پاتریک جانستون: آماتور باشگاه های ورزشی در B. C. احساس COVID-19 shutdown فشار

بسیاری از باشگاه های ورزشی در B. C. فقط برگزاری لحاظ مالی با توجه به COVID-19 به امید روزی که می تواند بازگشایی و خدمت به جامعه

تازه های ورزشی در B. C. شده اند امان از وحشی wrecking ball است که رمان coronavirus بیماری همه گیر.

باشگاه شده اند و گرسنگی از جریان درآمد و در حال مبارزه برای پرداخت تسهیلات. و همچنین اجتماعی تاثیر به عنوان کسانی که همان امکانات اغلب خانه را به بیش از فقط بازی — آنها در خدمت به عنوان اجتماعی جلسه فضاهای.

داشتن یک ساختمان اختصاص داده شده برای آموزش عالی دارایی, اما زمانی که شما را مجبور به تعطیل به دلیل COVID-19 که دارایی تبدیل به یک چالش برای مدیریت.

تلنگر شهرستان ژیمناستیک باشگاه در لنگلی دارای 700 عضو از بچه ها به بزرگسالان مردان و زنان و مالی مواجه است چالش جلو. اپراتورها باید مقداری پول در بانک ،

بسیاری دیگر از باشگاه های ورزشی خود را در یک نقطه مشابه: آنها به درهای قفل شده است و به امکانات. هیچ کس نمی داند که آنها بازگشایی شده است.

و زمان نمی تواند بدتر می گوید تلنگر شهر, مدیر اجرایی, Sherri تیلور. باشگاه تعیین شد به میزبان استانی مسابقات این هفته یک رویداد است که باید با تزریق 45.000 دلار در حساب بانکی. و این باشگاه که قرار بود به میزبان دیگر رویداد مهم در ماه مه که اضافه شده یکی دیگر از $8,000 به خزانه.

در عوض او باید به غیر روحانی کردن زنان سر مربی و کاهش حسابدار را ساعت. و پس از آن وجود دارد بخشی-زمان مربیان بسیاری از آنها ، تیلور نگران آن جوان مربیان ممکن است بازگشت یک چشم انداز ترسناک در یک ورزش است که در حال حاضر نور بر روی مربیان است.

“ما امیدوار به آب و هوا طوفان,” او گفت:. “ما به دنبال در یک اسکلت بودجه. هاردکور هزینه های آب و برق و اجاره. اما اگر جوان ما مربیان ندارد و شغل آنها می تواند در جاهای دیگر.”

درآمد برای باشگاه هستند حدود 100.000 دلار در هر ماه ، اجاره 14000 دلار در هر ماه. با هیچ درآمد آینده در اجاره است که به سرعت غذا خوردن به باشگاه صندوق های احتمالی.

و حتی با یک استخوان عملیات تلنگر شهر واقعا می تواند تنها باقی می ماند توقیف تا Aug. 1. پس از آن باشگاه خواهد بود مجبور به شروع به فروش دارایی ها و آزادسازی های محبوب مانند مردان ژیمناستیک.

“خاموش شدن است که طول می کشد که به مدت طولانی می تواند در نهایت باشگاه,” او گفت:.

خود را مالک شده است و دلسوز است اما خود را به پرداخت صورتحساب و نمی توانیم آنها را نادیده گرفت چیزی تیلور می داند. این باشگاه یک سال دیگر باقی مانده در پنج سال اجاره خواهد بود و در مواجهه با مجازات های مالی اگر آن را نمی تواند اجاره.

روز چهارشنبه استانی دولت اعلام کرد که $5 میلیون صندوق برای حمایت از ورزش آماتور گروه.

یک سخنگوی وزارت گردشگری, هنر و فرهنگ — که مسئول آماتور ورزش در B. C. — گفت viaSport که نظارت بیش از 70 استانی سازمان های ورزشی را توزیع بودجه جدید بر اساس این موافقت نامه که در حال حاضر در محل. بیشتر از این پول استفاده خواهد شد برای پرداخت قبوض و حقوق.

محترم Meraloma باشگاه در ونکوور در حال انجام است OK مالی رئیس کریس Brydon گفت: اما نقش آن در جامعه است که چه چیزی او را نگران.

97 ساله باشگاه ورزشی اجرا می شود که راگبی, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم, کریکت و هاکی روی چمن تیم در خارج از آن محل باشگاه وانجمن در کننوقت پارک در Kitsilano تا به حال یک مجوز برای پنج سال. که خالی باشگاه را به حساب بانکی آن را به یک کوسن که آن را قبل ندارد.

“ما در شکل بسیار خوبی از نظر مالی ما رو 90000 دلار به $100,000 در این بانک احتمالا فقط 3500 دلار در هزینه های” Brydon گفت. “اما جامعه جنبه بین رفته است.

“وجود دارد سالمندان که در دیدار با جامعه پیاده از محل باشگاه وانجمن. مربیگری گروه آمده و با استفاده از فضا. ما دوچرخه است که در انتظار وجود دارد یک جنبه اجتماعی وجود دارد. کریکت و سافتبال فصل تنظیم شد برای شروع و آنها معلق شده است بیش از حد.

“است که لطمه می زند و به عنوان یک گروه ما جامعه فکر. وجود دارد رویدادهای اجتماعی که نمی خواهید برای شروع است.”

او به طور خاص Mabel لیگ 30 ساله مدار که به خود می بالد در “امن و سرگرم کننده محیط زیست برای لزبین ها, دوجنسی, زنان, عجیب و غریب, مردم, ترانس مردم و زنان ایران به یادگیری و بازی های تفریحی و سافتبال” به عنوان یک کاربر دیگر است که می تواند با استفاده از باشگاه و امکانات آن است.

“ما میزبان آنها را چند بار در هر سال است که یک رویداد بزرگ برای ما,” او گفت:. “یک چیز فوق العاده بود با درگیر فقط برای دیدن چگونه شاد همه است. آن را گرم قلب من قادر به ارائه فضا ما به آنها. مردم وجود دارد و چشم آنها خیلی محترمانه از ما فضا — تیم خود را دریافت جریمه اگر آنها را به خود آبجو!”

شلی Larson, co-صندلی Mabel لیگ گفت که در حالی که آنها نیز OK مالی اجتماعی تلفن خود را برای 300-به علاوه بازیکنان در حال رفتن به دشوار است.

“با این لیگ در حال اجرا نیست ما صرف نمی,” او گفت:. “اما جنبه های اجتماعی دشوار است, آن سخت است برای بسیاری از مردم و انزوا اتفاق می افتد با COVID-19 و آن را سخت برای بسیاری از اعضای ما.

“با عجیب و غریب مردم به خصوص آن را سخت به اتصالات در فضا وجود دارد که در حال حاضر در انزوا.”

لیگ دارای چندین بخش از بازی با درهای خود را باز به بازیکنانی که در دانشگاه و به افرادی که هرگز برداشت سافتبال. اجتماعی از جنبه های کلیدی به همه چیز لیگ کند.

“برخی از افراد در تمام طول سال منتظر این” لارسون گفت.

لیگ’ اجرایی در ادامه به برگزاری جلسات از راه دور و البته تعمق در یک فصل است که شاهد افتتاح آن در روز فشار بیشتر به آینده است. و هنوز خلق و خوی باقی مانده است و خوش بینانه است.

“ما از دست رفته نیست امیدوارم که هنوز” لارسون گفت. “ما هنوز امیدوار به در کننوقت برای ما پایان فصل آخر هفته در ماه جولای.”

[email protected]

twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>