کلی روش ها و پروتکل های ما معتقدم که ما می توانیم نگه داشتن تیم های امن” دکتر Copeland گفت.

این بدان معناست که تست هر بازیکن و تیم عضو هیات روزانه. هر کس دیگری در آینده به پیست و یا زمینه می گویند برای بازی پخش را نیز آزمایش می شود. آزمایش اتفاق می افتد مجاور به سطح بازی در یک محیط استریل. هر کسی که تست مثبت خواهد بود بلافاصله قرنطینه و دریافت مراقبت های پزشکی مناسب.

(مقابله با کلمبیا لیگ همچنین پیشنهاد یک تماس-ردیابی نرم افزار است که کمک خواهد کرد که ارزیابی هر گونه بالقوه شیوع بیماری های مربوط به تیم, بازیکنان و رسانههای.)

مانند هر دیگر, پزشکی, متخصص, دکتر Copeland هشدار داد مردم را همچنان در خطر سقوط بیمار با COVID-19 تا زمانی که یک واکسن موثر. خطر عفونت هنوز باقی مانده است و هر گونه تصمیم گیری برای شروع بازی دوباره باید نگه دارید که با در نظر گرفتن.

“اکثریت قریب به اتفاق این ورزشکاران اگر آنها آن را دریافت کنید آنها را خوب انجام دهد. اما این احتمال وجود دارد یکی از این بچه ها می تواند یک مورد وحشتناک از آن,” او گفت:.

“این واقعا برای بازیکنان در پایان اگر آنها می خواهند به بازی تست یا نه. خطر و پاداش تنها برای بازیکنان و نه برای صاحبان و طرفداران. آن را برای رفتن به باید بازیکنان که تصمیم نهایی.”

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>