پاتریک جانستون: تجارت مهلت پرایمر برای کانوکس و اقیانوسیه را بدست آورد


یک نگاه سریع در کانوکس و اطراف اقیانوس آرام بخش یک روز قبل از سال 2020 NHL مهلت تجارت.

دوشنبه 2019-20 NHL مهلت تجارت.

تیم باید تا ظهر PT معاملات و هنوز هم به دست آورد بازیکنان واجد شرایط برای پلی آف جام استنلی.

کناکز اضافه جناح تایلر Toffoli یک هفته پیش. آنها ممکن است در عین حال یکی دیگر از معامله شاید برای یک defenceman.

“هر کس می خواهد D” به نظر می رسد در نتیجه بسیاری از افراد مشغول به کار در داخل و اطراف NHL و اقیانوسیه را بدست آورد.

بیایید نگاهی به هفت تیم در بخش.


اردک’ درک اعطای چک کوین هیوز.

هری چگونه / گتی ایماژ

آناهایم (فروشندگان)

بزرگترین مورد: Derek گرانت.

اردک به نظر نمی رسد تمایل به انجام این کار بسیار دیگری پس از حرکت Ondrej Kase این هفته به بوستون. که گفت:, Michael دلم Zotto پیدا نکرد خود را معطوف به سنت لوئیس در سال گذشته مهلت بنابراین هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در اینجا حتی اگر آنها واقعا به نظر می رسد در مجموعه پت ایستاده.

Abbotsford را درک اعطای چک کردن مرکز که ظاهرا فرود در چند تیم می خواهید لیست به احتمال زیاد با توجه به ارزان و دستمزد و توانایی های خود را به تراشه در ادبانه و با وجود دفاعی گرا استقرار.


تیلور سالن پیوست شغالها در این فصل است. خواهد شد او در پایان فصل در صحرا ؟

Thearon W. هندرسون / گتی ایماژ

آریزونا (فروشندگان)

بزرگترین مورد: تیلور سالن

چه افتضاحی. آنها نیاز به اجرای جدول, بنابراین در حالی که آنها باید فروش آنها احتمالا نمی خواهد. آنها را انتخاب کنید تا تیلور سالن زیرا آنها معتقد بودند خود حذفی تیم.

سپس خود را goalies آسیب دید. آنها هنوز هم نمی نمره به اندازه کافی. آنها می تواند عاقلانه برای تلنگر در سالن به یکی دیگر از تیم و جبران آنچه به آنها پرداخت می شود برای او در وهله اول.


شعله های آتش شده اند خندان که اغلب در این فصل است.

کانادا پرس/Nathan Denette

کلگری (خریداران)

بزرگترین مورد: خط آبی کمک

این یک بیت از همه در لحظه. اگر آنها به نحوی از دست ندهید با این استعداد زیادی re-thinking مطمئن است به دنبال. بدون شک است که می تواند منجر به تعدادی از آنها هنوز جوان ستاره در حال حرکت.

آنها فراموش کرده اند defencemen T. J. برودی و تراویس Hamonic در انقضای قرارداد به طوری که آنها می تواند خلاق خود را در تعقیب و گریز برای اضافه کردن یکی دیگر رو به جلو و یا به re-اره دفاعی خود را آرایش.


روغن صنعتی’ ستاره لئون Draisaitl چپ و کانر McDavid فقط در مورد همه چیز برای Oilers. آنها نیاز به کمک بیشتر.

هری چگونه / گتی ایماژ فایل

ادمونتون (خریداران)

بزرگترین مورد: بهبود دفاع

دیو Tippett کن و هلند را واپیچیدن کاملا نجومی از ریزه پیتر Chiarelli چپ دروغ گفتن در اطراف کانر McDavid و لئون Draisaitl. آنها هنوز هم نیاز به مقدار زیادی مانند بهتر defencemen و عمق به جلو.

اگر بازیکنان وجود دارد مانند که به حال آنها می تواند عاقلانه برای اضافه کردن آنها را از آنجا که آنها در بسیاری جهات امید به دنبال همان راه به عنوان Canucks: جلوگیری از وگاس در دور اول و پس از آن شانس خود را با شوالیه طلایی در دور دوم.

آنها بسیار کمی کلاه اتاق به کار با آن می تواند یک چالش برای هلند به تغییر ترکیب در این نقطه است.


جانباز جف کارتر شده و علاقه چند تیم است.

جف Swinger / AP

لس آنجلس (فروشندگان)

بزرگترین مورد: جف کارتر

هنوز هم وجود دارد برخی از چهره به نقل مکان کرد در اینجا مانند مرکز جف کارتر یا defencemen بن Hutton و درک Forbort. کارتر 35 اما هنوز هم برخی از zip به بازی خود را.

Hutton ما خوب می دانیم در ونکوور او را شایسته جن تکان دهنده که به طور کلی می شود بازی در حال حرکت در مسیر درست در حالی که Forbort اعتماد دفاع-اول blueliner که به خوبی می توانم در یک عمق نقش.


جو Thornton ممکن است پیدا کردن خود را با یک خانه جدید در روز دوشنبه.

کانادا مطبوعات / فرانک Gunn

سن خوزه (فروشندگان)

بزرگترین مورد: جو تورنتون

ادم تنومند و بدقواره جو خواهد نگاه بسیار خوب به عنوان چهارمین خط مرکز در اکثر تیم های. او را به نوشتن خود بلیط به عنوان او تعقیب یک فرصت جدید در جام استنلی ،

دروازه بان هارون Dell نیز دیده می شود به عنوان یک ممکن است عمق-دروازه بان انتخاب کنید تا برای یک تیم نگران سلامت خود را در زمان دروازه بان(s).


Troy Stecher یک تجارت تراشه برای جیم Benning.

باب DeChiara / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

ونکوور (خریداران)

بزرگترین مورد: خط آبی کمک

به تاریخ ما بیشتر شنیده در مورد Canucks داشتن علاقه به اضافه کردن Wayne Simmonds برای او شن. اما آنچه این تیم واقعا نیاز به بهبود در دفاع. Troy Stecher به نظر می رسد به احتمال زیاد به حمل اما Canucks بدون شک می خواهید برای پیدا کردن ارتقاء در خط آبی حتی در این میان ممکن است خروج از کمی مرتب defenceman.

آنها بهار برای چیزی بزرگ شاید مربوط به یک پیشرو بازیکن جوان مثل آدم tipping point pr? و یا آنها را فقط به نگه داشتن چیزهای ساده و شاید بازگرداندن آشنا دفاعی چهره الکس Biega یا لوقا Schenn. تعجب نکنید اگر یک مراسم مانند خیلی اتفاق شد.


بسیاری از تیم ها دوست دارم به اضافه کردن و سریع کریس Kreider.

فرانک فرانکلین دوم / AP

وگاس (خریداران)

بزرگترین مورد: عمق

در لیگ که در آن هر کس دوست دارد defencemen طلایی شوالیه در حال انجام به خوبی در این زمینه است. آنها اضافه الک مارتینز این هفته است. GM جورج مکفی و سپس در بر داشت یک راه برای آزاد کردن بیشتر کلاه فضای تجاری کودی Eakin به جت.

بنابراین این قرار داده و آنها را در مکالمه برای کسی مثل J-G Pageau یا کریس Kreider?

اضافه کردن یک یا یکی دیگر قطعا اعتصاب بیشتر ترس به قلب است.

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>