پاتریک جانستون: Canucks به چالش کشیده خواهد شد به ماندن آگاه در ‘جادویی’ حباب زندگی


ونکوور کناکز’ به جلو جیک Virtanen راست معتقد است هم تیمی های خود را لعن در هر یک از دیگر در حالی که تلاش برای stickhandle در اطراف COVID-19 محدودیت در NHL hub شهر ادمونتون. باب Frid / USA TODAY Sports فایل

روان چالش های ارائه شده توسط NHL قرنطینه بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل می تواند شروع به شمع تا برای ونکوور کانوکس و مخالفان خود را

تمرکز حواس این ایده که قادر به ماندن متمرکز در حال حاضر از رها نیست فقط افکار بلکه احساس است تمرین توسط اکثر ورزشکاران امروز در دستیابی به تعالی.

آن را به خوبی درک هر دو روانشناسان و ورزشکاران است که شکست در این لحظه بسیار مهم است که اغلب در مورد اینکه قادر به مدیریت یک تمرکز. اجازه می دهد حواس او را پرت به نفوذ در می تواند منجر به مشکل.

ونکوور روانشناس دکتر راب ری گفت: این مهارت ها که ورزشکاران استقرار در بازی را در مفید آمده است برای تقلا کردن که حباب و مرکز شهر زندگی تبدیل خواهد شد و برای بازیکنان NHL.

“هنگامی که خود انگیختگی پایین می آید شما می توانید با تمرکز بیشتر به وضوح” دکتر ری گفت: از حضور ذهن و مفهوم یکی است که بهترین درک توسط طرفداران در نظر بازیکنان قادر به ماندن در لحظه.

کسانی که مهارت های مفید برای بازیکنان به عنوان حل و فصل آنها به قرنطینه زندگی آنها زندگی می کنند هنگامی که آنها نقل مکان به مرکز شهر می شود آن را ادمونتون یا تورنتو. آن خواهد بود مفید می باشد حتی در زمانی که بازیکنان انتظار می رود به صرف زمان در خارج از خانه های خود را مگر اینکه آنها در میدان یخ بازی.

حرکت صعودی برای زنده ماندن طولانی ترین در خود به انزوا آشکار است — بازیکنانی که جدا از طولانی ترین در حال آنهایی که انجام می برد.

اما این که “موفقیت” را هنوز هم منجر به یک احساس است که آنها همیشه در کار است. برنده به تنهایی نمی خواهد نگه داشتن آنها را شادمان به عنوان خود را به انزوا میکشد ،

“وجود دارد رفتن به تنش و فشار است که برخی از بچه ها احساس” ری که بازی در سطح بالا فوتبال بود و در ملی تیم ملی جودو در روز جوان خود گفت: از چالش های روانی بازیکنان را در NHL پس از فصل.

برای یک فرد اجتماعی مانند جیک Virtanen از Canucks قرنطینه زندگی ممکن است در حال حاضر بسیاری از چالش است.

او نگران نیست در مورد محدودیت هایی که او و هم تیمی های خود در حال حاضر به زندگی با محدودیت هایی که تنها برای گرفتن باریک تر هنگامی که آنها حرکت می کند در داخل توپی-شهر حباب در ادمونتون. او به دنبال به جلو به آن را به برخی از درجه است.

“ما مانند یک تیم” Virtanen گفت. “ما با یک گروه از بچه ها.”

Virtanen فکر کردم آن ممکن است احساس کمی شبیه هاکی اردوگاه های جوانان خود را به یک دسته از رفقا همه کهنه هم برای هاکی بر روی لئامت دادن.

“من رفتم به یک اردوگاه در Okanagan,” او گفت: پوزخند. “ما تا به حال یک ورزشگاه ما تا به حال به ماندن در.”

به نظر می رسد آشکار است که درونگرا بازیکنان به احتمال زیاد خواهد شد و مبارزه و حتی برونگرا را باید با احتیاط از خود واقعیت جدید ری هشدار داد.

“وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد ترویج تیم هماهنگی از طریق فعالیت های جمعی, اما شما نیاز به برخی از زمان شخصی” او گفت:.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای پر کردن و ری امیدوار است بازیکنان را به برخی از مهارت های تمرکز حواس آنها آموخته ایم و برای مقابله با آنها بازی زندگی و اعمال آنها را به آنها را.

“این یک فرصت برای روشن کردن لیمو به لیموناد,” او گفت:.

روی یخ بازیکنان با استفاده از تمرکز حواس به وضعیت خود را به مقابله به مثل در برابر حریف که می خواهم ستم آنها. به دور از یخ بازی تمرکز حواس می تواند کمک به آزادی نگرانی در مورد آینده تلاش یا خشم بیش از گذشته اشتباهات.

در زندگی عادی یک بازیکن می تواند به نوبه خود به خانواده خود و یا دوستان خود را برای منحرف کردن اذهان از خود ورزشی-کار و زندگی است. اما در قرنطینه است که خواهد شد بسیار سخت تر است.

“کسی که retaliates در برابر کسی اسپیرینگ او زمانی که عکس به دنبال ندارد که وزن او آنها رضایت بخش ولع مصرف اما البته آن را به خطر انداخته تیم خود را,” او گفت:. “تمرکز حواس آن را فقط در مورد رها از افکار آن رها از احساس. شما خود را شل توجه ادراک حواس او را پرت.”

Canucks مربی تراویس سبز در حال کار با یک گروه بزرگی از بازیکنان در این تابستان از جمله تعدادی از تماس-یو پی اس از اهل Utica ستاره های دنباله دار که به احتمال زیاد به بازی بسیار اگر در همه.

او می داند که واقعیت کنونی جهان چه رسد به قرنطینه زندگی می تواند به خصوص دشوار است برای آنها.

“من همیشه بر این باورند که به عنوان یک بازیکن شما می خواهید به شنیدن کالا به شنیدن حقیقت,” او گفت:. “ما می خواهیم یک گروه که واقعا هیجان زده در مورد آمدن به میدان یخ بازی. که می تواند واقعا سخت است.

“اما من می توانید ببینید که چگونه آنها می خواهم که شک و تردید در ذهن خود را در مورد آنچه آنها انجام می دهند در اینجا” سبز گفت: از عمق بازیکنان. “ما آگاه هستیم که و فکر می کنم این مهم است که با آنها صادق باشید.”

سبز گفت او تاکید کرد با تمام بازیکنان خود را که او و مربیان در حال نگه داشتن یک درب باز است که آنها می دانند که بازیکنان خواهد شد که شک و تردید در مورد وضعیت خود را که آنها ممکن است روانی مبارزات به عنوان روز و هفته پیش است.

“آگاه باشید از آن است که شما باید آن افکار و هیچ مشکلی با اعتراف به آن,” او گفت:.

Virtanen اشاره کرد که او را به نوعی خوش شانس: او نمی خواهد که برای مقابله با از دست رفته خانواده اش راه هم تیمی های خود که کودکان و نوجوانان خواهد شد.

تنر پیرسون مجبور به ترک همسر خود را Meaghan و پسر تاکر در انتاریو زمانی که او پرواز به ونکوور در ماه گذشته. تا کنون او فقط احساس می کند مانند او را در به طور منظم دو هفته سفر جاده ای. او استفاده می شود برای زندگی به خارج از یک هتل حتی زمانی که او را prepping برای بازی اصلی. در لس آنجلس پادشاهان اغلب بیش از ماندن در ریتز-کارلتون که فقط مراحل از مرکز استیپلز.

“هنگامی که ما به سه هفته آن را به سخت” پیرسون گفت.

عدم وجود خود را از زمان خانواده در حال رفتن به یکی از چالش اما یکی دیگر که او را در انتظار است بازی خود را-شروع زمان می تواند تحت فشار قرار دادند به دلیل این که یکی دیگر از بازی در راجرز محل می رود به دو وقت اضافه.

“این قطعا برای رفتن به یک دنیای عجیب و غریب هنگامی که ما به مرکز شهر,” او گفت:. “شما قصد دارید همه چیز طبق روال عادی خود را … که برای رفتن به یک عجیب و غریب،”

ونکوور ثبت درمانی مشاور بث هال گفت که یک وضعیت که در آن شما مهارت های تمرکز حواس می شود. برخی از افراد بسیار سفت و سخت خود را در تمرکز حواس, اما او به طور کلی می گوید مشتریان به دریافت بیش از حد آویزان همیشه انجام چیزی مشابه به همین.

شما ممکن است یک روال برای یک یا دو ماه پس از آن تبدیل به یک متفاوت است. برای او که ثابت شد که برای یادگیری چگونه به تمرکز بر روی تنفس او را هنگامی که او را در حال اجرا, به عنوان مثال.

“من می خواهم به توصیه به مردم که یکی از سازگار ترین چیزی است که آنها به دنبال آن” او گفت:. “در آغاز و پایان روز انجام دهید که برای چند دقیقه.”

داشتن که در روان خود را ابزار کیت کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با کسانی که عجیب و غریب زمان لحظه به او پیشنهاد شد.

“استفاده از روان به بازی فیزیکی است.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>