پاتریک جانستون: Goldy فقط خواسته های او می خواهم به ثمر رساند بیشتر برای Canucks


نیکولای Goldobin را NHL رویا زندگی می کند حتی اگر او در حال حرکت است به KHL برای دو فصل

با مناظر خود را در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در یک بازگشت به روسیه نیکولای Goldobin به نظر می رسد که فقط یک حسرت در مورد وقت خود را با ونکوور کناکز. او خواسته است که او می خواهم به ثمر رساند.

24-year-old جناح اذعان می کند که وجود دارد مقدار زیادی از شانس او از دست رفته در طول 2018-19 فصل زمانی که او اغلب در Elias Pettersson جناح چپ.

“گاهی اوقات وجود دارد زمان سختی برای بازیکنان هاکی. و من تا به حال یک زمان سخت سال قبل وقتی که من نمی تواند نمره. من هنوز هم احساس خیلی خوب است. این نوع سخت برای توصیف. آن می رود که چگونه از آن می رود شما می دانید ؟ شما می توانید آن را کنترل نمی,” او گفت: از خانه اش در مسکو.

“آن را دوست ندارم من را دریافت نمی, شانس من, شانس هر بازی یک زن و شوهر شانس و خالی شبکه نیز هست. آن را من نمی دانم مانند یک خط سیاه در زندگی من است. من بخت برگشته بود گفت:” Goldobin. “من فکر می کنم اگر من می خواهم بازی دیگر من فکر می کنم که کشش خواهد انجام شده است. و من می تواند شروع کرده اند به ثمر رساند دوباره. اما پس از آن من شروع به گرفتن سالم خراش و آنها رفت.”

آن را خسته کننده به پایان فصل اما او هنوز هم به اعتقاد او می تواند یک NHL بازیکن. او نمی خواهد که امضا یک سال ما$900,000 قرارداد در تابستان گذشته اگر او نبود.


نیکولای Goldobin در اقدام علیه Colorado Avalanche در فوریه. 2, 2019.

Goldobin همچنین می دانستم که او به آینده را بسیار به چالش کشیدن وضعیت در ونکوور با مقدار زیادی از رقابت برای نقاط در جناح چپ. ساخت تیم از اردوگاه های آموزشی و ارسال به آمریکا هاکی لیگ قرار داده و او را به یک روان funk پاییز گذشته.

“این بود که سطح من می خواستم به, بدیهی است,” او گفت:. اما پس از آن او در بر داشت خود را بازی. او تا به حال 50 امتیاز در 51 بازی قبل از این فقط فصل مانند NHL را به حالت تعلیق در آمد.

“من فکر می کنم من به خودم ثابت وجود دارد. من هنوز هم لذت می برد این بازی شما می دانید ؟ تیم خوب و بچه های خوب در اطراف آن است. من لذت می برد هاکی,” او گفت: اعتراف او نا امید شده بود که او تنها یک NHL ظاهر این فصل مختصری در آن.

زمانی که زسکا مسکو از Kontinental هاکی Leauge با نزدیک شدن به او را با یک قرارداد دو ساله او در عدم اطمینان از که در آن NHL است که در دانستن نیست که فصل آینده ممکن است شروع کنید که آیا وجود دارد خواهد بود یک تیم است که خواهد بود علاقه مند به او که آن زمان به سر خانه.

Dobber هاکی را کم رابینسون گفت: زسکا بود مناسب برای Goldobin.

اگر آنها به او یخ زمان او را تکه تکه,” او گفت:. “من تصور می کنم او را فورا تبدیل شدن به یک بالا-15 بازیکن تهاجمی در لیگ. که سبک و بزرگتر یخ باید کامل خود را برای بازی. او قطعا رفتن به جای حق. با (Kirill) Kaprizov و (میخائیل) Grigorenko ترک این حمله نقش وجود دارد.”

Goldobin تا به بازی هاکی در روسیه پس از او 16 ساله بود زمانی که او شروع به پریدن کرد به OHL را سارنیا نیش. در این هشت سال او را صرف در شمال امریکا او آموخته زیادی در مورد خود.

“من آموخته زیادی در مورد امریکا. مردم هنوز هم نمی دانم که چقدر سخت است در کشور های مختلف. من بازی های زیادی در امریکا و کانادا اما آن را بسیار متفاوت برای من است. خانواده من دور است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که گاهی اوقات شما تاثیر می گذارد. شما باید قوی باشید اما برخی از افراد نمی مراقبت در مورد آن به طوری که به همین دلیل آن ممکن است به نظر می رسد سخت تر گاهی اوقات” گفت: Goldobin.

“همیشه قوی باش آره.”

Goldobin احساس می کند هیچ بیمار را نسبت به Canucks مربی تراویس سبز یا مدیر کل جیم Benning.

“من هیچ چیز بد می گویند در مورد آن دسته از بچه ها,” او گفت:. “من می دانم که آنها در حال فکر کردن متفاوت است اما من می دانم که آنها مثل من امیدوارم.”

در 2018-19 او با سبز اغلب دو بار در هفته. هر چه بود گفت: Goldobin همیشه اعتقاد بر این مهم بود که به پروژه یک نگاه مثبت است.

“گاهی اوقات کسانی که مذاکرات خوب بود و گاهی نه. البته کسانی هستند که راز آنها در مربی است اما من فقط می خواهم سعی کنید به لبخند تمام وقت و اجازه نمی طرفداران دیدن من ناراحت یا هر چیزی.”

“ونکوور زیبا بود زمان. طرفداران دیوانه هستند. این شهر زیبا است. من آرزو می کنم من می تواند بازی کرده اند وجود دارد. اما شاید بعد. یک روز.”

Goldobin همچنین گفت که او نمی دانید چه اتفاقی ممکن است با نیکیتا Tryamkin. بزرگ defenceman عامل دارای بیش از یک بار گفت که Tryamkin می خواهم به بازگشت به NHL و Benning گفت: Canucks علاقه مند هستند.

“او نمی داند که هنوز,” او گفت:. “او خواهید آمد اما او هنوز نمی دانند. اما او گفت: او را اجازه دهید من می دانم حق دور.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>