پاتریک جانستون: عمده اعتبار آژانس برای تلفن های موبایل زنگ هشدار در مورد COVID خاموش شدن و تاثیر آن بر NHL امور مالی


برای DBRS مورنینگ هزینه های مالی برای NHL با توجه به COVID-19 تعطیل نیست, قریب الوقوع, اما شما می توانید آنها را در افق

لیگ ملی هاکی مانند دیگر ورزش حرفه ای مدارات به رهبری می تواند برای متلاطم آب های مالی در پی COVID-19 pandemic — حتی اگر تیم قادر به ادامه بازی در مقابل طرفداران خود را با توجه به جهان چهارم بزرگترین آژانس رتبه بندی اعتباری.

یک DBRS مورنینگ گزارش منتشر شده در هفته گذشته — “هنگامی که Coronavirus-رانندگی ورزشی Shutdown تحت تاثیر قرار رتبه بندی اعتباری?” — هشدار می دهد که “حتی با بازگشت به استادیوم ظرف شش ماه برخی عوامل می تواند رسوب تجدید نظر به پایه مورد هوا که می تواند فشار رتبه بندی. Coronavirus’ اثر بر اقتصاد جهانی می تواند بر حمایت از تجدید ارزش حق بیمه صندلی و فروش بلیط و همچنین به عنوان امتیاز کالا و پارکینگ درآمد.”

یک تابستان سرگیری حتی بخشی از NHL فصل امیدوار ترین مفاهیم پیشنهاد بازی در خالی استادیوم با هواداران تنها قادر به پخش از طریق تلویزیون — کمک خواهد کرد که کاهش ضرر و زیان اما در دراز مدت است که به دور از یک راه حل واقعی برای تیم امور مالی.

برای لیگ مانند NHL, انجمن ملی بسکتبال و فوتبال اروپا, خبر خوب این است که خود فصل اکثرا کامل. بیشتر از پول به دست آمده از پخش برنامه های حمایت مالی و فروش بلیط در حال حاضر در بانک. پول از دست داده است بازتابی از حقیقت است که در آمریکای شمالی لیگ را نعناع در پلی آف.

هیچ برگشتی قطعا ضربه کوتاه مدت پایین خط.

برای NHL لغو آن باقی مانده برنامه به معنی, توسط, ترین برآورد از دست دادن از $1 میلیارد دلار در سال درآمد. آن را یک عدد بزرگ اما حتی در لیگ یک است که در حال حاضر به شدت ساخته شده در اعتبار تیم قادر خواهد بود به آب و از دست دادن در کوتاه مدت.

آن را طولانی مدت تصویر که خرس تماشای گفت: مایکل گلدبرگ DBRS مورنینگ ارشد معاون ورزشی سرمایه گذاری و همکاری نویسنده از هفته گذشته گزارش.

حتی اگر NHL مجبور شدند به بقیه 2019-20 فصل آن 2020-21 فصل که ضربه بزرگتری در NHL وضعیت اعتباری گلدبرگ در مصاحبه ای گفت:.


به عنوان تیم اضافه بدهی مالی کلی عکس برای لیگ ورزش تغییرات. در NHL یک تیم مانند ونکوور کناکز بازی خارج از راجرز آرنا با جیب صاحب بهتر خواهد بود قادر به مقابله با کوتاه مدت cashflow نگرانی از دیگران مانند Florida Panthers یا آریزونا کویوتس.

جری Kahrmann / فایل های PNG

وجود دارد دو سوال برای فصل آینده گفت: تعیین توانایی تیم برای تامین مالی عملیات خود را: آن است که حتی ممکن است برای لیگ برای بازگشت به حالت عادی در حال پخش برنامه بعدی پاییز و یا در هر زمان آن است که آنها در واقع می توانید شروع به بازی — و چگونه این بیماری همه گیر چیزهایی مثل قیمت بلیط و اسپانسر درآمد ؟

“رأی ما احتمالا بیشتر از دیگر مشاهده,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک تاخیر برای شروع فصل آینده به عنوان بسیاری از تیم ها را به قرض برای پرداخت حقوق و دیگر هزینه های بدهی های برگزار شده توسط حق رای دادن را افزایش می دهد.”

و به عنوان تیم اضافه بدهی مالی کلی عکس برای لیگ ورزش تغییرات. در NHL, آن را به سادگی آشکار است که برخی از تیم ها مانند ونکوور کناکز یا Toronto Maple Leafs — هر دو با جیب صاحبان — خواهد بود در موقعیت بهتری برای مقابله با کوتاه مدت cashflow نگرانی از دیگران مانند Florida Panthers یا آریزونا کویوتس.

خوب پاشنه بلند صاحبان نیز به طور کلی می توانید از قرعه کشی حساب های خود را به عنوان به خوبی به عنوان به نوبه خود به وام های کم بهره از بانک ها. هر دو سناریو بیشتر به چالش کشیدن برای تیم که کم درآمد است.

بلیط درآمد برای فلوریدا و آریزونا بسیار ضعیف آنها در حال حاضر متکی به خارج تامین مالی می شود آن را از طریق صاحب خود را در جیب و خطوط اعتباری یا از لیگ رسانه ای درآمد و اعتبار ،

NHL حفظ $1.7 میلیارد دلار خط اعتباری که از آن تیم ها می توانند تا 100 میلیون دلار در نرخ پایین تر از آنها می خواهم به احتمال زیاد از بانک.

در حالی که لیگ های دیگر محدود چقدر بدهی یک تیم می تواند حمل اسمی بیش از 350 میلیون دلار در لیگ ملی فوتبال (هر چند هر دو L. A. قوچ و لاس وگاس اظهارات شده اند مجاز به بیش از این رقم در سال های اخیر), $325 میلیون در NBA MLB با استفاده از یک فرمول بر اساس درآمد سالانه — NHL است کمی بیشتر انعطاف پذیر در چگونه آن را تنظیم تیم بدهی. ورزشی کسب و کار روزانه گزارش شش سال پیش که تیم به طور کلی مجاز به حمل یک بار بدهی به ارزش نیمی از تیم ارزش هیچ چیزی را نشان می دهد این تغییر هر چند گلدبرگ پیشنهاد لیگ مراقبت می کند یک معامله بزرگ است.

فقط نگاهی به تاریخچه مالکیت از شغالها برای به دست آوردن یک حس چگونه اهرمی NHL صاحبان می شود. زمانی که الکس Meruelo خریداری این تیم در سال گذشته فوربس گزارش داد این تیم ارزش سرمایه گذاری در حدود 300 میلیون دلار اما گفت که این تیم شد حمل معادل میزان بدهی در حالی که همچنین از دست دادن 50 میلیون دلار در هر فصل.


الکس Meruelo در سال 2019 خریداری آریزونا شغالها حق رای دادن است که در حالی که به ارزش حدود 300 میلیون دلار بود حمل معادل میزان بدهی در حالی که همچنین از دست دادن 50 میلیون دلار در هر فصل با توجه به فوربس.

برایان Timis Timisoara Masturbate / گتی ایماژ فایل

بنابراین در حالی که تیم باید کار افزودنیها به صورت بالقوه در اوایل فصل cashflow سوالات بدهی آنها با اضافه کردن فقط به سرمایه گذاری اولیه-فصل عملیات نمی خواهد ناپدید می شوند.

تام Mayenknecht ونکوور-بر اساس Emblematica نام تجاری سازندگان می گوید: این یک نگرانی واقعی.

“توجه به همه چیز که در جریان است وجود دارد چند نقاط فشار از جمله ارزش سرمایه گذاری است که بازتابی از درآمد” او در مصاحبه ای گفت:. “پایین آنها (در ارزش سرمایه گذاری) بیشتر مسئولیت است که تیم را در. آن را تحت تاثیر قرار رتبه بندی اعتباری خود را و است که تاثیر می گذارد توانایی خود را برای قرض گرفتن.”

هر تیم با اضافه کردن بدهی تغییرات کلی عکس برای لیگ گلدبرگ گفت.

“اگر بدهی در لیگ به عنوان یک کل سیستم بالاتر است این است که منفی برای کل لیگ,” او گفت:. بدهی بیشتر به معنی بیشتر به چالش کشیدن هزینه های بهره در آینده تامین مالی تلاش.

در پایان ارزیابی ارائه توسط گلدبرگ و کاردانی خود را فردریک Gosselin رنگ یک شرکت داستان توانایی فروش بلیط آبجو و هات داگ و در پایان آنچه مهم:

“ما باور داریم که امتیاز منفی اقدامات موجه خواهد بود اگر فصل لغو شده است و بخشی از فصل آینده به طور بالقوه در معرض خطر است. NHL پخش قرارداد کمتر با ارزش تر از لیگ در بالا اشاره شد و در نتیجه این لیگ نمی تواند حفظ بازگشت بدون فن برای مدت زمان طولانی بدون رتبه بندی فشار است.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>