پاتریک جانستون: جیک Virtanen راگبی روز به او آموخت اوایل درس فیزیکی


کناکز وینگر بود به طور خلاصه غالب بازیکن راگبی در جوانان خود را.

برای یک بازیکن هاکی که اغلب ارائه یک خوشگذران صورت, راه جیک Virtanen چشم روشن زمانی که از او خواسته شد در مورد دوران کودکی کوتاه راگبی حرفه ای بود قابل توجه.

“این بسیار سرگرم کننده است. من عاشق بازی کردن. من عاشق فیزیکی از آن” ونکوور کناکز جناح گفت: از دو سال بازی راگبی در W. A. فریزر مدرسه در Abbotsford.

او برای اولین بار سعی کردم راگبی در درجه 7 اما او کلاس 8 فصل بود و پر از نکات برجسته. تیم خود را برنده Fraser Valley 7s در گروه سنی خود و همچنین به عنوان کامل در لیگ برای Grad3 8 15-یک-کنار تیم است.

خشن و جست و خیز بازی به او آموخت مقدار زیادی گفت.

“من فقط احساس مانند آن را قطعا کمک کرده فیزیکی بخشی از آن است. شما در حال پوشیدن هر شانه پد. شما در حال پوشیدن روسری. و شما در حال رفتن تمام است. آن را عجیب و غریب در آغاز هنگامی که شما برای اولین بار آمار برخی از بچه ها با هیچ شانه پد, اما پس از یک در حالی که شما به آن استفاده می شود.”

خود فیزیک اد معلم, رایان McWhinney به سرعت به رسمیت شناخته شده Virtanen فیزیکی توانایی های خود را در خدمت او به خوبی در زمین راگبی. Virtanen, حضور در فریزر میانه برای هاکی آکادمی برنامه که تغذیه به برنامه در دانشگاه ییل ثانویه است.


A 13-year-old جیک Virtanen و W. A. فریزر مدرسه هم تیمی های جشن پیروزی Fraser Valley کلاس 8 rugby sevens در سال 2010.

ارسال شده

“از آنجا که آنها در هاکی آکادمی من فقط او را دیدم یک بار در هفته برای پلی اتیلن” گفت: McWhinney که بازی sevens و XVs در کانادا در اواسط aughts و هنوز هم می آموزد و مربیان در W. A. فریزر به این روز است. اما او نگه داشته صحبت کردن تا بازی به Virtanen و دوستان خود را.

“او عاشق چگونه ما بزرگ” Virtanen به یاد می آورد. “او التماس ما را به بازی. اما پدرم گفت: “نه.” اما پس از آن من خواهش کرد که او را به مانند یک هفته راست چون من عاشق بازی های ورزشی. من می خواستم به بازی واقعا بد است. در نهایت پدر و مادر من در داد.”

اما او تا به حال هیچ ایده چگونه بازی واقعا کار می کرد. و بنابراین McWhinney مجموعه به کار در طول هفته خود را PE جلسات.

“او به من و دوستان من را به او و او به ما آموخت فقط اصول و مقابله با مسائل است. ما تقریبا فقط شنیدها خود در این تیم گفت: با خنده.

McWhinney به خاطر یک بازیکن بود که بیش از فقط یک ادم کش.

“او یک زیبایی. من لذت می برد مربیگری او به من به یاد داشته باشید او همیشه خنده” کهنه معلم گفت. “او یک بار تا به حال سه یا چهار بچه در پشت خود و او تا به حال یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را. او تبدیل به یکی از ما بهتر بازیکنان تا پایان.”

Virtanen با برخی از آشکار غرور به خاطر بازی در اوایل درجه 8 که در آن همه چیز را کلیک برای او.

“من به یاد داشته باشید ما تا به حال دو تیم به یک تیم و یک B تیم. و در آن روز من بازیکن از بازی در ب بازی. من تا به حال سه بار تلاش و پنج big hits. و McWhinney گفت: آنها مرا مورد نیاز برای یک بازی به من بازی دو بازی رفت و برگشت. آن را بسیار جذاب بود.”

با توجه به اندازه و در سن McWhinney بازی Virtanen بیشتر به عنوان یک فلنکر که در آن او می تواند با استفاده از خود حضور فیزیکی خود را برای برنده توپ را بزرگ متری.

“او یک بچه بزرگ برای آموزش و مربی است. نمی توانید به دیدن او بسیار به دلیل هاکی آکادمی, اما من خوشحالم که من رو به مربی او در راگبی,” او گفت:.

و حتی اگر او تنها بازی راگبی برای یک زمان کوتاه تجربه القا Virtanen عشق بازی که همچنان ادامه دارد در این روز است.

“هنگامی که آن را در تلویزیون من سعی کنید به آن را تماشا کنید. من واقعا از آن لذت ببرید. آن را سرگرم کننده برای من بود.”

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>