نمایندگان مجلس در انجام وظیفه به ملت: Goyal

دهلی نو Mar 20: Rajya سبها در روز جمعه قطعنامه ابراز اعتماد به نفس در نارندرا نخست وزیر و همبستگی خود را با گام های گرفته شده توسط دولت برای مبارزه با کروناویروس.
اعضای مجلس متعهد و حمایت از دولت در مهار گسترش ویروس.
راه آهن وزیر Piyush Goyal گفت: دولت منجر به عنوان مثال در مجلس در حال اجرا به طوری که بودجه منتقل شده است و همچنین دادن یک پیام به توده ها بود که نمایندگان مجلس از انجام وظایف خود را نسبت به کشور است.
او در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط مقام ارشد کنگره عضو آناند شارما که آیا مجلس بود و بالاتر از قوانین تصویب آن است.
شارما گفت: “ما در کشور قانون است. ما مجلس است. اپیدمی عمل اجرا شده در هند. بخش 144 تحمیل شده در کل کشور است. رستوران ها بسته بودن. دولت را اطلاع رسانی منتشر شده توسط PIB دیروز می گوید: افراد بالای 65 سال باید در خانه بمانند. من می خواهم بپرسم که آیا استثنا مجاز است. می تواند به ما می گویند که ما بالاتر از قانون هند”است.
“ما به این کشور است که احترام به قانون است. این قانون اجرا شده است, ابلاغ شده است اما اجرا نمی شود. در اینجا وجود دارد هزاران نفر از مردم که در حال گرفتن در معرض. من نمی خواهم به آن را به یک جنجال” شارما گفت.
در پاسخ به او Goyal گفت: این بیماری همه گیر عمل می کنند و دولت اطلاع رسانی معاف خدمات ضروری و نمایندگان مجلس در حال خدمت به ملت مثل یک پزشک بالای سن 65 سال است که در خدمت ملت است.
“وجود دارد یک معافیت در قانون اساسی وظایف. مجلس نیز دفع آن وظایف …بودجه وجود دارد …بحث های در حال انجام در خواست های مختلف وزارتخانه است.بیل مالی از Lok سبها را به Rajya سبها برای بحث و گفتگو. که آن نیز یک مسئولیت” Goyal تاکید کرد.
وزیر گفت: کشورهایی هستند که در آن بودجه دریافت منقضی اما برای اطمینان از جریان وجوه پست 1 آوریل نمایندگان مجلس مشغول به کار هستند.
“در هند انجام ندهیم رای در حساب مانند سیستم قبلی. در حال حاضر هزینه ساخته شده است از 1 آوریل هر بودجه. به تصویب بودجه ضروری است برای اجرای دولت است. به طور همزمان یک پیام به مردم است. آن را نمادی از رهبری است. ما پیشرو از جلو. ما در حال انجام وظایف ما و مردم از ما حمایت کرده” Goyal گفت.
علاوه بر تمجید پزشکان و سلامت کارگران Goyal همچنین با تمجید از نقش رسانه ها برای کمک به انتشار اطلاعات در مورد این ویروس به شیوه ای مثبت. پیشتر معاون رئیس Harivansh گفت: جهان در حال مبارزه با کروناویروس و هند گرفته است تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از آن.
“PM خطاب به ملت و افزایش اعتماد به نفس از مردم که وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و اعتراض به اقدامات احتیاطی. او در مورد مراحل برای جلوگیری از coronavirus. او درخواست کرد که مردم دنبال Janta منع رفت و آمد در مارس 22. این خانه با این قطعنامه از دولت است که همه ما می تواند مقابله با این مشکل است. آن را بیانگر اعتماد به نفس او گفت:” به عنوان اعضای قطعنامه به این اثر است.
شارما زودتر گفت: آنچه که به عنوان مثال مجلس تنظیم در مورد احترام به قوانین از زمین به عنوان هر دو او و رئیس M Venkaiah Naidu بودند بالای 65 سال سن و حضور در مجلس با وجود دولت را اطلاع رسانی.
“دیروز دولت صادر کرده است یک هشدار از طریق. این بیماری همه گیر عمل استناد شده است در دهلی نو و در بقیه کشور است. بنابراین آیا مجلس معاف از قوانین که در مجلس می سازد.
“تمام افراد بالاتر از سن 65 باید بیرون آمده است. من بالاتر از 65. محترم رئیس بالاتر از 65. وجود دارد بسیاری از بالاتر از 65. چه مثال مجلس تنظیم است در مورد احترام به قوانین زمین و دولت را اطلاع رسانی” شارما گفت.
در این مجلس گفت که حکومت قابل اجرا نیست به پرسنل دولتی که در انجام وظیفه هستند.
“خدا شما را برکت دهد هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد به من و شما,” او گفت:.
شارما قبلا متهم به نخست وزیر و وزرای خود و نمایندگان مجلس از نقض دولت قوانین. (PTI)

مقاله قبلیBJP نمایندگان مجلس تقاضای جبران خسارت برای کشاورزان ضربه توسط باران و تگرگ

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>