پارک زندگی: دیزنی لند نمی تواند برای بازگشایی ماه و کهکشان لبه کک میآید تا در آلاباما

می توانید کالیفرنیا پارک بازگشایی قبل از وجود دارد coronavirus درمان ؟ که در آن است که دیزنی پنهان کردن Quinjet آینده به Avengers دانشگاه ؟ خواهد coronavirus شیوع تاخیر شش پرچم سحر و جادو کوه 2021 ذخیره پروژه ؟ یافتن تمام موضوعات پارک اخبار در پارک زندگی عضویت در خبرنامه.

کالیفرنیا تعطیلی

کالیفرنیا پارک نمی تواند برای بازگشایی ماه تا یک coronavirus درمان در دسترس می شود با توجه به دولت.

Avengers ستاد قلب جدید مارول زمین و ویژگی های یاد Quinjet هواپیماهای رادارگریز. (حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی)

Quinjet رویت

این Quinjet هواپیما خواهد شد که محور جدید Marvel Avengers پردیس خال خال پشت صحنه در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

این در تعجبم که زن طلایی کمند تک-راه آهن coaster غلتکی نشان داده شده است در Six Flags Fiesta Texas. مشابه سوار شد برنامه ریزی برای شش پرچم سحر و جادو کوه در والنسیا. (حسن نیت ارائه میدهد از شش پرچم)

رپتور ذخیره

Six Flags Magic Mountain است بی سر و صدا تخمگذار طرح به صورت ابتکاری جدید تک راه آهن coaster غلتکی در 2021. اما آن اتفاق می افتد ؟

Coca-Cola محصولات که شبیه جنگ ستارگان حرارتی چاشنی در دسترس هستند در سراسر در جنگ ستارگان: کهکشان لبه داخل دیزنی لند در آناهایم, CA, در دوشنبه 3 ژوئن 2019. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بین کهکشانی رمز و راز

کهکشان لبه-منحصر به فرد حرارتی چاشنی کک بطری های پاپ در یک خانواده متعلق به فروشگاه مواد غذایی در آلاباما. چگونه آنها را دریافت کنم ؟

سواران بیش از آبشار در چلپ چلوپ کوه در این 2012 عکس. (فایل عکس توسط جاشوا Sudock اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ایمن ماندن

پارک نویس رابرت نیلز می پرسد: چه کسی مسئول برای ایمنی در پارک?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>