پاتریک جانستون: اگر NHL هل بازی پس از مکث Canucks را سالم صف

همه ما می دانیم چه بازگشت به عمل خواهد معنی کناکز زمانی که MVP خود را آماده است.

در روح خوش بینی از نوع خوش بینی است که ما را از توجه به ورزش است که نیاز به حواس پرتی از خشونت از جهان امیدوار است که هاکی خواهد بود هر چه زودتر به جای بعد در اینجا یک فکر: زمانی که Canucks بازگشت به اقدام آنها باید سالم ،

در این زمینه به این گمانه زنی ها البته بسیار زیاد است.

ما نمی دانیم که چگونه بعد از چند هفته در حال رفتن به بازی در NHL را “متوقف” فصل. ما می دانیم که بسیاری از مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیمار است.

Coronavirus همه گیر ممکن است به اثبات می شود یک مشکل بزرگتر از تقریبا هر یک از ما می تواند تصور کنید که این حکم جلوگیری از اجتماعات بزرگ از وقوع آخرین تا زمانی که 2019-20 NHL فصل هرگز از سر گرفت.

هنوز در شرایط عملی زمان به درمان کمک خواهد کرد که هر ورزشکار وجود دارد. برای Canucks وجود دارد چهار بازیکن خواهد شد که مشخصه و احتمالا حتی آماده برای بازی در چند هفته.

یعقوب Markstrom

شما آشنا با Canucks’ MVP goaltender.

در آخرین بررسی او از سر اسکیت. Canucks سر مربی تراویس سبز تایید کرد که روز شنبه.

چه فرم است که اسکیت در زمان ما نمی دانیم. اما آن را به حال شده است یک روز خجالتی از دو هفته از goaltender تا به حال یک عمل جراحی بر روی زانو خود را با انتظار او می باشد مناسب برای بازگشت در سه یا چهار هفته زمان است.

بدیهی است که این واقعیت تیم های مسدود شده از تمرین قرار می دهد و محدودیتی در چگونه او قادر به بازسازی زانو, اما خبر خوب این است که زمان برای التیام بزرگترین چالش است.

او به وضوح در حال حاضر مقدار زیادی از آن. آن را امن فرض کنیم که بازی در حال رفتن به متوقف شود به مدت حداقل دو هفته و تقریبا به طور قطع در ماه است. که قرار Markstrom به خوبی گذشته بازیابی پنجره که مطرح برای او (برخی منابع پیشنهاد کرده اند شش هفته به عنوان یک سناریوی ممکن).

اگر هاکی رزومه در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه Markstrom باید به عقب برگشت.

سوال آن است که چگونه بسیاری از بازی ؟ اگر او تا به حال شده است قادر به بازگشت مدتی در هفته آینده بعید به نظر می رسد او می خواهم که آماده شده است به بازی برنامه ریزی شده بازی روز چهارشنبه در برابر Tampa Bay Lightning. آخر هفته آینده کناکز قرار بود به بازی سه بازی در چهار روز در آناهایم و سپس لس آنجلس, بازگشت به عقب در روز جمعه و شنبه و سپس سفر به لاس وگاس برای یک شنبه شب برخورد با شوالیه طلایی.

شاید او می خواهم که سفر در آن سفر اما به نظر می رسد به مراتب بیشتر احتمال دارد او می خواهم که به عمل بازگشت اگر او آماده بودند در هفته بعد.

کناکز قرار بود به میزبانی سن خوزه کوسه در 25 مارس. از جمله این که بازی Canucks تا به حال هفت بازی باقی مانده به طور منظم-برنامه فصل. او هنوز هم تا به حال فرصتی برای ایجاد یک تاثیر بزرگ.

پشتیبان netminder تاچر Demko شده است اما همه ما می دانیم که چگونه گسترده Markstrom شده در این فصل است. با Canucks teetering در لبه پلی آف گرفتن او را به عقب و سالم برای هر فصل رزومه های بزرگ خواهد بود.

کریس Tanev

Defenceman Tanev شد سالمترین او تا به حال به حال شده است قبل از او صدمه دیده بود روز شنبه در برابر New York Islanders.

چهارشنبه Canucks اعلام کرد او را “.” او گرفته بودم یک ضربه به تخته پایان از جزایر کاپیتان آندرس لی میدوی را از طریق دوره سوم و چپ یخ طولانی نیست پس به دنبال بی دست و پا در این فرآیند است.

این بود توضیح داد که چه زخمی شده بود اما آن را به وضوح چیزی مربوط به یکی از پاهای خود را شاید کشاله ران یا هیپ مشکل است. این پیشنهاد زمانی به خوبی جواب نمی دهد هر چند.

اگر معلوم می شود او یک پیچ خوردگی و نه چیزی جدی تر مانند فتق یا دیگر کشاله ران مسئله و او قادر به بازگشت در یک ماه که یک مزیت برای این تیم حذفی امیدوار است.

در حال حاضر او را مدافع او یک بار بود و وجود یک مورد ساخته شده است که او برگزار شد کوین هیوز پشت خود را به ضرب گلوله-تلاش-به اشتراک گذاری دور از هیوز بی پایان — اما او همچنان با کیفیت اعدام قاتل و Canucks نیاز هر دارایی آنها اگر و هنگامی که خود را تعقیب برای این پست از فصل رزومه.

براک Boeser

تیرانداز از خفا در نهایت بازگشت به ترکیب سه شنبه پس از از دست رفته یک ماه با آسیب دیده غضروف دنده.

احتمالا او به عنوان شفا به عنوان او بود و قبل از پلی آف اما آسیب به غضروف دنده تمایل به معطل طوری که مجبور به استراحت خواهد تنها کمک به او زخم التیام یابد چیزی که او نمی توانست قادر به انجام این کار تا زمانی که خارج از فصل.

جی کاراگاه

ما هنوز هم نمی دانم چه دقیق خود را آسیب است اما آن را به عهده گرفت او در برخورد با یک مشکل پا مربوط به مسدود شات دو هفته پیش در برابر تورنتو افرا برگها.

در این مرحله آن را او و یا براندون ساتر به عنوان تیم چهارم-مرکز خط, پس از آن یک بیت از یک مربی ترجیح اینجا. دیگر از تایلر Graovac وجود دارد آشکار تماس بگیرید تا در مرکز باید هر Canuck مرکز پایین.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>