شما در حال حاضر می دانیم چرا: کناکز’ شماره 1 دروازه بان در حال پخش است مانند یک انسان دارای این فصل است.

توده ای از بازی است که می تواند به عنوان یک توده ای از زمان ونکوور کناکز’ فصل است که بیشترین تاکید دروازه بان یعقوب Markstrom بازی همچنان در حال گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

به طوری که او قطعا باید در Vezina جایزه گفتگو به عنوان NHL بالا goaltender بلکه باید توجه به هارت یادبود جایزه به عنوان MVP لیگ.

در مورد سابق روشن است — او در حال پخش چراغ و کناکز خواهد بود هیچ جا بدون او — در حالی که مورد دوم بسیار به در نظر گرفتن که در آن ونکوور واقعا می تواند بدون نخبگان goaltending این فصل: قطعا از حذفی تعقیب و گریز و حتی در ضعیف و اقیانوسیه را بدست آورد.

تازه کردن 36-صرفه جویی در عملکرد جمعه در برابر نشویل شکارچیان Markstrom مجموعه یک تیم جدید را علامت یکشنبه, ساخت 49 موجب صرفه جویی در یک 3-0 shutout از Chicago Blackhawks. 49 موجب صرفه جویی بیشتر بود-تا کنون توسط یک کانادایی در یک shutout. این دومین بار در این فصل او نوشته شده shutout در حالی که بیش از 40 موجب صرفه جویی در.

هشت بار در این فصل Markstrom مواجه شده است و 40 عکس یا بیشتر در یک بازی. هفت بار او را به دست آورد.

هنگامی که او به نام بهترین دروازه بان خارج از NHL: هشت سال پیش او نوشته شده .927 صرفه جویی در صد برای اهل سن آنتونیو (Tex.) داد و بیداد.

در حال حاضر او فقط ممکن است بهترین دروازه بان در NHL.

“هیچ چیز وجود دارد من می خواهم بهتر از نبرد برای 60 دقیقه” گفت: پس از چهار پر شور عملکرد ورزشی یک پوزخند بزرگ. و نبرد او است. تحت سرپرستی مربی دروازه بان یان کلارک Markstrom پیدا کرده است این بازی این است که بازی خود را به مدت طولانی وعده داده شده است.

“برای اکثر تست چشم مسابقات برخی از شماره اختصاصی که من می بینم. بخش بزرگی از آن برای او از بین بردن بد هدف” در هدف مجله کوین Woodley گفت: پنج شنبه. “او همیشه توانایی های ورزشی, هر کس همیشه دیده خود را از سقف به عقب به زمانی که او تدوین شد به زمانی که او دارای برچسب بهترین مرد خارج NHL … اما روش شما را به سطح بعدی.”

با توجه به نگاه روشن, تجزیه و تحلیل هاکی اطلاعات شرکت تاسیس شده توسط سابق NHL دروازه بان استیو Valiquette و کسی که سهام اطلاعات خود را با Woodley, Markstrom اساسا این لیگ بهترین دروازه بان. او بیشتر سخت موجب صرفه جویی بیش از هر کس در NHL و آن را ترجمه به لیگ پیشرو اهداف-ذخیره شده-بالاتر از انتظار می رود. اما مهمتر از آن از بین بردن بد آن اهداف است که مهم تر از هر چیزی است.

روشن است داده نشان می دهد که Markstrom را به همراه داشت فقط یک “روشن دید” هدف این فصل یک هدف در یک شات که در آن دروازه بان حداقل نیم ثانیه برای آماده سازی. این یک نشانگر بین ساخت آن را دشوار نجات دهد و نسبتا آسان را نجات دهد.

این نوع از شخص نفرت انگیز است که هر دروازه بان می خواهد برای جلوگیری از — Markstrom واقعا اجتناب شود آنها در این فصل است.

“این غیر واقعی … من فکر می کنم صحبت می کند که به برخی از این تغییرات که آنها ساخته شده” Woodley گفت. “برجسته-حلقه متوقف می شود یکی هستند همه ما نسبت به, اما این هیچ راز آن است که دیگر آنهایی که در سمت چپ Canucks طرفداران خوراکی.”

(جالب Markstrom است 75 در لیگ برتر در برخورد با نمایش عکس. بله الکس Edler و جیک Virtanen خارج شدن از راه.)

Woodley با اشاره به دو عنصر کلیدی برای این موفقیت: چگونه Markstrom می ایستد در هدف و چگونه او را پوشش می دهد شبکه شناخته شده به عنوان “خالص بازی است.”

“تغییر موضع خود و عادات بصری یکی از اولین چیزهایی که یان کلارک بود” Woodley توضیح داد. “قبل از زمانی که او (Markstrom) راه اندازی شد تا در موضع زیستی مکانیک آن را نمی کند به او اجازه دیدن جن نیز هست.”

کلارک تغییر Markstrom موضع با آوردن پای خود را به هم نزدیک ساخت و او را بلندتر در net. این یک تغییر است که چیزی که آسان نیست برای یک دروازه بان برای خرید به Woodley گفت. هنگامی که شما ایستاده بلندتر جن احساس دورتر اما counterintuitively آن ظاهرا آسان تر به آهنگ.

“همچنین او خالص بازی سیستم آنها توسعه یافته در شبکه خود را بازی کرده و به او اجازه داد خیلی تمیز کننده, جنبش,” او گفت:.

آن اضافه کنید و Markstrom را به وضوح یکی از هاکی بهترین goalies در این فصل است. و می تواند او را در میان لیگ بهترین بازیکن کلی? اگر او قرار می دهد تا بیشتر اجراهای مانند آنهایی که او این هفته و سپس او را به طور جدی تر به این گفتگو.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su