پاتریک جانستون: لایحه دالی اذعان COVID-19 نگه می دارد NHL braintrust تقلا برای وضوح

یک Q&A با NHL معاون کمیسر در مورد زمان COVID-19 وضعیت

به نظر می رسد از دور به عنوان اگر NHL معاون کمیسر لایحه دالی روز شروع اما هرگز پایان دادن به.

NHL تحت فشار قرار دادند مکث در فصل آن پنج شنبه گذشته و آن را روشن تر شده این وقفه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در حال رفتن به آخرین چندین هفته و شاید ماه.

گیج کننده طبیعت دلی برنامه جدید تایید شد توسط مردی که خودش را روز شنبه در یک تماس تلفنی از NHL شهر نیویورک دفاتر (بیشتر از لیگ کارکنان در حال کار از خانه).

سوال: از روز پنج شنبه در اطلاعیه ای که شما تا به حال فرصتی برای ضربه زدن مکث خود را ؟

پاسخ: من ندارد. از آن شده است بسیار دیوانه بسیاری از تحولات بسیاری از بسیار به سرعت در حال تحول شرایط. سوال این است که آیا ادامه می دهد که سرعت آن بوده است و یا اینکه آیا با توجه به این واقعیت است که من فکر می کنم ما در حال حاضر درک کنند که ما مکث در حال رفتن به تمدید یک, آیا همه چیز شروع به کم کردن سرعت کمی است. شاید فقط شاید من می تواند کار بر روی برخی از چیزهای دیگر که نادیده گرفته شده است بیش از دو هفته گذشته.

س: یکی از چیزهایی که شد بلافاصله آشکار هفته گذشته بود که سوالات بیشتری از شما خواسته بیشتر سوال می شد و اشعاری که به وضوح آن را دشوار ساخته شده به ارائه پاسخ به رسانه ها و مردم. آیا شما فکر می کنم شما هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه با تمام سوالات هستند ؟

یک: سوالات من فکر می کنم نسبتا واضح — پاسخ است که دشوار است. به نقطه نیمی از نبرد است که مطمئن شوید که شما می دانید چه پرسش ها و آنچه در تمام این امکانات هستند. و سپس شما در حال انجام بهترین خود را به تصمیم گیری مبتنی بر تمام حقایق موجود. و شما می دانید که بدون شک وجود دارد که این آمد و بر ما بسیار به سرعت — ما که همه ورزش جهان و همه جامعه در آمریکای شمالی, من می خواهم بگویم — که blindsided ما. من فکر می کنم ما همه در حال اجرا بسیار سخت سعی کنید به اجتناب از آن است.

در نهایت ما به تحقق نسبتا سریع است که ما نمی خواهید به قادر به پیشی جستن این چیز … و در آن نقطه ما ضربه مکث برای دیدن اگر وجود دارد بیشتر فعال روش در برخورد با این وضعیت به عنوان واکنشی است.

س: ما فرض شما به نقشه برداری از سناریوهای متعدد در لیگ برتر ممکن است دوباره از چه برنامه ای ممکن است نگاه مانند?

یک: ما هزاران امکانات با توجه به زمانی که و اگر ما ممکن است قادر به سر و آنچه در آن است ما رزومه به. وجود دارد هیچ کمبود امکانات در این زمینه است. همه تا حدودی وابسته به متغیرهایی است که ما هیچ کنترل بیش از در حال حاضر: زمان در دسترس بودن شبکه ساختمان در دسترس بودن چه اتفاقی خواهد افتاد با بازی های المپیک است.

آیا ما می توانیم پرواز در اطراف این که آیا ما می توانیم در ساختمان های با طرفداران و یا اینکه آیا ما باید به بازی در کوچکتر تنظیمات. من حتی نمی تواند برآورد تعداد متغیرهای … شما یاد بگیرند و یاد بگیرند تا آنجا که شما می توانید سعی کنید به درک بهترین شما می توانید و بهترین تصمیم که آن زمان برای تصمیم گیری.

Q: هنگامی که شما نگاه در هشت هفته وقفه زمانی نورد توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در دوشنبه چگونه شما را در زمین 45 روز از در حال حاضر ممکن است تاریخ برای بازیکنان برای بازگشت به اسکیت?

یک: یکی از واضح چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که کار با آن زمان عامل. شما به عقب کار می کنند و شما فکر می کنم در مورد آنچه که بازیکنان را در شرایط یک اردوگاه آموزشی قادر به ادامه بازی های رقابتی. من فکر می کنم ارتباط بود و واقعا به معنای بیشتر در مورد هنگامی که ما بیشتر راهنمایی ما می تواند قرار دادن یک ساختار در محل این مقدماتی است هدایت ما این چیزی است که این ساختار ممکن است مانند نگاه.’

درک که همه چیز در معرض تغییر است و این چیزی است تکامل یافته به طور چشمگیری بر اساس ساعات روز: بیش از دو هفته گذشته. من انتظار دارم آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار است. که می داند که آنچه را که جهان به نظر می رسد مانند یک هفته از هم اکنون بسیار کمتر از 45 روز از در حال حاضر.

س: شما چه بوده است نقاشی از در تصمیم گیری خود را از این خیلی بی سابقه است. وجود دارد هر چیزی که شما دنبال آن هستید در نظر یک راهکار یا مرجع ؟

یک: بارز ترین موازی خواهد بود که موقعیت های ما تا به حال در گذشته ما دو توقف کار در 2004-2005 که در آن ما تا به حال به لغو تمام فصل و پس از آن دوباره در 2012-13 زمانی که ما تا به حال تمدید توقف.

وجود دارد مقدار زیادی از تشابه و بسیاری از شباهت, اما هم وجود دارد بسیاری از تفاوت ها و در نهایت در این نوع از شرایط شما باید کمی کنترل بیشتر بر وضعیت و نتیجه نهایی شما می خواهید برای رسیدن به. در اینجا ما قطعا امیدواریم که به یک نتیجه نهایی. اما ما به مراتب کمتر کنترل وضعیت.

س: وقتی که می آید به نوعی مستقل از اقلام مانند NHL جوایز و ورود پیش نویس است که در آن فکر کردن به آن ؟

یک: کسی از من پرسید که آیا امروز من می تواند یک وضعیت که در آن پیش نویس برگزار می شود قبل از پایان فصل. من نمی توانم به شما بگویم که ما تا کنون فکر که. من فکر می کنم آن را بسیار بعید است. اما من آماده نیست واقعا قانون هر چیزی.

پیش نویس ترکیب این جوایز همه آن چیزهایی است که تا حدودی مشروط بر آنچه ما در نهایت قادر به تصمیم گیری با توجه به اساسی ترین مسائل: آیا ما می توانیم از سرگیری بازی در بعضی از فرم یا قالب و اینکه آیا ما می توانیم نتیجه گیری فصل و در چه پایه و اساس.

س: آیا این امکان را به شما می گویند شما باید یک برنامه روزانه? و آنچه را که بوده است ؟

یک: مشغول! همراه با یک دسته دیگر از مردم ما گرفته ام در مسئولیت بودن در ارتباط مستمر با باشگاه های ما مطمئن شوید که آنها می دانند که همه چیز را ما می دانیم و گرفتن اطلاعات از آنها را به طوری که ما می دانیم همه چیز را می دانند. من فکر می کنم که این بسیار بسیار مهم در یک وضعیت مانند این است که بسیار زمان بر روند.

من هم در ارتباط مستمر با بازیکنان NHL’ Association. من فکر می کنم به این نقطه ما واقعا در تراز وسط قرار دارد در آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن و چگونه ما می خواهید برای دریافت وجود دارد. و در زمان هایی از این, من فکر می کنم همه ما باید اهداف مشترک. و من فکر می کنم ما در حال پارو زدن قطعا در همان جهت و ارتباطات ما شده اند بسیار سازنده و مولد.

هر دو از آن را به مقدار زیادی از زمان و بدیهی است که موقعیت فردی محصول از زمان به زمان که من باید برای مقابله با. آن بوده است مشغول است.

س: آیا هر چیزی که شما را شگفت زده ؟

پاسخ: آره واقعا از چشم انداز وسیع من فکر می کنم همه چیز مرا شگفت زده کرد. من فکر می کنم این واقعیت است که ما خودمان را پیدا کنید در این وضعیت ما خودمان را پیدا کنید اگر شما می اید بپرسید من دو ماه پیش اگر این سناریو ممکن است من می خواهم به شما بگویم … به عنوان یک ماده در واقع کسی خواست من دو هفته پیش که آیا من فکر می کردم ما را در یک وضعیت که در آن ما تا به حال به تعویق انداختن یا لغو بازی و من آن را در 15 تا 20 درصد شانس!

من فکر می کنم همه چیز تغییر کرده تا به سرعت شما فقط باید قادر به تنظیم به واقعیت و قادر به تنظیم به تغییر, و من فکر می کنم ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.

س: این واقعیت که شما در حال برخورد با بسیاری از حوزه های قضایی و بسیاری از مقامات محلی چقدر از یک چالش است برای جمع آوری و دامپزشک اطلاعات ؟

یک: این نمایشگاه به دلیل سوال من فکر می کنم هر دو مقامات بهداشتی فدرال باید در درجه اول تحت فشار قرار دادند تصمیم گیری را به محلی مقامات بهداشتی و بدیهی است که ما 31 باشگاه های عامل در 31 جوامع است. و سطح حوادث تهدید و مانند آن متفاوت است جامعه توسط جامعه بنابراین شما باید آگاه باشید از کسانی که همه چیز.

من فکر می کنم این وضعیت به یک سطح که در آن من فکر می کنم شما آن را دیده ام در دو روز گذشته — مقامات فدرال باید در پا و سعی در ارائه راهنمایی از بالا که فکر می کنم مفید خواهد بود. این یک چالش محیط زیست بدون شک وجود دارد, وجود دارد بسیاری از منابع مختلف اطلاعات به سعی کنید به ماندن در بالای آن است.

که احتمالا یکی از چیزهایی که من نمی ذکر است قبل از آن تلاش برای مطمئن شوید که ما بهترین اطلاعات را از نظر پزشکی. ما کارشناسان بهداشت و درمان ما کارشناسان پزشکی که در حال کمک به ما در تصمیم گیری و بخشی از کار من و گری (کمیسر Bettman) و رهبری ارشد را به ماندن پهلو به پهلو از همه چیز که مربوط به وضعیت و که بسیاری از مشق شب.

س: آیا وجود دارد هر گونه به روز رسانی در کارولینای طوفان’ وضعیت — من می دانم که یک زن و شوهر از مردم وجود دارد در حال آزمایش — و وجود مناطق دیگر نگرانی از نظر عفونت و یا هر چیزی شبیه به آن ؟

یک: ما تا به حال یک زن و شوهر از حوادث باشگاه کارکنان تست مثبت — از جمله در ونکوور — و اعضای خانواده تست مثبت است. حدس من این است که نه تنها به افزایش است. شما می دانید که بخشی از دلیل ما متوقف شد و بخشی از دلیل ما قرار دادن بازیکنان در قرنطینه است که ما می خواستم به درک سلامت صنعت و سلامت جامعه و طبیعت و سطح عفونت است که ما بنابراین ما می تواند تصمیم گیری در مورد بهترین روش برای رسیدگی به آن است.

ما تا به حال نشده یک بازیکن تست مثبت و در عین حال دست کشیدن بر روی چوب. اما من مطمئن شوید که برای رفتن به اتفاق می افتد در برخی از نقطه در زمان, اما آن اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

و تا کنون من می گویند که ما بروز عفونت شده است قابل ملاحظه ای کم است. اما باز هم شما می دانید و من هم می دانم آنچه کارشناسان می گویند و من هیچ شکی ندارم که قراره تا سطح شیب دار در طول زمان است.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>