پاتریک جانستون: نمودار اعداد نشان می دهد NHL فصل باید کوتاه تر برای بازیکنان ایمنی

NHL آسیب داده ها نشان می دهد بسیاری از آنچه در حال حاضر مشکوک: بازیکنان باید بازی بیش از حد بسیاری در یک زمان span

این معادله که با توجه به در-فصل بهداشت NHL بازیکن ساده است: مشخصه و قوی تر ورزشکاران بیشتر در فصل های تقاضا و بقیه اضافی می شود مهم است.

که ما به ارمغان می آورد به یک نگرانی ما در مورد آموخته طولانی نیست قبل از NHL “مکث” آغاز شد زمانی که GMs نگران چگونه این همه ستاره اثرات سلامت از تیم خود را.

در حالی که آن است که اغلب مورد بحث و مورد بحث است که برخی از تیم بیرون آمدن از استراحت روبرو هستند تیم در همان rustiness سطح و که برخی از تیم ها تا پایان با چگال هفته در فوریه و مارس آنها در واقع پرسیدن سوال اشتباه است.

آن را به طوری که گسترش شکستن برای یک هفته-به علاوه باعث می شود کمتر زمان استراحت در جای دیگر در برنامه — افزایش احتمال صدمات به عنوان فصل می پوشد در آن بیشتر است که این برنامه به عنوان طولانی به عنوان آن را در وهله اول.

وجود دارد دو چیز شما را ببینید بلافاصله هنگامی که خیره در نمودار تولید شده توسط مردم پشت NHLInjuryViz. این نمودار نشان می دهد تعدادی از بازیکنان از سراسر لیگ در هر زمان هر دو در این فصل و به طور متوسط پس از 2010-11 مبارزات انتخاباتی.

شما می توانید کاهش آسیب غیبت رخ می دهد که در اطراف NHL همه ستاره. بازی نیست حتی برای چند روز اجازه می دهد تا بازیکن را به بهبود و بازگشت به سطح تناسب اندام است که اجازه می دهد تا آنها را به عقب بر گردیم در صف.

این فصل شیب است و حتی برجسته تر هیچ جای تعجب وجود دارد یا نه, داده می شود هر تیم با دریافت بیش از یک هفته خاموش با اضافه شدن روز آینده قبل یا بعد از این همه ستاره آخر هفته.

شاید تکان دهنده تر این است که این افزایش چشمگیر در نرخ آسیب پس از این همه ستاره یک دهه گذشته یک دوره زمانی که بیشتر بود و بدون تمدید این همه ستاره.

که به نظر می رسد برای نشان دادن عدم استراحت به بازیکنان پیش از آن در این فصل است که به احتمال زیاد اضافه کردن به ساخت بازیکنان بیشتر در معرض آسیب بعدا در این فصل است.

در این دوره از لیگ را شش ماه به طور منظم فصل بازیکن گرفتن نیست به اندازه کافی استراحت کنید. و به عنوان فصل پیشرفت که عدم استراحت می افزاید: در عجله بسر می رسانید.

مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که دلیل عمده ورزشکاران زخمی عدم استراحت و زمان بازیابی.

و کالری بالا خواسته های مدرن هاکی باعث می شود آن را دشوار است برای آنها را برای سوخت گیری بدن خود را به طور کامل.

NHL همه ستاره واقعا مشکل — برنامه است. لیگ باید در نظر بازی کمتر بازی.

قطع برنامه های شش بازی. که یکی کمتر بازی در هر ماه در هر تیم. تیم بازی به طور متوسط یک بار تا کنون 2.1 به روز در هر فصل. بنابراین از بین بردن یک بازی در هر ماه یعنی دو روز استراحت در هر ماه. که اجازه می دهد برای یکی دیگر از ده روز استراحت در هر فصل.

76-بازی فصل, توسط, راه, برای, بسیار, تمیز کننده, برنامه ریزی در 32 تیم لیگ چهار بازی در برابر هر یک از این هفت نفر دیگر در تیم خود بدست آورد و سپس دو بازی در برابر دیگر 24.

در حال حاضر کمتر بازی می تواند به طور بالقوه به معنی کاهش پرداخت هزینه برای بازیکنان, اما همه چیز قابل مذاکره است.

(به یاد داشته باشید که توافق دسته جمعی بین لیگ و بازیکنان خواستار 50-50 تقسیم هاکی مربوط به درآمد. بخشی از بازیکن حقوق محفوظ می باشد در سپردن هر فصل; کسانی که وجوه استفاده می شود تا پایان فصل تقسیم حتی. ترین فصل این بازیکنان را تا به حال به برخی از حقوق خود را.)

مشکل این است که شما هنوز هم نیاز به از بین بردن سپردن و صاحبان نمی خواهد که اگر آنها در حال ساخت پول کمتر است. خواهد بود که چالش بدانند این راه حل است.

ممکن است چیزی مانند اضافه کردن یک بازی در دور برگشتی ارائه به اندازه کافی مالی متعادل را به ریاضی کار می کند ؟

ما نمی دانیم که چگونه NHL است تا پایان فصل اگر آن را ندارد, اما به وضوح این برنامه را باید یک اصلاح از آنچه تا به حال در اصل برنامه ریزی شده است. وجود دارد یک فرصت برای سعی کنید برخی از راه حل های خلاق, آنهایی که باید در نظر گرفته شود برای فصل آینده.

کوتاه فصل باید یکی از این ملاحظات اگر بازیکنان در سلامت در نظر گرفته شده است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>