پاتریک جانستون: Canucks ‘D-روشن’ با دفاع جفت


ارسال شده از کوین هیوز و تایلر مایرز واقعا باید رنگ بهبود یافته از Canucks’ دفاع سپاه

بوستون — این یک چیز جالب در Canucks’ دفاع جفت.

کوین هیوز’ ظهور به عنوان یک جفت defenceman تا به حال برخی از باور نکردنی حذفی اثرات.

زوج با کریس Tanev هیوز دیدن است مقدار زیادی از زمان یخ در برابر مخالفان را بهترین بازیکن. دفاعی بار کاهش یافته حملات خود را لمس اما هیوز همچنان به حمله و نفوذ حتی اگر Canucks نمی گرفتن به عنوان بسیاری از عکس های کردن با او بر روی یخ به عنوان آنها زمانی که او بازی نرمتر دقیقه است.

تعداد مربی خود را به عنوان تحت تاثیر قرار با پسر جوان به اتهام توانایی جذب همه چیز را.

“ما خوشحال شده است با کوین درست از روز 1” تراویس سبز گفت. “بدیهی است که با یک بازیکن جوان شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که او می تواند اداره کند بدون قرار دادن بیش از حد بسیاری از انتظارات او را به کار گرفته و همه چیز را ما در او پرتاب.”

هیوز البته تا به کشف و ضبط این کار در حال اجرا برای اولین بار قدرت-بازی بازی های واحد بیش از حد قرار دادن فشار کمتر بر روی veteran defenceman الکس Edler. Edler شد بازی بیش از 25 دقیقه هر شب در اوایل این فصل اما در حال حاضر حل و فصل به پایین 20s به عنوان قدرت-بازی بازی های مسئولیت تحویل داده شده است به هیوز و واحد دوم تایلر مایرز.


کوین هیوز (سمت چپ) و کریس Tanev قرار دادن فشار بر L. A. پادشاهان رو به جلو بلیک Lizotte در طول یک Oct. 30, 2019 NHL بازی در مرکز استیپلز در لس آنجلس. این دو تا به حال تأثیر عمده ای به عنوان Canucks’ top جفت در دفاع این فصل است.

هری چگونه / گتی ایماژ فایل

مایرز دوم جالب defenceman زمانی که شما حفاری به این داستان.

غول blueliner در آورده بود به کمک Canucks خود را بهبود جوش و او را به انجام یک کار خوب از این. آن را آشکار هر شب چقدر خوب او در توزیع جن.

و در حالی که نگرانی های مشروع دفاعی خود را در مورد فرم در فصل های اخیر هیوز’ ظهور اجازه داده است مایرز به بازی بازی های بیشتر به عنوان یک دوم-جفت شدن و یا حتی یک سوم-جفت کردن defenceman که خود دو راه بازی مناسب تر است.

قبلا در این فصل او با زوج الکس Edler و این دو تا به حال یک معامله بزرگ از دو راه موفقیت است. Edler تحرک نیست آنچه در آن یک بار بود اما مثل مایرز او باعث می شود تصمیم گیری هوشمند با جن و زمانی که Canucks در حال کنترل جن, آنها خیلی خوب انجام می دهند. این یک مورد از بهترین دفاع خوب است جرم — شما لازم نیست که به بازی دفاعی که در راه است.


St. Louis Blues رو به جلو الکساندر استین اجرا می شود به Canucks blueliners Troy Stecher (سمت چپ) و الکس Edler در طول یک Jan. 27, 2020 بازی در راجرز آرنا.

کانادا پرس/داریل Dyck

هنگامی که آن دو شده اند بر روی یخ آنها شده محدود دقیقه در پایان در حالی که تولید مقدار زیادی از جرم در انتهای دیگر. اطلاعات پشت این ،

مایرز همچنین صرف زمان با هیوز و آنها نیز قوی دو طرفه جفت هر چند Tanev باقی می ماند به جا بهتر است.

از اواخر گرچه Canucks دستیار مربی نولان Baumgartner آنها سبز بایست برای تعیین تیم دفاعی رویکرد تا به حال Edler همکاری بیشتر با تروی Stecher یک جفت است که خواسته شده است به بیشتر از یک دفاعی-گرا اواز یا موسیقی دو نفری. Stecher نیست حمله حضور که مایرز است اما او یک دست ثابت جن و به ندرت باعث می شود تصمیم گیری های بد خود جوش یا خود را در دفاع از مخالفت سراسیمه از طریق منطقه بی طرف.

این بدان معنی است که مایرز است که اغلب با اسکار Fantenberg که ترجیح داده شده است و دیر به Jordie بن. آنها نمی ترین enthralling جفت و با شماره در حال مبارزه برای کنترل بازی در راه شما می خواهم توجه آنها اغلب در مواجهه با مخالفان ضعیف ترین جلو.


بازی بعدی

شنبه

ونکوور کناکز در بوستون برونز

4 بعد از ظهر TD باغ; تلویزیون: Sportsnet اقیانوس آرام; رادیو: Sportsnet 650 AM


مایرز’ هدف روز یکشنبه برای مثال آمد با او و Fantenberg روی یخ در برابر طوفان’ خط سوم.

“این خوب است با چند دقیقه که ما در حال بازی بچه ها ما می توانیم آن را گسترش و آن را همیشه همان هر شب” سبز گفت: دفاع سپاه’ انعطاف پذیری. “Baumer تعداد زیادی از گزینه های خوب به عقب وجود دارد. ما مثل ما جفت در حال حاضر.”

شما تعجب می کنم اگر یک شریک بهتر می توان برای مایرز — این ممکن است مناسب برای اهل Utica عمله Olli Juolevi? — اما در حال حاضر آن را به یک گروه که مشغول به کار هست.

یخ تراشه: جناح جاستین بیلی به نام تا اواخر هفته گذشته از Utica ستاره های دنباله دار است و در عین حال خود را به Canucks’ اولین نیست اما کسب یک افتخار اهل جمعه که به نام PHPA-Mommar مجری ماه … Micheal Ferland نشده است اختصاص داده شده به ستاره های دنباله دار برای تهویه وام است اما انتظار می رود برای پیوستن به ستاره های دنباله دار برخی از زمان در این هفته.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet