Parl به تصویب J&K UT اولین بودجه در جلسه سرگیری دوشنبه

در اواخر 3 ماه Admn می گوید: آن را نمی خواهد یک مسئله
*لمس نهایی داده شده توسط امور مالی Deptt

Sanjeev Pargal

جامو Feb 29: جامو و کشمیر اولین بودجه پس از تبدیل از دولت به قلمرو اتحادیه در 5 اوت سال گذشته خواهد بود ارائه شده در مجلس در بودجه جلسه از سرگیری در مارس 2 پس از حدود 20 روز استراحت طولانی به عنوان بخش امور مالی است که به لمس نهایی به بودجه سند مالی سال از 2020-21.
اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه را در حال حاضر بودجه جامو و کشمیر در هر دو مجلس پارلمان در هفته دوم ماه مارس, منابع رسمی گفت: Excelsior.
“این بودجه به تصویب مجلس قبل از 31 مارس برای سال مالی آینده از 2020-21 آغاز آوریل 1. بودجه سالانه جامو و کشمیر برای سال مالی جاری از 2019-20 تصویب شد و سپس دولت شورای اداری (SAC) به ریاست سپس فرماندار Satya رفیق ملک در دسامبر 2018 زمانی که دولت تحت فرماندار قاعده” منابع افزود که هر چند بودجه سال آینده تصویب خواهد شد در هفته دوم آوریل یعنی یک تاخیر حدود سه ماه نسبت به سال جاری بخش امور مالی به طور کامل آماده برای مدیریت همه چیز و انتشار بودجه های مختلف به سر بلافاصله پس از گرفتن nod از اتحادیه های دولت است.
برای چند سال گذشته وجود داشته است تمرین در جامو و کشمیر به تصویب بودجه سالانه در ماه ژانویه در قوه مقننه دادن زمان کافی به ادارات دولتی و منطقه توسعه کمیسیون به کار بر روی پروژه ها و آثار دیگر گرفته شود تا در سال مالی.
با توجه به منابع و توسعه کار می کند نمی خواهد رنج می برند حتی اگر بودجه سالانه است که در ماه مارس این سال به عنوان دولت به خصوص در بخش امور مالی در حال حاضر در کار برای شناسایی رشد و نمو آثار, پروژه ها و غیره به کار گرفته می شود تا در سال مالی آینده.
“ورزش و به سختی آن را به هر گونه تفاوت و حتی اگر بودجه مجلس nod در ماه مارس” شهادت” ،
برای اولین بار آنها گفت: بودجه سالانه جامو و کشمیر به صلیب شکل Rs یک لاخ کرور و می تواند در اطراف تومان 1.2 لاخ کرور کافی خواهد بود که به اندازه کافی به عنوان لاداخ سوم منطقه از سابق ایالت جامو و کشمیر جدا شده است و یک اتحادیه جدید خاک. Ladakh باید بودجه جداگانه-تقدیر-کمک های مالی از اتحادیه وزارت امور مانند دیگر UTs از کشور بدون قوه مقننه.
تا آنجا که به زمان سال مالی نگران است, منابع گفته شده است وجود دارد هیچ مشکلی در تامین بودجه و انتشار بودجه و لوایح در خزانه شد پاک شود در اسرع وقت. برخی از مشکلات استفاده از محصول در جان کندن پایان سال مالی اما در این سال کل سیستم کار هموار و جریان نقدی است که به عنوان در هر مورد نیاز.
“توسعه خواهد بود که تمرکز اصلی در بودجه 2020-21,” منابع گفت.
آنها گفتند جامو و کشمیر دولت عمدتا از بخش مالی به اتمام رسانده کل ورزش برای نهایی شدن بودجه سال مالی آینده از 2020-21-هر دو در قلمرو اتحادیه و همچنین با اتحادیه وزارت دارایی مقامات.
“ما بودجه طرح تقریبا آماده” منابع افزود که پس از J&K است و بدون این مجمع در حال حاضر بودجه آن را تصویب مجلس. اما زمانی که J&K می شود قوه مقننه پس از مجمع انتخابات برگزار می شود در قلمرو اتحادیه را تصویب بودجه خود را.
در طول سال مالی جاری از 2019-20, Jammu and Kashmir بودجه بود به لحن تومان 88,911 کرور. اما پس از انشعاب از سابق ایالت جامو و کشمیر را به دو سرزمین های اتحادیه از J&K و لاداخ بخشی از زمان سال مالی بودجه منحرف شد و به قلمرو اتحادیه Ladakh.
منابع گفت: اتحادیه قلمرو دولت برگزار شد و در محدوده گسترده ای بحث و گفتگو با تمام ادارات دولتی و کارمندان ارشد برای تعیین نیازهای خود را برای سال مالی آینده و قبل از لمس نهایی به بودجه های پیشنهادی.
15 دارایی کمیسیون در حال حاضر توصیه می شود یک درصد سهم در بخش استخر مالیات برای این اتحادیه به تازگی ایجاد شده در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ برای سال مالی 2020-21 در نتیجه حفظ انتقال فرمول قبلی کمیسیون.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که دکتر حسیب Drabu دارایی وزیر قبلی PDP-BJP ائتلاف دولت ارائه کرده بود چهار بودجه در سال 2015, 2016, 2017 و 2018 قبل از دولت کاهش یافت و در ماه ژوئن سال 2018 پس از خروج از پشتیبانی به Mehbooba مفتی رهبری دولت بی جی پی. از آن پس بماند تا به حال تصویب یک بودجه برای سال مالی از 2019-20 در تاریخ 18 دسامبر 2018 در حالی که این خواهد بود که دوم بودجه جامو و کشمیر خواهد شد که تصویب شده توسط مجلس در چند روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>