پاتریک جانستون: Canucks نگاهی به جایگزین به عنوان هیوز, مایرز دست تیم تمرین


کوین هیوز (سمت چپ) و تایلر مایرز نیست تمرین با Canucks هم تیمی های روز سه شنبه. بن Nelms / گتی ایماژ فایل

ونکوور ممکن است پایین دو کلید defencemen روز چهارشنبه هنگامی که شغالها آمده تماس

آن را کاملا ریختن در عین حال برای ونکوور کناکز اما آن را به خوبی می تواند زمانی که آنها در صورت خاموش در برابر آریزونا شغالها شب چهارشنبه.

این امر قطعا طبقه بندی به عنوان یک “هنگامی که از آن باران هرچه” سناریو اگر defencemen کوین هیوز و تایلر مایرز قادر به بازی در این مهم اقیانوس آرام بخش برخورد.

نه blueliner تمرین با هم تیمی های خود در روز سه شنبه هر چند ستاره rookie هیوز آیا اسکیت خود را پس از آن با مهارت های مربی گلن کارنگی.

سر مربی تراویس سبز طبقه بندی شده هیوز’ وضعیت که روز به روز گفته بود که او “تا” اما نمی خواهد به جزئیات بروید.

بسیاری اشاره کرده اند که هیوز در زمان ضربه سنگین میدوی را از طریق دوره سوم در برابر Columbus Blue Jackets در روز یکشنبه و که او بازی نمی کند پس از آن نقطه هر چند او را برای تمدید شیفت در اواخر بازی زمانی که Canucks به طور ناگهانی در بر داشت خود را با هدف.

که ضربه ممکن است علت برای Hughes بودن “تا” یا آن نیز می تواند به پایین آمدن به آنچه که بسیار فیزیکی هفته کلی برای هیوز — او همچنین برخی از سنگین بازدید در برابر Montreal Canadiens و سناتورهای اتاوا. در هر صورت 20 ساله ممکن است با این حال هنوز هم بازی یکشنبه سبز گفت.

با هر دو هیوز و مایرز وجود ندارد هنگامی که آن زمان برای Canucks به اجرا از طریق قدرت خود را-بازی بازی قدم الکس Edler پر هیوز با اولین بازی قدرت واحد در حالی که تروی Stecher در زمان چرخش با واحد دوم در مایرز’ نقطه.

“این فقط به این پیست هر روز شما سخت کار می کنند و هر چه وضعیت آنها قرار داده, شما در, شما سعی می کنید برای انجام بهترین خود را به عنوان شما می توانید’ Canucks defenceman Troy Stecher می گوید از دیدن نقش خود را گسترش باید Quinn هیوز و/یا تایلر مایرز نمی شود قادر به بازی در روز چهارشنبه.
باب DeChiara / USA TODAY Sports فایل

“این همیشه نوع بوده است که راه من کار تمام است. آن را فقط به پیست هر روز شما سخت کار می کنند و هر چه وضعیت آنها قرار داده, شما در, شما سعی می کنید برای انجام بهترین خود را به عنوان شما می توانید” Stecher گفت: در رابطه با آنچه در یکشنبه ممکن است مانند نگاه باید او نامیده می شود در بازی یک نقش بزرگتر در غیاب هیوز و/یا مایرز.

“این واقعا هیچ تفاوتی در این سال است. زمانی که من بوده ام به نام پس از بازی در مجازات کشتن من سعی کردم به غرور و یا زمانی که آنها قرار داده ایم من با ادی من سعی کردم به افتخار در بازی با ادی و خاموش کردن بهتر از مخالفان شاید سوم یا چهارم خط. ممکن است هیچ تفاوتی ندارد (چهارشنبه.”

Stecher دیده نشده و قدرت بازی بسیار پس از او rookie فصل و او به عنوان شانس او به نظر می رسد وجود دارد در هر زمان به زودی.

“شک من در آن فردا. بنابراین درست مثل من گفت: آنها از من خواست تا در بازی قدرت در پایان تمرین به طوری که چیزی است که من,” او گفت:.

اما Stecher آماده است و در صورتی که تماس می آید.

“من تا به حال تجربه آن را در تاریخ و در دانشگاه مانند هر سال از زندگی حرفه ای من. و سپس من rookie سال در اینجا با ویلی (آن مربی Desjardins) من آن را بازی کرد,” او گفت:. “و گفت که من احتمالا سزاوار نیست که زمان در بازی قدرت که در آن سال و من واقعا می دانستم که.

“این یک سوراخ بزرگتر ما نوع درک آن را که در آن زمان سال پیش که ما در تلاش برای بازسازی و آنها مایل به قرار دادن یک مرد جوان در یک موقعیت برای شاید موفق شوند و من فکر نمی کنم من بهترین کار آن است. حتی در طول فصل که من می خواهم به تماشای نوار دیدن بسیاری از اشتباهات من ساخته شده اما در گفتن این که من این تجربه است که باعث می شود آن را بسیار ساده تر زمانی که شما تماشای کوین و ادی و Mysie شما می توانید انتخاب کنید تا همه چیز آنها. من به تماشای آن برای 65 بازی در این سال پس از آن نه مانند من احساس نمی راحت در خارج وجود دارد.”


بازی بعدی

جمعه

ونکوور کناکز مقابل آریزونا شغالها

7:30 بعد از ظهر, راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM


به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر مایرز و هیوز قادر به رفتن کناکز به یاد می آورد defencemen گیوم Brisebois و Jalen Chatfield از AHL را Utica ستاره های دنباله دار در روز سه شنبه. این blueliners باید صرف بیشتر از فصل با ستاره های دنباله دار اما همچنین صرف زمان تمرین با Canucks در این سال هر چند نه مناسب برای یک بازی.

Brisebois به نظر می رسد در هشت بازی فصل گذشته برای Canucks در حالی که Chatfield هنوز به NHL اولین.

اگر مایرز و هیوز قادر به بازی چهارشنبه به دلیل مصدومیت یکی از به یاد می آورد را تحت شرایط اضطراری معنی آنها می شود معاف از چهار-به خاطر محدودیتی که تیم های مجاز پس از مهلت تجارت.

زاک MacEwen شد reassigned به Utica در مهلت تجارت در هفته گذشته و پس از آن به یاد می آورد یک روز بعد او را واجد شرایط برای اهل برگشتی, سوزش یکی از چهار به یاد می آورد.

لوئیس Domingue بود به یاد می آورد از این فقط در شرايط اضطراري به دلیل مصدومیت زانو رنج می برد توسط یعقوب Markstrom.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>