پاتریک جانستون: Canucks اعداد بازی نیاز به پخت و پز خانه بیشتر نمایش هیوز


در تصویر بزرگ هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که رفتن و باقی مانده برنامه تا به بسیاری از چیزهای خوب در آن

حتی پس از یک فاجعه شرقی جاده سفر ونکوور کناکز باقی می ماند قوی مورد علاقه به NHL برگشتی.

به عبارت دیگر نگاهی به پوشش خود راهنمای سواری مجانی به کهکشان و تکرار این عبارت وجود دارد: “وحشت نکنید.”

بله سقوط بیش از گذشته به مدت هفت دقیقه در کلمبوس در یکشنبه وحشتناک بود.

اما در اینجا چیزی است: در تصویر بزرگ هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن و باقی مانده برنامه تا به بسیاری از چیزهای خوب در آن است.

در اینجا برخی از اعداد را در نظر میگیرد:

10

کناکز باید 10 بازی باقی مانده است. آنها بوده ام یک نیروی در خانه با یک 20-7-4 رکورد در راجرز آرنا در این فصل است.

آنها 74 امتیاز. محافظه کارانه 10 برنده از خود باقی مانده 17 تعداد بازی ها — یا 20 امتیاز کل — تقریبا قطعا آنها را به پلی آف.

آنها در حال رفتن به برنده شدن هر یک از این خانه باقی مانده اما با توجه به رکورد خود در این فصل آنها در حال رفتن به برنده شدن بیشتر است.

و در حالی که آنها تلاش کرده ام در جاده, آنها هنوز هم نمی خواهید به از دست دادن هر بازی.

به عبارت دیگر 10 برنده نیست مجنون هدف است.

72

با توجه به HockeyViz.com این Canucks وارد دوشنبه با هنوز سالم احتمال ساخت برگشتی در 72 درصد است.

که از بالا و بیش از یک هفته پیش در اواسط 80s.

این واقعیت باقی می ماند که با نتایج خوب آنها تولید شده در این فصل — حتی اگر بله, شده اند وجود دارد یک زن و شوهر swoons (از جمله یک جریان) است قرار داده و آنها را در یک موقعیت قوی.

که آرام بخش بوده است به طوری که متوسط این فصل یک حقیقت است. هیچ تیم تا زمانی که به تازگی نقل مکان کرد برای قرار دادن تمبر خود را در همه چیز.

وگاس شوالیه طلایی برنده هشت مستقیما قبل از از دست دادن به پادشاهان لس آنجلس روز یکشنبه در لاس وگاس. که قطعا نتیجه غیر منتظره. اما تصویر بزرگ در شهر گناه نشان می دهد پیتر Condoleo باشگاه به عنوان قوی مورد علاقه را به نفع خود بدست آورد.

چگونه دو نفر دیگر نقاط به علاوه یک کارت موقعیت لرزش در جریان مسابقه حذفی باقی می ماند یک سوال باز است. Oilers نگاه به یک جامد ادعا می کنند. تحت مربی دیو Tippett این تیم بهتر بازی از بالا به پایین.

این کمک می کند تا به بهترین بازیکن در جهان در کانر McDavid بیش از حد به علاوه باور نکردنی خود را sidekick (همچنین NHL به ثمر رساند رهبر) لئون Draisaitl.


بازی بعدی

جمعه

ونکوور کناکز مقابل آریزونا شغالها

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


اما حتی پس از آن آنها فقط دو امتیاز تا در Canucks.

شعله کلگری که یک نقطه در Canucks اما که دو بازی بیشتر بازی ها در این روند هنوز هم اذعان اهداف بیش از آنها به ثمر رساند.

آنها واقعا می تواند نگه داشتن خود را پیش از Canucks?

به همین دلیل کناکز’ حذفی شانس باقی می ماند بسیار قوی. حتی در وحشی-کارت ترکیب آنها در یک موقعیت خوب. شغالها که سمت چپ برای مرده فقط یک هفته پیش هنوز هم حلق آویز در فقط دو امتیاز عقب Canucks بلکه پس از بازی دو بازی بیشتر نسبت به ونکوور.

این بازی های مشابه-بازی و نقاط شمارش برای Winnipeg Jets که مثل شغالها در حال حاضر دنباله نشویل شکارچیان برای دومین وحشی-کارت نقطه به دلیل Preds بازی کرده اند کمتر بازی — 64 به Canucks’ 65 — در این ترکیب است.

3

کناکز برنده فقط سه بازی در ماه فوریه در زمان تنظیم. هیچ ضرب و شتم در مورد این اعداد به ما بگویید که از آن شده است یک اجرای خوب. آنها اخذ شده است outshot مهم نیست که چگونه شما آن شده.

و بدون یعقوب Markstrom خود را صرفه جویی در صد رسید ، خبر خوب این است که بیش از دراز مدت تفاوت بین تاچر Demko که در حال رفتن به بازی بازی های عمده باقی مانده برنامه و Markstrom در طول فصل به تاریخ است که در واقع تنها تعداد انگشت شماری از اهداف است.

در حال حاضر ما می دانیم که Markstrom شده است تقریبا بی عیب و نقص. او را قطع راه برگشت در اذعان بد گل در برابر. Demko تا به حال برخی از مبارزات آن هر کس دیده می شود.

اما از شانس بد آن اهداف نمی خواهد خود را تکرار بیش از این باقی مانده کشش. کناکز بازی بسیار خوبی در مقابل اندی Domingue روز یکشنبه … برای 50 دقیقه.

سپس چرخ ها سقوط کردن در مجازات کشتن و پنج در پنج است. کناکز درخواست شده است بسیاری از آنها goalies در این فصل است. Demko عملکرد شده است لیگ متوسط بوده است.

و بیشتر است که به اندازه کافی است. او کار خود را تمام حرفه ای به آن مرد. در حال حاضر زمان.

4

عجیب, در حالی که کوین هیوز است که تکیه به توان کناکز شماره 1 defenceman در بسیاری از حالات او را در حال اجرا بازی قدرت که Canucks را هدف هیچ defenceman بازی — او هنوز هم نمی دیدن یخ بسیار زمانی که این تیم منجر شده است.

و احساسی, شاید, شما می توانید ببینید که چرا. هنگامی که شما پیشرو این یک واقعیت است که دیگر تیم تقریبا همیشه خاموش می شود عکس های بیشتر. ما که نمره اثرات. هیچ کس کاملا می داند که چرا, اما آن اتفاق می افتد.


کاپیتان بو Horvat و الیاس Pettersson (راست) از ذهن نیست استقبال super rookie کوین هیوز به حزب و نه باید کناکز کارکنان مربیگری حتی زمانی که این باشگاه در تلاش برای دفاع از یک منجر شود. 20 سال blueliner می توانید مرتب کردن بر اساس موقعیت دفاعی با گرفتن جن به انتهای دیگر از یخ و نگه داشتن آن وجود دارد.

غنی لام / گتی ایماژ فایل

در واکنش به آن سنتی مربیگری کرده است واکنش نشان داد و در یک تعجب آور است: آنها به قرار دفاعی متخصصان است. محدود کردن آسیب این است که این غریزه است.

اما راه حل در اینجا شده است به دست بیشتر یخ هم به تایلر مایرز. مایرز است یک دستی بازیکن تهاجمی اما دفاعی او بی اثر است. کناکز خواهد بود عاقلانه به خود خاموش دقیقه به تروی Stecher که ثابت کرده است که زمان و دوباره به یک قوی در منطقه مدافع.

و یا آنها می تواند پرتاب احتیاط به باد و بازی هیوز که انواع فايلهاي دفاعی شرایط گرفتن جن به انتهای دیگر از یخ و اقامت وجود دارد.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>