پاتریک جانستون: B. C. سالن های خوبی قرار داده شده به بازی میزبان باید NHL فصل رزومه


قابل اعتماد 52 ساله اقیانوس آرام سالن بزرگ صرف بیشتر از آن برای اولین بار از 27 سال بازی میزبان را به یک لیگ ملی هاکی تیم در کانوکس و می تواند امکان پذیر بود آورده از هاکی mothballs اگر NHL مورد نیاز غلظت مکانهای مناسب برای میزبانی متمرکز رقابت است. فرانسیس گرجستان / فایل های PNG

بازگشت طرفدار ورزشی هستند که هنوز راه طولانی کردن اما قبل از میلاد می کند که تعدادی از چیزهایی که در آن نفع در کمک به که اتفاق می افتد

ورزش حرفه ای به احتمال زیاد نیست بازگشت در آمریکای شمالی و در هر زمان به زودی, اما آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و روشن تر از آن خواهد شد به عقب در جایی به نحوی.

وجود دارد مقدار زیادی از مکان در آمریکای شمالی است که نگاه دور از داشتن شرایط است که اجازه می دهد تا برای نرم افزار های ورزشی برای بازگشت. اکثر تحلیلگران در ایالات متحده به عنوان مثال نمی بر این باورند که بیماری به اوج خود رسید و در عین حال در اکثر نقاط کشور است.

بریتیش کلمبیا, اگر چه, این است که شروع به نگاه کمی بر خلاف بقیه از شمال امریکا است.

ممکن است برخی از شل شدن قوانین در سلامت استان افسر دکتر بانی هنری است گفت: بیش از یک بار, اما آن خواهد بود ساخته شده با مراقبت و توجه زیادی.

“این رفتن به یک آهسته و سنجیده و رویکرد اندیشمندانه. آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که مواد منفجره شیوع در جامعه است,” او گفت: هفته گذشته است.

شرط بندی بر روی کسانی که کسب و کار است که اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله دستورالعمل حفظ شود. ممکن است ورزش حرفه ای می تواند ترخیص کالا از گمرک به بازگشت در B. C. اما مثل همه جا این امر مسلما در عرصه های بدون طرفداران برای اولین بار در.

محدود بازگشایی کسب و کارهای کوچک به خصوص آنهایی که اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله دستورالعمل حفظ شود اتفاق خواهد افتاد. و تابستان آینده خواهد شد مردم از خانه های خود.

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن مردم هنوز به سقوط بیمار است. اما مسطح منحنی اجازه می دهد تا برای کنترل درمان الگوهای رفتن به جلو گفت: Stephen Hoption Cann یک استاد بالینی در دانشگاه کلمبیا مدرسه از جمعیت و بهداشت عمومی.

“در طول زمان مردم را بدست خیلی بهتر در اجتماعی, فاصله,” او گفت:.

روز شنبه, Dr. Anthony Fauci, در حال حاضر یکی از بهترین در جهان شناخته شده کارشناسان بیماری های عفونی ارائه یک نقشه راه برای بازگشت به بازی برای ورزش حرفه ای که باز می شود درب جالب برای, British Columbia.

جدی وجود دارد خارج از زمینه های مورد نیاز برای ورزش به بازگشت با خیال راحت Fauci گفت. قرار دادن بازیکنان که باید البته سالم در هتل ها. نگه داشتن مخاطبین خود را با جهان خارج ، و آماده برای تست آنها را برای عفونت در تمام زمانها.

“هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled,” او در مصاحبه ای گفت: روز چهارشنبه به رسانه های اجتماعی برنامه اسنپ چت. “باید آنها را مورد آزمایش قرار هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

آن پیشنهاد شده است که لیگ ملی هاکی می تواند خنثی سایت بازی در مکان هایی مانند Saskatoon, داکوتای شمالی یا نیوهمپشایر — معاون کمیسر لایحه دالی ESPN گفت: که آنها شروع به ساخت هر چیزی مانند یک لیست نهایی از شهرستانها نامزد است که می تواند میزبان متمرکز رقابت — اما سرزمین اصلی پایین تر قطعا می تواند بهتر با تامین زیرساخت نیاز از هر یک از این سه در هر بازگشت-به-بازی بازی سناریو:

• وجود دارد مقدار زیادی از اتاق های هتل بالا از خط که در آن در دسترس در ونکوور.

• سرزمین اصلی پایین تر است پنج pro-کیفیت بازی امکانات آماده است که برای پخش برنامه های تلویزیون: راجرز آرنا, اقیانوس آرام, Coliseum, UBC تاندربرد عرصه لنگلی مرکز حوادث و Abbotsford مرکز.

• از آنجا که ما در جهان مشهور فیلم و تلویزیون صنعت با تعداد زیادی از تجربه در تولید عمده, رویدادهای ورزشی, ما یک نیمکت تولید تکنسین های برای کارکنان آن پخش می شود.

هنوز هم برای هر محل به عنوان یک نامزد برای میزبانی بازی های بهداشت عمومی وضعیت باید به خوبی حل و فصل شود, هشدار دانشگاه اموری اپیدمیولوژی دکتر زکریا Binney.

“شما نیاز دارید که نه فقط باید plateaued یا تصویب اوج خود را; شما باید به هر دو به طور کامل خرد منحنی و یا به طور کامل در سمت دیگر آن با مدت قابل توجهی است که در آن شما فقط باید چند مورد جدید رخ می دهد ،” Binney که همچنین می نویسد: در مورد ورزش حرفه ای آسیب تجزیه و تحلیل ترافیک برای فوتبال خارجی گفت: در یک ایمیل.


این Abbotsford, مرکز تصویر چند سال پیش میزبانی در سطح بالا و حرفه ای هاکی در لیگ هاکی آمریکا است Abbotsford گرما از سال 2009 تا 2014.

Les Bazso / فایل های PNG

“کمتر مورد جدید و کمتر فرد به فرد انتقال شما باید در یک منطقه بیشتر مسئول آن خواهد بود را به نوعی از ورزش حرفه ای بازگشت. محدودیت های کمتری مورد نیاز برای رسیدن به همان سطح از خطر در مناطق کمتر مورد جدید.”

تایوان بسیار پرجمعیت کشور موفق به آن را محدود به شیوع فقط صدها نفر از مردم — حتی با جمعیت 24 میلیون نفر است.

از آن شده است تهاجمی در آن تست شده است و quarantining مسافران از خارج از کشور. تایوان تا به حال نه جامعه انتقال است.

به دلیل اقدامات این کشور در بیس بال حرفه ای و لیگ فوتبال در حال بالا و در حال اجرا است.

“شما همچنین نیاز به آزمایشات به اندازه کافی است که انحراف آنها را به طور منظم تست ورزشکاران و پرسنل تیم نمی خواهد آنها را به دور از بیمارانی که به آنها نیاز دارید و سیستم بهداشت و درمان را نمی توان در یک نقطه که در آن شما می تواند با استفاده از منابع به درمان ورزشکاران بدون در نظر گرفتن آنها به دور از هر کس دیگری” Binney اضافه شده است. “هر چیزی کوتاه از آن را در بالا بردن سوالات اخلاقی جدی.”

آلمان است که هنوز هم خرید و فروش با تعداد زیادی از موارد آن را در حال حاضر برنامه ریزی به آرامی بازگشایی برخی از کسب و کار و خود را برتر فوتبال تیم ها در آموزش با یک چشم به سمت مارس مجددا راه اندازی, با, بازی, بازی های برگزار شده در خالی استادیوم.

این انتظار می رود که بازیکنان تست خواهد شد حداقل هر هفته که بدان معنی است که به عنوان بسیاری از 20,000 آزمون گرفته بین در حال حاضر و تا پایان ماه ژوئن.

“هزینه از همه که تست رفتن به هرحال منافع اقتصادی? آنها به نظر می رسد گفت که” UBC Hoption Cann گفت.

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>