پاتریک جانستون: B. C. ورزش جوانان دریافت اجتماعی دور با روشنایی ضعیف تابیدن از امید


به تاریخ, جوانان, سازمان های ورزشی در B. C. شده اند عمدتا در تاریکی بیش از آنچه که در آینده نگه می دارد در نظر گرفتن روی زمینه اما آنها در حال تلاش برای باقی می ماند خوش بین است. Jason Payne / فایل های PNG

اگر ورزش سازمان هوشمند هستند, آنها می توانید پیدا کردن یک راه برای کار در COVID-19 عادی می گوید دکتر بانی هنری

تیم های ورزشی می تواند هنوز رتبهدهی نشده است به روز می گوید: B. C. s سلامت استان افسر.

دکتر بانی هنری در پاسخ به سوال خبرنگار سهشنبه در مورد چه توصیه او ممکن است برای تیم های ورزشی سازمان ها هستند که یا امیدوار آنها می توانید شروع فصل تابستان و یا هنوز در مراحل برنامه ریزی برای سقوط اعتراف کرد هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در نظر گرفته شود — اما او نمی رد این ایده است که تیم می تواند به زودی آمار این زمینه و یا حتی یخ.

“من نمی باید یک پاسخ مناسب برای آن و در عین حال” او گفت:. “ورزش مهم هستند.”

سازمان های ورزشی قطعا باید به برنامه ریزی برای بازیکنان خود را بطری های آب و نه های مواد غذایی مانند فوتبال سنتی نیمه وقت پرتقال است. و تقریبا مسلم است که طرفداران اجازه داده نخواهد شد به ایستادگی در کنار هم و یا حتی حضور در بازی در همه, با توجه به نیاز به محدود کردن تجمعات به کمتر از 50 نفر است.

“من نیاز به افرادی که درگیر فکر کردن در مورد چگونه ما می توانید آن را در حالت عادی” گفت: هنری.

“ما می دانیم آن را کمتر مخاطره آمیز در خارج از آن در داخل است,” او گفت: تکرار یک نقطه او ساخته شده است بیش از یک بار در روزهای اخیر در مورد که در آن انتقال از رمان coronavirus است به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

او همچنین به رسمیت شناخته اهمیت است که تیم های ورزشی بازی در زندگی بسیاری از افراد جوان و کمک به آنها برای حفظ تناسب جسمی و ذهنی.

“ما نیاز به پیدا کردن راه برای انجام آن است.”

از آن خواهد شد یک سال دیگر یا بیشتر قبل از واکسن را می توان یافت و تحویل معنی است که در ماه های آینده خواهد شد احساس بسیار عجیب و غریب است.


گفت: “ورزش مهم هستند,’ دکتر بانی هنری نیست به طور کامل رد این ایده است که تیم می تواند ضربه این زمینه و یا حتی یخ در چند ماه آینده.

همین کریگ / PNG

به تاریخ, جوانان, سازمان های ورزشی شده اند عمدتا در تاریکی بیش از آنچه که در آینده نگه می دارد اما آنها در حال تلاش برای باقی می ماند خوش بین است.

“همانطور که شما می توانید درک چقدر شبیه همه چیز را در جامعه حال حاضر فوتبال بوده است نهفته وضعیت فعلی” B. C., فوتبال, انجمن, مدیر اجرایی, Jason Elligott روز دوشنبه گفت: در یک ایمیل.

“برای پاسخ به سوال خاص خارج از آنچه که به اشتراک گذاشته شده است عموم, B. C. فوتبال دریافت کرده است و نه هر چیزی را به طور مستقیم از مقامات بهداشت عمومی در مورد آنچه به دنبال و/یا انتظار در هر بازگشت به بازی برای جامعه فوتبال است. مانند بسیاری درگیر در ورزش ما امیدواریم که ما را از دریافت این نوع از اطلاعات را به سرعت به عنوان مسئول ادامه خواهد داد و به دنبال جهت/راهنمایی از مقامات بهداشتی عنوان شده است.”

استانی فوتبال بدن شده است در تماس منظم با اعضای آن است.

هفته گذشته B. C. فوتبال تمدید آن تعلیق تحریم بازی را از طریق 15 مه. که پس نامحدود ملی تعلیق بازی های اعمال شده توسط کانادا, فوتبال, در مارس 13, B. C. فوتبال که در آن 15 آوریل به روز رسانی.

“مهم است به یاد داشته باشید که آنها اعلام کرده اند که تفاوت های منطقه ای مورد توجه قرار گرفته شود و آنها را در تصمیم گیری برای B. C. با همکاری B. C. فوتبال و در تراز با استانی مقامات بهداشت و درمان” آن را گفت.

در شرایط مشابه هاکی, انجمن در ادامه به طرح با وجود عدم قطعیت بیش از وضعیت خود بعد از سقوط.

استیو ممکن است رئيس جمهور از شبه جزیره جزئی هاکی انجمن در Saanich, اشاره کرد که حتی اگر ورزشی جوانان مجاز به آتش تا دوباره وجود دارد مطمئن می شود بسیاری از شوک به سیستم.

“من می توانم به شما بگویم که ما نمی هر گونه ایده در زمانی که همه چیز خواهد آمد,” او گفت:. “ما در حال برنامه ریزی به عنوان اگر همه چیز را دوباره در ماه سپتامبر وجود دارد اما بسیاری از متغیرهای دیگر در حال حاضر که ما باید فقط صبر کنید. آن را فقط چگونه آن را بی خطر است اما این که آیا شهرداری ها احساس راحتی باز کردن امکانات تفریحی و چگونه می توان آنها را در کارکنان است.”

وجود نیروی انسانی. و پس از آن وجود دارد را جمع آوری هزینه ثبت نام در یک زمان هنگامی که چیزی شبیه به 10 درصد از کانادایی ها از کار و بسیاری دیگر رو به کاهش ساعت.

“نکته دیگر در حال حاضر با تعداد زیادی از افراد مشغول به کار کمتر و یا بیکار و یا در نظر گرفتن کاهش پرداخت. وجود دارد یک نگرانی است که بازیکنان ثبت نام خود را به عنوان به خوبی. من می دانم که ما به دنبال در شارژ هزینه ثبت نام در اقساط — سپرده های کوچک از بالا و سپس بقیه بعد از آن — که ما باید یک ایده بهتر از جایی که ایستاده ایم” او گفت:.

به علاوه وجود دارد نزدیک به یقین است که حتی اگر مردم قادر به بازگشت به بازی آنها نخواهد بود رفت و آمد آنجا گفت: ممکن است.

“من احساس می کنم برای کسانی که مردم در تلاش برای سازماندهی مسابقات — به خصوص اوایل فصل آنهایی که — من حس وجود دارد بسیار کمتر خواهد بود سفر در این سال و خیلی بیشتر نزدیک به خانه ، لزوما چیز بدی نیست.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>